Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE
Neno Bottle 240 ml przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy 3-6 miesiącem życia.

Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE

Model: NEN-BAB-BT002

39,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

WIELOZADANIOWA

Wielozadaniowe butelki do karmienia i nauki picia Neno Bottle to sposób nie tylko na jedzenie czy picie, ale także relaks, ćwiczenie warg i języka oraz naukę chwytania. Neno Bottle 240 ml przeznaczona jest dla dzieci pomiędzy 3-6 miesiącem życia, a Neno Bottle 300 nadaje się dla dzieci, które ukończyły 6 miesięcy.

ANTYKOLKOWY SMOCZEK

Butelka Neno Bottle wyposażona jest w smoczek zapobiegający kolkom. Specjalny zaworek uniemożliwia połykanie powietrza, a kształt smoczka wyprofilowany jest tak, aby kształtem przypominał sutek piersi.

BEZPIECZNA

Butelki do karmienia Neno Bottle wykonano z materiałów wolnych od bisfenolu i innych szkodliwych substancji. To gwarancja bezpieczeństwa Ciebie i Twojego malucha. BPA free to podstawa zdrowia i prawidłowego rozwoju.

PŁYWAK GRAWITACYJNY

Nasze butelki Neno Bottle mają kilka udogodnień, które pozwolą dziecku szybko nauczyć się samodzielnie pić. Magiczny pływak grawitacyjny zamontowano na końcu rurki w butelce i przemieszcza się razem z płynem tak, że niezależnie od tego pod jakim kątem i w jakiej pozycji Twoje dziecko trzyma butelkę, pływak zawsze jest zanurzony, a dziecko może swobodnie ugasić pragnienie.

WYGODNY UCHWYT

Butelki z serii Neno Bottle są wygodne zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia wygodny chwyt dorosłemu, a dodatkowe uszka to świetny wstęp do nauki samodzielnego picia. Wygodne i szerokie uszy ułatwiają mocny chwycenie butelki. Uchwyty nie są zintegrowane z butelką, dzięki czemu możesz zdemontować je podczas mycia butelki, lub gdy karmisz dziecko własnoręcznie.

UNIWERSALNA

Neno Bottle posiadają w zestawie specjalny uchwyt, który pomoże Twojemu maluszkowi nauczyć się pić samodzielnie. Uchwyt można łatwo zdemontować, kiedy chcesz użyć butelki do karmienia mlekiem.

AKCESORIA DODATKOWE

Do butelek Neno Bottle dołączone są przydatne dodatki: szczoteczka do czyszczenia rurki oraz igła do przetykania w kształcie misia. Służą one do dokładnego wyczyszczenia i ewentualnego odetkania pływaka z resztek przecieranych gęstych soczków.

Szczegóły produktu

NEN-BAB-BT002

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: skala w butelce
Wykonanie: silikon
Pojemność [l]: 240 ml

Szybkie porównanie

Produkt
Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE Lejek (nakładka) 21 mm do laktatorów NENO Lejek (nakładka) 21 mm do laktatorów NENO Lejek (nakładka) 27mm do laktatorów NENO Lejek (nakładka) 27mm do laktatorów NENO
Dostępność
Cena
39,99 zł
24,99 zł
24,99 zł
Dodatkowe informacje
skala w butelce
Wykonanie
silikon
Wymiary
21 mm 27 mm
Pojemność [l]
240 ml

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP