Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168668
Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę.

Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168668

Model: KO20395

119,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Outlet

Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości (które mieszczą się jeden w drugim) oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę. Pojemników możemy używać razem lub osobno. Dzięki systemowi modułowemu Twoje własne pudełko bento można codziennie rekonfigurować i dopasować do przepisu dnia!

Produkt ten jest trwały, lekki, łatwy w transporcie i czyszczeniu. Posiada kopaktowy rozmiar, łatwe zamykanie na klips, wykonany z nowatorskiego, przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego Organic, w kórego skład wchodzi celuloza - w 100% podlega recyclingowi. W zestawie składane sztućce Klikk.

Szczegóły produktu

KO20395

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wymiary: 23,2x16,6x6,2 cm
W zestawie: 3 x lunchbox
Funkcje: przechowywanie
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE
Materiał: Tworzywo sztuczne ORGANIC

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168668 Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168668 Lunchbox Take a Break Bento duży biały Lunchbox Take a Break Bento duży biały Lunchbox Take a Break Bento duży Nordic Pink Lunchbox Take a Break Bento duży Nordic Pink
Dostępność
Cena
119,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis
Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę. Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break Bento holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia, na diecie oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break Bento holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia, na diecie oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki.
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne ABS Tworzywo sztuczne ABS
Wymiary
23,2x16,6x6,2 cm
W zestawie
3 x lunchbox
Funkcje
przechowywanie
Kolor
biały różowy
Pojemność [ml]
1500 ml 1500 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE TAK TAK
Materiał
Tworzywo sztuczne ORGANIC
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!