Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO
Neno Camino to trójfazowy, podwójny, bezprzewodowy laktator elektroniczny o eleganckim wyglądzie. Delikatny laktator jest stworzony w trosce o komfort każdej mamy.Dla prawidłowej higieny laktatora co jakiś czas wymagana jest wymiana niektórych jego elementów. Wszystkie części zamienne w tym: wysokiej jakości membrana, lejek wykonany z japońskiego silikonu, uniwersalny dla każdego rozmiaru piersi, zaworek gwarantujący efektywne odciąganie pokarmu i stabilizujący moc ssania laktatora czy rurki znajdują się również w naszej ofercie.

Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO

Model: NEN-MAM-LK004

469,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 469,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 47.00zł

GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi Neno Camino pozwala na bezbolesne i szybkie pobranie nadwyżki pokarmu w dowolnym miejscu i czasie. Ciesz się szczęśliwym macierzyństwem, spotykaj się z przyjaciółkami, spędzaj dużo czasu na wolnym powietrzu, a laktator Neno Camino pozwoli Ci na komfort i wygodę przy dyskretnym odprowadzaniu pokarmu w dowolnym miejscu.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA LEJKÓW

Lejki laktatora Camino są ergonomiczne i przyjemne dla skóry, a przy tym posiadają delikatny, transparenty wzorek nadający im estetycznego wyglądu. Lejek jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, które są bezpieczne dla zdrowia mamy i jej dziecka, jak i również odprowadzanego pokarmu.

ZOSTAW DZIECKO Z TATĄ

Neno Camino może odciągnąć pokarm z dwóch piersi jednocześnie dzięki czemu jest niezwykle wydajny. Odciągnięty pokarm możesz przechowywać w lodówce i podać dziecku w dowolnym momencie. Teraz możesz zostawić swoją pociechę z Tatą, czy Dziadkami bez ryzyka, że Maluch będzie głodny.

PASUJE DO KAŻDEGO ROZMIARU PIERSI

Możesz korzystać z tego laktatora niezależnie od rozmiaru swoich piersi. A to za sprawą elastycznego, specjalnie wyprofilowanego lejka, który dostosowuje się do piersi tak, aby proces odciągania mleka przypominał ten naturalny i był jak najbardziej komfortowy.

SZYBKIE ŁADOWANIE

Dzięki zasilaniu z wbudowanego akumulatora, laktator może być zabrany w podróż i użyty nawet, gdy nie masz gniazdka zasilania w pobliżu. Ponadto model Camino może być ładowany za pomocą powerbanka, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed rozładowaniem, kiedy jesteś daleko od domu.

PRZYJEMNY DLA SKÓRY

Wiemy jak istotny jest komfort podczas odciągania pokarmu, stąd też w modelu Neno Camino wykorzystano japoński silikon, który zmniejsza poczucie ucisku i usprawnia przepływ mleka, ponadto jest delikatny i przyjemny w dotyku. Laktator nie posiada BPA, troszcząc się tym samym o zdrowie i bezpieczeństwo mamy oraz jej pociechy.

PEŁEN ZESTAW

W zestawie Neno Camino oprócz urządzenia pompującego znajdziesz również dwie butelki na mleko oraz pasujące do nich smoczki, jak i również lejki, nakładki i podstawki ułatwiające użytkowanie laktatora.

TECHNOLOGIA PŁYNĄCA Z MIŁOŚCI

Kontakt Matki z dzieckiem, to niezaprzeczalna więź, której nie da się opisać słowami. Wierzymy, że nasze laktatory pomagają pielęgnować to połączenie, zapewniając komfort zarówno Mamie jak i jej Maluszkowi.

POZNAJ RÓWNIEŻ MAGICZNĄ BUTELKĘ – NENO LEITE

Neno Angelo jest wygodny i łatwy w użyciu. Całkowity czas ładowania urządzenia oraz działania bezprzewodowego wynosi do 2 godzin. Kabel USB-C pozwala na ładowanie urządzenia z dowolnego źródła zasilania (5V 1A) – nawet ładowarki samochodowej. Czytelny wyświetlacz sprawia, że menu jest widoczne w każdych warunkach oświetleniowych, dając dodatkowy komfort ustawiania trybów urządzenia w dowolnym miejscu.

NOWA BUTELKA

Laktator Neno wyposażony został w dwie nowe butelki, które charakteryzują się większą odpornością cieplną oraz ekstremalną zdolnością pochłaniania uderzeń, i oczywiście jak wszystkie produkty Neno – butelki są całkowicie wolne od BPA.

Szczegóły produktu

NEN-MAM-LK004

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: podwójny (na dwie piersi), trójfazowy, bezprzewodowy, elektryczny
Kolor: granatowy
Czas pracy: 2 h
czas ładowania: 2 h
Tryby pracy: tryb stymulacji L1-L5, tryb odciągania pokarmu L1-L9

Szybkie porównanie

Produkt
Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO Niania elektroniczna radiowa VERA Niania elektroniczna radiowa VERA
Dostępność
Cena
469,99 zł
449,99 zł
Dodatkowe informacje
podwójny (na dwie piersi), trójfazowy, bezprzewodowy, elektryczny wyświetlacz 3.2 cala
Zasilanie
DC 5V 1A
Kolor
granatowy biały
Czas pracy
2 h
czas ładowania
2 h
Tryby pracy
tryb stymulacji L1-L5, tryb odciągania pokarmu L1-L9

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.