Elektryczny Lunch Box LB340 Dark Grey

Elektryczny podgrzewacz na żywność z dodatkowym schowekiem na sztućce (metalowa łyżka i widelec w zestawie). Pokrywka z klipsami ułatwia zamykanie.


Elektryczny Lunch Box LB340 Dark Grey

Model: LUNCHBOXNOVEENLB340DARKGREY

64,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 64,99 zł
Outlet

Elektryczny podgrzewacz na żywność Lunch Box LB340 Dark Grey to połączenie funkcjonalności i mobilności. Solidnie i estetycznie wykonane urządzenie wyposażone jest w element grzewczy PTC, który umożliwia podgrzanie jedzenia do 60° C w ciągu 20 minut.

Podgrzewacz zamykany jest szczelnie na zatrzaski, które blokują dostęp powietrza. Dzięki temu posiłek zachowuje świeżość na dłużej. Lunch Box LB340 Dark Grey to rozwiązanie dla ludzi ceniących aktywność i zdrową dietę. Idealnie sprawdzi się w pracy, na studiach, w podróży i na działce.

KOMFORTOWE PODGRZEWANIE POSIŁKÓW

Urządzenie wyposażone jest w element grzewczy PTC, który umożliwia podgrzanie jedzenia do 60° C w ciągu 20 minut. Szczelnie zamknięcie umożliwia utrzymanie temperatury posiłku.

DWA WYJMOWANE POJEMNIKI

Lunch Box składa się z dwóch wyjmowanych pojemników, które są łatwe do umycia – także w zmywarce. Pojemnik główny 1,1 litra oraz pojemnik dodatkowy 0,5 litra z pokrywką.

ZASILANIE SIECIOWE 230V

Dzięki zasilaniu z gniazda 230V możesz podgrzać posiłek, a także podtrzymywać jego temperaturę. Praca urządzenia sygnalizowana jest przez diodę kontrolną.

Szczegóły produktu

LUNCHBOXNOVEENLB340DARKGREY

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: odgrzewanie posiłków w krótkim czasie: 60° C w ciągu 20 minut
Wykonanie: tworzywo typu BPA free
Moc [W]: 40 W
Zasilanie: 220 – 240 V 50 Hz
Pojemność [l]: 1,1 l pojemnik główny
Kolor: szary

Szybkie porównanie

Produkt
Elektryczny Lunch Box LB340 Dark Grey Elektryczny Lunch Box LB340 Dark Grey Lunchbox Take a Break midi Nordic Blue Lunchbox Take a Break midi Nordic Blue Lunchbox Campus czerwony Lunchbox Campus czerwony
Dostępność
Cena
64,99 zł
39,99 zł
39,99 zł
Opis

Elektryczny podgrzewacz na żywność z dodatkowym schowekiem na sztućce (metalowa łyżka i widelec w zestawie). Pokrywka z klipsami ułatwia zamykanie.

Nowoczesny i praktyczny lunchbox Take a Break holenderskiej marki Mepal to produkt, który w szczególności przypadnie do gustu osobom lubiącym zdrowy tryb życia oraz wszystkim rodzicom przygotowującym posiłki dla dzieci do szkoły czy na wycieczki. Piękny, a zarazem praktyczny, dziecięcy lunchbox marki Mepal to idealny pojemnik na kanapkę dla dziecka do szkoły czy na wycieczkę.
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
odgrzewanie posiłków w krótkim czasie: 60° C w ciągu 20 minut
Wykonanie
tworzywo typu BPA free Tworzywo sztuczne ABS Tworzywo sztuczne ABS
Moc [W]
40 W
Zasilanie
220 – 240 V 50 Hz
Pojemność [l]
1,1 l pojemnik główny
Kolor
szary błekitny czerwony
Pojemność [ml]
900 ml 750 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!