Niania elektroniczna radiowa VERA
Neno Vera to bezprzewodowa niania elektroniczna, składająca się z kamerki i odbiornika. Kamerę wystarczy umieścić w pomieszczeniu, które chcesz monitorować, zaś odbiornik — działający w zasięgu pracy urządzenia, możesz mieć zawsze przy sobie. Niania Neno Vera pozwala na obserwację maluszka w zakresie 50 metrów wewnątrz pomieszczeń oraz aż do 260 metrów na zewnątrz. Duży 3,2-calowy wyświetlacz sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze. Odbiornik posiada wbudowany akumulator, który pozwala na kilkugodzinną pracę po naładowaniu. W przypadku kamery, niezbędne jest podłączenie do prądu.

Niania elektroniczna radiowa VERA

Model: VERA

449,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 449,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Kup na raty: Rata od 45.00zł

PODGLĄD NA ŻYWO

Dzięki elektronicznej wideo-niani Neno Vera możesz przystąpić do wykonywania codziennych obowiązków bez obaw, że przeoczysz płacz swojego dziecka. Niania, gdy tylko zarejestruje dźwięk w pokoju Twojego maluszka, automatycznie uruchomi wyświetlacz, a Ty usłyszysz odgłosy dziecka.

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA

Niania została wyposażona w system dwukierunkowej komunikacji, dzięki któremu możesz nie tylko usłyszeć odgłosy z pokoju Twojego dziecka, ale również mówić do niego, będąc w innym pomieszczeniu.

DUŻY 3.2-CALOWY WYŚWIETLACZ

Odbiornik niani Neno Vera został wyposażony w czytelny wyświetlacz o przekątnej 3.2 cala, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze.

ŁATWY W UŻYCIU

Panel sterowania wideo-niani jest prosty i intuicyjny, przez co obsługa urządzenia jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.

STAŁA OPIEKA

Wbudowany akumulator pozwala aż na kilka godzin nieprzerwanej pracy, dzięki czemu możesz przez długi czas korzystać z urządzenia bez konieczności podłączania dodatkowego zasilania.

TRYB NOCNY 6 DIOD IR

Niania Neno Vera umożliwia także obserwacje maluszka śpiącego w całkowitej ciemności. Wszystko to za sprawą 6 wbudowanych diod IR.

DUŻY ZASIĘG DZIAŁANIA

Zasięg sygnału wideo niani wynosi do 50 metrów wewnątrz pomieszczeń i aż do 260 metrów na zewnątrz. Wszystko to dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa Twojego maluszka.

POMIAR TEMPERATURY OTOCZENIA

Odbiornik niani Neno Vera posiada czujnik temperatury, dzięki któremu możesz kontrolować komfort termiczny swojego maluszka.

WBUDOWANE KOŁYSANKI

Wideo-niania pozwala także na odtwarzanie kołysanek maluszkowi. Urządzenie posiada aż 8 wbudowanych melodii, które pomogą spokojnie zasnąć Twojemu dziecku.

PORĘCZNY I PRZENOŚNY

Urządzenie składa się z dwóch elementów: kamerki oraz odbiornika, z których z powodzeniem można korzystać w domu, w ogrodzie, a także w trakcie podróży z maluszkiem. Niania jest lekka i poręczna – z łatwością zmieści się do torebki.

REGULARNY MONITORING

Neno Vera to nie tylko niania elektryczna. Urządzenie doskonale sprawdzi się także przy monitoringu osób starszych, ale również do obserwacji wnętrza domu lub mieszkania.

Szczegóły produktu

VERA

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: wyświetlacz 3.2 cala
Zasilanie: DC 5V 1A
Kolor: biały

Szybkie porównanie

Produkt
Niania elektroniczna radiowa VERA Niania elektroniczna radiowa VERA Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO Bezprzewodowy elektroniczny laktator NENO CAMINO
Dostępność
Cena
449,99 zł
469,99 zł
Dodatkowe informacje
wyświetlacz 3.2 cala podwójny (na dwie piersi), trójfazowy, bezprzewodowy, elektryczny
Zasilanie
DC 5V 1A
Kolor
biały granatowy
Czas pracy
2 h
czas ładowania
2 h
Tryby pracy
tryb stymulacji L1-L5, tryb odciągania pokarmu L1-L9

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP