Zestaw woreczków z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu Neno, 20 szt.

To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia higieniczność i ułatwia cały proces przechowania pokarmu dla Twojego Maluszka.


Woreczki z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu – 20 szt.

Model: NEN-BAB-BT004

39,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

WORECZKI NENO

Przedstawiamy higieniczne woreczki do przechowywania pokarmu. Kompatybilne ze wszystkimi laktatorami Neno.

WORECZKI NENO

Maja Hyży poleca woreczki na mleko Neno

DROGA MAMO!

Każda chwila odpoczynku lub czas spędzony z dzieckiem jest na wagę złota. Dlatego szkoda czasu na czynności, w których zastąpić Cię może urządzenie stworzone specjalnie dla Ciebie. Misją Neno jest, aby w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każda Mama mogła poczuć realne wsparcie w naszych produktach. Dlatego laktatory elektryczne, woreczki do przechowywania pokarmu, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne, szczoteczki do zębów i inne produkty marki Neno pomagają uczynić codzienność przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.

ODCIĄGANIE POKARMU BEZPOŚREDNIO DO WORECZKA

To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia higieniczność i ułatwia cały proces przechowywania pokarmu dla Twojego Maluszka.

KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI LAKTATORAMI NENO

Dzięki dołączonemu do zestawu konektorowi, możesz z łatwością odciągać swój pokarm bezpośrednio do woreczka. Każdy laktator marki Neno jest kompatybilny z adapterem – wystarczy, że przykręcisz go do woreczka oraz do złącza laktatora i możesz zaczynać pobieranie pokarmu.

MOŻLIWOŚĆ MROŻENIA POKARMU

Woreczki Neno pozwalają na przechowywanie pobranego pokarmu w zamrażarce aż od 3 do 6 miesięcy w temperaturze od -18 do -20 °C. Pamiętaj, aby nigdy nie zamrażać pokarmu ponownie oraz nie wlewać mleka ponad miarę, gdyż zwiększy ono swoją objętość podczas zamarzania!

FUNKCJONALNY

Woreczek Neno jest świetnym pomocnikiem w przechowywaniu pobranego z piersi pokarmu. Posiada on specjalne miejsce do zapisu daty odciągania mleka, wraz z godziną oraz imieniem Mamy lub jej Pociechy. Ponadto znajduje się na nim miarka, która ułatwi dokładny pomiar ilości mleka wlewanego do woreczka.

POD OPIEKĄ

Marka Neno jest najczęściej rekomendowana przez mamy, położne i doradców laktacyjnych. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, aby ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas pobytu w szpitalu, gdy wiele mam musi przechować pokarm we wspólnej lodówce.

SZCZELNE ZAMKNIĘCIE

Funkcjonalna zakrętka zamykająca woreczek pozwala szybko i szczelnie zamknąć opakowanie oraz sprawnie odkręcić je i przygotować do podania dziecku. W przeciwieństwie do zamknięcia strunowego, wygodna nakrętka zapobiega rozlewaniu, zapewnia najwyższą higienę, a także chroni przed przenikaniem zapachów.

BEZPIECZNY

Woreczki Neno są wykonane z tworzywa wysokiej jakości wolnego od BPA i nie szkodzą zdrowiu Mamy, ani Dziecka. Materiał jest wytrzymały, a zarazem delikatny i całkowicie bezpieczny dla pokarmu.

ROZMRAŻANIE

Dzięki wbudowanej funkcji rozmrażania, możesz rozmrozić np. mleko, które przygotowałaś dla swojego Maluszka w specjalnych woreczkach Neno. Wystarczy włożyć zamrożone jedzenie do zbiornika i wybrać opcję rozmrażania na panelu wyświetlacza.

PEŁEN ZESTAW

W zestawie znajdziesz aż 20 woreczków do przechowywania pokarmu wraz z nakrętkami oraz konektor do bezpośredniego pobierania pokarmu za pomocą laktatora. Do zestawu dołączona jest też instrukcja obsługi.

JAK DŁUGO MOŻNA PRZECHOWYWAĆ MLEKO

– temperatura pokojowa ok 21°C: do 4 godzin
– lodówka / temperatura 3-5°C: 2 do 4 dni
– zamrażalnik lodówkowy / temperatura -10°C: do tygodnia
– zamrażalnik lodówkowy / temperatura -14°C: do 3 miesięcy
– zamrażarka / temperatura -20°C: do 6 miesięcy
– po całkowitym rozmrożeniu mleko można przechowywać w lodówce maksymalnie do 24 godzin

ODCIĄGANIE MLEKA Z LAKTATORA:

Mleko możesz odciągać laktatorem bezpośrednio do woreczka. Zajmuje mniej miejsca w lodówce i zamrażarce. Unikalny konektor pozwala podpiąć woreczek od razu do laktatora, a także do smoczka, aby nakarmić dziecko.

Szczegóły produktu

NEN-BAB-BT004

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: miarka odmierzania pokarmu
W zestawie: 20 woreczków,adapter do laktatora
Pojemność [l]: 150 ml

Specyficzne kody

EAN13
5902479672731

Szybkie porównanie

Produkt
Zestaw woreczków z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu Neno, 20 szt. Woreczki z adapterem do mrożenia i przechowywania pokarmu – 20 szt. Szklanka dziecięca 250ml Mio Deep Pink Szklanka dziecięca 250ml Mio Deep Pink Szklanka Dziecięca 250ml Mio Deeo Blue Szklanka Dziecięca 250ml Mio Deep Blue
Dostępność
Cena
39,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
TAK TAK
Dodatkowe informacje
miarka odmierzania pokarmu
Wykonanie
Tworzywo sztuczne SAN Tworzywo sztuczne SAN
W zestawie
20 woreczków,adapter do laktatora
Pojemność [l]
150 ml
Kolor
różowy niebieski
Pojemność [ml]
250 ml 250 ml
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.