Urządzenie do produkcji lodów z kompresorem Gran Gelato Metal Maxi

Czy wiecie, że historia lodów sięga aż czasów starożytnych? Pierwsze lody nie do końca przypominały wyglądem te, które znamy. Początkowo lód skrapiano winem bądź dodawano miodu. Następnie, przetrzymywano go w głębokich i chłodnych piwnicach, aby móc później skosztować tego nietuzinkowego deseru. Znany wszystkim Aleksander Wielki stosował go jako nagrodę dla swoich żołnierzy za walkę. Dziś już nie musisz przechowywać lodów w piwnicy, jest to dużo prostsze. Nasze urządzenie do lodów potocznie nazywane lodziarką, o mocy 135 W, w łatwy i przyjemny sposób umożliwi Ci przygotowanie lodów. Przygotowanie lodów nie wymaga mrożenia żadnej z części urządzenia ponieważ urządzenie ma wbudowany kompresor.


Urządzenie do produkcji lodów z kompresorem Gran Gelato Metal Maxi

Model: A693

1 299,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 299,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Uwaga! W naszym głównym magazynie trwa inwentaryzacja. Z związku z tym realizacja zamówień złożonych po 28 września 2023 r. może ulec wydłużeniu. Za wszystkie niedogodności przepraszamy! 

Chciałbyś także poczuć się jak we włoskiej lodziarni?

W 1698 roku sycylijski arystokrata Francesco Procopio de’Coltelli otworzył pierwszą w historii lodziarnię nazwaną Cafe Procope. Już dziś możesz mieć ją w domu i delektować się smakiem prawdziwych domowych lodów.

Urządzenie posiada wyjmowany stalowy pojemnik z uchwytem, co ułatwia zachowanie czystości. Jednorazowo można uzyskać aż 1 l lodów. W okresie letnich upałów sprawisz miłą niespodziankę swoim bliskim, dzieciom, bądź znajomym, z którymi umówisz się na wspólne spędzenie czasu. Gran Gelato ma wbudowany wyświetlacz LCD i kompresor.

Wszystkie części można łatwo wyjąć, dzięki temu w prosty sposób zadbasz o czystość swojego urządzenia.

Szczegóły produktu

A693

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: łatwe w utrzymaniu czystości
Moc [W]: 135 W
W zestawie: stalowy pojemnik z uchwytem
urządzenie do produkcji lodów
Pojemność [l]: 1 l
Funkcje: do produkcji lodów
Wyświetlacz: LCD

Specyficzne kody

EAN13
8003705108905

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.