Kolektor do mleka NENO CLARO 2 szt.
Neno Claro to zestaw dwóch wygodnych kolektorów na mleko, które są w stanie zmagazynować do 40 ml pokarmu z każdej piersi. Produkt jest niezwykle dyskretny — zmieści się w damskim biustonoszu i jest praktycznie niewyczuwalny w korzystaniu. Każdy kolektor składa się z dwóch elementów: specjalnej osłonki zapobiegającej zabrudzeniom bielizny oraz silikonowej nakładki na brodawkę, która delikatnie otula pierś. Do zestawu dołączono wygodne etui — pudełko, które pozwala na wygodne przechowywanie produktu.

Kolektor do mleka NENO CLARO 2 szt.

Model: CLARO

49,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

ZACHOWAJ KAŻDĄ KROPLĘ MLEKA

Jeśli jesteś mamą karmiącą z pewnością doświadczyłaś niekontrolowanego wypływu mleka z piersi. Nasz wygodny zestaw dwóch kolektorów na mleko Neno Claro pozwoli Ci zachować każdą kroplę cennego pokarmu.

PROSTY W UŻYCIU

Korzystanie z kolektora jest banalnie proste: wystarczy umieścić go w biustonoszu i reszta dzieje się sama! Ten dyskretny i funkcjonalny produkt zbierze mleko w taki sposób, że nikt nie zauważy.

WYGODNA POJEMNOŚĆ

Każdy z kolektorów pomieści aż do 40 ml pokarmu. Nie musisz zatem obawiać się, że mleko przeleje się z kolektora i zabrudzi Twoją bieliznę.

DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Każdy kolektor składa się z trzech elementów: specjalnej osłonki zapobiegającej zabrudzeniom bielizny, silikonowej zawieszki oraz nakładki na brodawkę, która delikatnie otuli Twoją pierś. Materiał kolektora sprawia, że zapomnisz, że masz go na sobie.

PRAKTYCZNE ETUI

Mleko zgromadzone w kolektorze z łatwością przelejesz do butelki i podasz swojemu maluszkowi. Świetnie wyprofilowana osłonka z otworem pozwala na przelewanie pokarmu, tak by nie zmarnować ani jednej jego cennej kropli.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Mleko zgromadzone w kolektorze z łatwością przelejesz do butelki i podasz swojemu maluszkowi. Świetnie wyprofilowana osłonka z otworem pozwala na przelewanie pokarmu, tak by nie zmarnować ani jednej jego cennej kropli.

KOMFORT NOSZENIA

Ze względu na swój niewielki rozmiar Neno Claro umieszczone pod biustonoszem może towarzyszyć Ci w czasie pracy, wykonywania obowiązków domowych bądź podczas opieki nad dzieckiem. Jest niezauważalny, a ponadto wygodny w korzystaniu.

BEZPIECZEŃSTWO

Materiały z jakich wykonano kolektor na mleko są nie tylko delikatne i miękkie w dotyku, ale również w pełni bezpieczne dla Twojej skóry. Przemyślana dla higieny użytkowania konstrukcja kolektora Neno Claro ułatwia mycie i sterylizację.

Szczegóły produktu

CLARO

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: dopasowany do piersi
Wykonanie: silikon
W zestawie: etui
Pojemność [l]: 40 ml

Specyficzne kody

EAN13
5902479673165

Szybkie porównanie

Produkt
Kolektor do mleka NENO CLARO 2 szt. Kolektor do mleka NENO CLARO 2 szt. Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE Butelka dziecięca 240ml ze smoczkiem NENO BOTTLE Butelka dziecięca 300ml ze smoczkiem NENO BOTTLE Butelka dziecięca 300ml ze smoczkiem NENO BOTTLE
Dostępność
Cena
49,99 zł
39,99 zł
39,99 zł
Dodatkowe informacje
dopasowany do piersi skala w butelce skala w butelce
Wykonanie
silikon silikon silikon
W zestawie
etui
Pojemność [l]
40 ml 240 ml 300 ml

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.