Niania elektroniczna MOTOROLA EASE 35 dla niemowląt i ich rodziców

Motorola Ease 35 to niania elektroniczna, która pozwoli na profesjonalny monitoring śpiącego maluszka. Panel połączony z bezprzewodową kamerą o zasięgu nawet 300 m dostarczy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących komfortu i bezpieczeństwa Waszego dziecka. Dzięki temu będziecie mogli zająć się codziennymi obowiązkami lub przyjemnym relaksem w przydomowym ogrodzie.


Niania elektroniczna MOTOROLA EASE 35 dla niemowląt i ich rodziców

Model: EASE35

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

OPIS I DANE

Elektroniczna niania wideo Motorola EASE 35 Baby pozwoli ci mieć na oku wszystko co dzieje się z Twoim dzieckiem. Dzięki technologii łączności bezprzewodowej FHSS 2.4 GHz audio oraz wideo pozostają na wysokim poziomie, bez żadnych zakłóceń. Dodatkowo użytkownik chroniony jest przed nieautoryzowanym połączeniem od osób trzecich. Moduł rodzica posiada aż 5-calowy kolorowy ekran LCD. Tryb nocny natomiast, przy pomocy podczerwieni, pozwala dostrzec malucha w sytuacji w której wszystkie światła są zgaszone, a w pokoju panuje absolutna ciemność. Motorola MBP482 to zawsze bezpieczny odpoczynek dla Twojego dziecka.

LEPIEJ ANALIZOWAĆ

Szeroki zakres analiz z dedykowanej aplikacji Hubble pozostawi w Tobie pewność, że na bieżąco śledzisz postępy jakie dokonuje maluszek oraz trzymasz rękę na pulsie odnośnie jego stanu zdrowia. Nagrywanie wideo to jedno, ale niania umożliwia również śledzenie wzrostu oraz rozwoju dziecka. Dzięki temu możesz być pewien, że niczego nie przegapisz. Zawsze możesz skorzystać również z poradnika dotyczącego snu i rodzicielstwa, tak aby stale poszerzać swoją wiedzę.

LEPIEJ MIEĆ KONTROLĘ

Mikrofon zbierający dźwięki pozwala rodzicowi reagować na potrzeby dziecka i dbać o jego komfort psychiczny. Opiekun ma pełną kontrolę nad głośnością - dzięki wskaźnikowi jej poziomu wie kiedy może pozwolić sobie na ściszenie dźwięku.

LEPIEJ ZNAĆ TEMPERATURĘ

Wszechstronna niania monitoruje temperaturę w pokoju najmłodszych, zapobiegając ryzyku przegrzania lub wychłodzenia. Dzięki temu pociecha zawsze będzie miała odpowiedni komfort termiczny. Dodatkowo senny nastrój gwarantuje każda z 5 wgranych kołysanek, dając dziecku radość a jego rodzicom chwile wytchnienia.

LEPIEJ SPRAWDZAĆ TAKŻE NOCĄ

Dla podczerwieni nie straszny jest najbardziej ciemny pokój. Przy jej pomocy maluch będzie zawsze na wyraźnym podglądzie, niezależnie od warunków oświetleniowych.

LEPIEJ BYĆ W ZASIĘGU

Jakość połączenia jest bardzo dobra i wolna od wszelkich zakłóceń, jeśli jednak stracisz zasięg to niania da o tym znać, podobnie jak o niskim poziomie baterii.

Zobacz film na Youtube

*Film poglądowy prezentujący działanie niani elektronicznej. Może odbiegać wyglądem lub funkcjami od rzeczywistego produktu.

Szczegóły produktu

MOTOROLA
EASE35

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 5 kołysanek wstępnie wgranych do urządzenia
mikrofon o wysokiej czułości
porady dotyczące snu i rodzicielstwa
Wykonanie: tworzywo sztuczne
Zasilanie: sieciowo-akumulatorowe
Wymiary: 18x37x17cm
W zestawie: jednostka rodzica, jednostka dziecka (kamera), akumulator, 2x zasilacz, skrócona instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
Funkcje dodatkowe: urządzenie do śledzenia wzrostu i rozwoju dziecka
Funkcje: pomiar temperatury w pomieszczeniu
wskaźnik naładowania
Zasięg: 300 m
Wyświetlacz: tak
Waga: 0,5 kg
Zestaw Słuchawkowy: NIE
Tryb nocny: tak
Mikrofon: tak
Sterowanie głośnością: tak
Funkcja Zoom: tak
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!