Bezprzewodowy laktator elektroniczny NENO BELLA
Laktator elektroniczny Neno Bella został zaprojektowany z myślą o matkach. Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator elektroniczny Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.Dla prawidłowej higieny laktatora co jakiś czas wymagana jest wymiana niektórych jego elementów. Wszystkie części zamienne w tym: wysokiej jakości membrana, lejek wykonany z japońskiego silikonu, zaworek gwarantujący efektywne odciąganie pokarmu i stabilizujący moc ssania laktatora czy znajdują się również w naszej ofercie.

Bezprzewodowy laktator elektroniczny NENO BELLA

Model: NEN-MAM-LK002

239,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 239,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

W KAŻDEJ SYTUACJI

Neno Bella to bezprzewodowy laktator, który może być użyty przez młodą mamę wszędzie. Możesz odprowadzać mleko w pracy, na wakacjach czy w podróży. W zestawie z laktatorem dołączona jest butelka na mleko, dzięki czemu możesz zacząć korzystanie z urządzenia po wyjęciu go pudełka.

ŁATWE ŁADOWANIE

Akumulator laktatora jest ładowany poprzez przewód USB, dzięki czemu możesz naładować go wszędzie za pomocą Twojego powerbanku.

WYSOKIEJ KLASY WYSWIETLACZ

Wyświetlacz laktatora Neno Bella jest przejrzysty i czytelny, pokazując ci włączony tryb, wybrany stopień siły odsysania, pozostały czas pracy urządzenia i stan baterii. Obsługa urządzenia jest łatwa i przyjemna dzięki czterem dużym przyciskom.

ZBUDOWANY Z MYŚLĄ O WYGODZIE

Obsługa Neno Bella odbywa się za pomocą panelu dotykowego, na którym jasno i wyraźnie widać wszystkie informacje. Dodatkowo, laktator zapamiętuje ostatnie ustawienia.

STYMULACJA

Przed odprowadzeniem pokarmu, laktator Neno Bella pobudza gruczoły mleczne w piersi, zapewniając lepszy przepływ mleka.

ŁATWA STERYLIZACJA

Elementy laktatora należy regularnie czyścići poddawać dezynfekcji. Możesz zrobić to z użyciem wrzącej wody lub sterylizatora parowego, którego używasz do dezynfekcji butelek na mleko dla dziecka.

NOWOŚĆ – BELLA

Nasza marka stworzyła również podwójną wersję tego laktatora – Neno Bella , który pozwala na odprowadzanie mleka z dwóch piersi w tym samym czasie.

ZDROWIE TWOJE I DZIECKA

Dzięki Neno Bella nie musisz budzić śpiącego dziecka, gdy odczuwasz potrzebę odprowadzenia pokarmu. Odciągnięte mleko możesz wykorzystać przy kolejnym karmieniu, dbając o zdrowy sen dziecka i higienę Twoich piersi.

UNIWERSALNY

Laktator Neno Bella może być użyty przy różnych rozmiarach piersi, dzięki czemu każda młoda mama może bez obaw wybrać to urządzenie.

ŁATWA W UŻYCIU

Wystarczy jedno kliknięcie. Laktator Neno Bella automatycznie przełącza się z trybu stymulacji piersi do trybu pobierania pokarmu. Dodatkowo urządzenie automatycznie wyłączy się po upływie 30 minut.

PRZYJAZNE DLA SKÓRY

Nakładka na pierś laktatora Neno Bella została wykonana z przyjemnego w dotyku japońskiego silikonu, który minimalizuje poczucie dyskomfortu oraz ułatwia odprowadzanie pokarmu. Żaden z elementów urządzenia nie zawiera BPA.

POZNAJ RÓWNIEŻ MAGICZNĄ BUTELKĘ – NENO LEITE

Must have każdej Młodej Mamy, aby zatrzymać cenny pokarm na dłużej.

Szczegóły produktu

NEN-MAM-LK002

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: automatyczne wyłącznie po 30 min.
Wykonanie: tworzywo sztuczne wolne od BPA,wysokiej jakości silikon
W zestawie: urządzenie pompujące,kabel USB-C, butelka na mleko, pokrywka lejka, lejek 24 mm, podstawka na butelkę, rurka, zestaw ze smoczkiem, etui, instrukcja, nakrętka butelki, 2x woreczek do przechowywania pokarmu, konektor do laktatora
Kolor: różowy
czas ładowania: 2 h
Tryby pracy: 6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania pokarmu

Szybkie porównanie

Produkt
Bezprzewodowy laktator elektroniczny NENO BELLA Bezprzewodowy laktator elektroniczny NENO BELLA 5 w 1 Sterylizator i podgrzewacz do butelek Neno Vita 5 w 1 Sterylizator i podgrzewacz do butelek Neno Vita
Dostępność
Cena
239,99 zł
249,99 zł
Dodatkowe informacje
automatyczne wyłącznie po 30 min. wyświetlacz LCD
Wykonanie
tworzywo sztuczne wolne od BPA,wysokiej jakości silikon
W zestawie
urządzenie pompujące,kabel USB-C, butelka na mleko, pokrywka lejka, lejek 24 mm, podstawka na butelkę, rurka, zestaw ze smoczkiem, etui, instrukcja, nakrętka butelki, 2x woreczek do przechowywania pokarmu, konektor do laktatora
Kolor
różowy biały
czas ładowania
2 h
Tryby pracy
6 poziomów stymulacji, 9 poziomów odciągania pokarmu podgrzewanie, rozmrażanie,sterylizacja

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.