Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168670
Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę.

Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168670

Model: KO15092

119,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Outlet

Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości (które mieszczą się jeden w drugim) oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę. Pojemników możemy używać razem lub osobno.

Produkt ten jest trwały, lekki, łatwy w transporcie i czyszczeniu. Posiada kopaktowy rozmiar, łatwe zamykanie na klips, wykonany z nowatorskiego, przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego Organic, w kórego skład wchodzi celuloza - w 100% podlega recyclingowi. W zestawie składane sztućce Klikk.

Â

Szczegóły produktu

KO15092

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: TAK
Wymiary: 23,2x16,6x6,2 cm
W zestawie: 3 lunchboxy
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE
Materiał: Tworzywo sztuczne ORGANIC

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168670 Zestaw 3 lunchboxów ze sztućcami Pascal 3168670 Lunchbox Take a Break bento Nordic Blue Lunchbox Take a Break bento Nordic Blue Lunchbox Take a Break Bento duży biały Lunchbox Take a Break Bento duży biały
Dostępność
Cena
119,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
Opis
Zestaw lunchboxów Pascal ready organic to praktyczny zestaw pojemników na żywność, składający się z 3 lunchboxów różnej wielkości oraz 3 składanych sztućców turystycznych. Całość doskonale sprawdzi się gdy chcemy zabrać posiłek do pracy, szkoły, na wycieczkę. Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break Bento holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia, na diecie oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break Bento holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia, na diecie oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki.
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK TAK
Wykonanie
Tworzywo sztuczne ABS Tworzywo sztuczne ABS
Wymiary
23,2x16,6x6,2 cm
W zestawie
3 lunchboxy
Kolor
błekitny biały
Pojemność [ml]
1500 ml 1500 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE TAK TAK
Materiał
Tworzywo sztuczne ORGANIC
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!