Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa
Chcesz każdy dzień rozpocząć z kubkiem aromatycznej kawy w ręce? Pozytywne nastawienie i energię do działania zapewni ten napój zamknięty w 100% szczelnym kubku termicznym Ellipse.

Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa

Model: M20472

179,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 179,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

Chcesz każdy dzień rozpocząć z kubkiem aromatycznej kawy w ręce? Pozytywne nastawienie i energię do działania zapewni ten napój zamknięty w 100% szczelnym kubku termicznym Ellipse. Duża pojemność - 475ml, doskonale sprawdzi się dla dużych kaw z mekiem - latte, cappuccino, macchiato. Kawa pozostanie gorąca w drodze do pracy, minie 6 godzina a ona dalej będzie niezmiennie ciepła i pyszna. Ten izolowany kubek o podwójnych ściankach świetnie sprawdzi się również do zimnych napojów. Jest upał, a Twoja frappe pozostanie chłodna aż przez 10 godzin!. Opłucz go zimną lub gorącą wodą przed użyciem, aby uzyskać optymalny efekt. Zewnętrzna strona naczynia pozostanie sucha i chłodna, niezależnie od temperatury zawartości. Ergonomiczny kształt oraz możliwość picia wzdłuż całej krawędzi wzmogą komfort użytkowania. Ten produkt świetnie sprawdzi się w podróży, pasuje praktycznie do każdego uchwytu.

Szczegóły produktu

M20472

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Wykonanie: stal nierdzewna 18/10
Kolor: srebrny
Pojemność [ml]: 700 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa Lunchpot termiczny Ellipse stal matowa Elektryczny Lunch Box LB540 Dark Grey Elektryczny Lunch Box LB540 Dark Grey Elektryczny Lunch Box LB640 z wyświetlaczem LED
Dostępność
Cena
179,99 zł
199,99 zł
209,99 zł
Opis
Chcesz każdy dzień rozpocząć z kubkiem aromatycznej kawy w ręce? Pozytywne nastawienie i energię do działania zapewni ten napój zamknięty w 100% szczelnym kubku termicznym Ellipse. Elektryczny podgrzewacz na żywność z dodatkowym schowekiem na sztućce (metalowa łyżka i widelec w zestawie). Pokrywka z klipsami ułatwia zamykanie. Elektryczny podgrzewacz na żywność z wyświetlaczem LED i dodatkowym schowekiem na sztućce (metalowa łyżka i widelec w zestawie). Pojemnik wykonany z tworzywa typu BPA free. Pokrywa z klipsami ułatwia zamykanie.
Możliwość mycia w zmywarce
NIE
Dodatkowe informacje
odgrzewanie posiłków w krótkim czasie: 60° C w ciągu 30 minut podgrzewanie posiłków w krótkim czasie - 60° C w ciągu 20 minut
Wykonanie
stal nierdzewna 18/10 tworzywo typu BPA free tworzywo typu BPA free
Moc [W]
60 W 60 W
Zasilanie
12 / 24 / 220-240 Volt 12 / 24 / 220-240 Volt
W zestawie
torba termiczna podtrzymująca temperaturę
Pojemność [l]
1 l 1 l
Kolor
srebrny szary szary
Pojemność [ml]
700 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.