Wayflex Total Wave ręczny masażer do ciała

Wayflex Total Wave to wszechstronny masażer do całego ciała z technologią wibracyjną. Posiada 30 prędkości wibracji, które stymulują i rozluźniają mięśnie od stóp do głowy. Z czterema wymiennymi końcówkami masującymi oraz regulowanym pasem do masażu. Ergonomiczny design, łatwa obsługa i ładowalna bateria sprawiają, że masażer jest praktyczny i efektywny w codziennym użytkowaniu.


Wayflex Total Wave - ręczny masażer do ciała

Model: TOTWAV

399,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Wayflex Total Wave to wszechstronny masażer do całego ciała z technologią wibracyjną. Posiada 30 prędkości wibracji, które stymulują i rozluźniają mięśnie od stóp do głowy. Z czterema wymiennymi końcówkami masującymi oraz regulowanym pasem do masażu. Ergonomiczny design, łatwa obsługa i ładowalna bateria sprawiają, że masażer jest praktyczny i efektywny w codziennym użytkowaniu.

Perkusyjny masażer

Wayflex Total Wave Body Massager to boczny i perkusyjny masażer całego ciała. Posiada potężny pas do masażu oraz cztery wymienne końcówki masujące, dzięki czemu można go używać na każdej części ciała.

Zapewnia głęboki, kojący masaż z bocznymi wibracjami, skierowany na szyję, ramiona, barki, plecy, biodra, uda, łydki i stopy. To wielofunkcyjny system do domowego masażu i jeden produkt do wielu zadań, który powala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Unikalna technologia

Sekretem Wayflex Total Wave jest technologia wibracji z 30 prędkościami, które stymulują i rozluźniają mięśnie. Od delikatnych 800 RPM lub 14 wibracji na sekundę, aż do potężnych 3300 RPM lub 55 wibracji na sekundę.

Ta technologia pozwala wnikać wibracjom głęboko w mięśnie i stawy. To kompletne rozwiązanie, na ramiona, brzuch, stopy i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Wszechstronny masażer

Dzięki temu, że masażer do ciała Wayflex Total Wave posiada aż 30 prędkości wibracji, jest wszechstronny i można go używać na wiele sposobów, oraz dostosować masaż do własnych potrzeb.

Wystarczy go włączyć, nacisnąć czerwony przycisk na końcu uchwytu, nacisnąć przycisk plus aby zwiększyć wibracje, lub przycisk minus aby uzyskać bardziej delikatne wibracje. Dzięki temu można wykonać masaż na wybranym indywidualnie poziomie intensywności i komfortu.

Różne ustawienia prędkości

Niższe ustawienia posłużą do delikatniejszego masażu. Takie łagodniejsze prędkości są idealne na przykład do wrażliwszych stop. Do szyi i ramion można użyć większej prędkości.

Na różne
dolegliwości i ból

Wayflex Total Wave pomaga złagodzić ból, sztywność i napięcie, stymulować i rozluźniać sztywne mięśnie oraz obolałe stawy, stymulować krążenie i chudnąć.

Pozwala zmniejszać napięcie w ramionach oraz ból nóg i stóp. Można wykonać masaż po intensywnym treningu lub wysiłku umysłowym i fizycznym, czy łagodzić obolałe stopy po ciężkim dniu podczas odpoczynku lub oglądając telewizję. Można poczuć się zrelaksowanym i wolnym od bólu w zaledwie 10-15 minut dziennie.

Wygodny i łatwy
w obsłudze

Masażer posiada dwa uchwyty. Oba uchwyty Total Wave pasują do wszystkich rozmiarów dłoni.

Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt w kształcie litery "V" posiada różne pozycje uchwytu dla dłoni, dzięki czemu masażer jest wygodny w trzymaniu i łatwy w obsłudze. Można spersonalizować prędkość dla różnych obszarów ciała za pomocą czubków palców.

Wyjątkowy pas masujący

Masażetr Wayflex Total Wave posiada regulowany pas do masażu, którego długość można dopasować do potrzeb. Wystarczy go zamocować i chwycić za wygodne uchwyty, żeby zmniejszyć napięcie w ramionach.

Można go użyć wokół pleców, żeby rozluźnić napięte mięśnie i się zrelaksować. Po wykonaniu idealnego masażu przy pomocy pasa wystarczy go odpiąć, a urządzenie stanie się spersonalizowanym masażerem skierowanym na konkretne obszary ciała.

Ładowarka baterii

Masażer całego ciała Wayflex Total Wave ma wbudowany system bezpieczeństwa, który wyłącza go po 15 minutach działania. W razie potrzeby można go zresetować. Urządzenie ma ładowaną poprzez ładowarkę baterię:

  • Naładowanie baterii od 0 do 100% zajmuje około 90 minut.
  • W pełni naładowana bateria wystarcza na 5 godzin pracy na poziomie 01.
  • W pełni naładowana bateria wystarcza na 2 godziny pracy na poziomie 30.
  • Wybrana prędkość wpływa na maksymalny czas użycia urządzenia.

Szczegóły produktu

TOTWAV

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: ergonomicznie zaprojektowany uchwyt
W zestawie: głowica kulkowa
głowica spiczasta
głowica trójkątna
głowica zakrzywiona
Funkcje: 30 poziomów prędkości do wyboru
Ekran: dotykowy
intuicyjny w obsłudze
Typ baterii: pełne ładowanie w 90 minut
w pełni naładowana bateria wystarcza na 5 godzin użytkowania

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.