Obolałe ciało, plecy i kark, spięte mięśnie i słabe krążenie. Przyczyn może być wiele. Stojący lub siedzący tryb życia, męczący dzień, niewłaściwa postawa, urazy czy stres. Pójście na profesjonalny masaż jest kosztowne oraz czasochłonne. Domowe urządzenia do masażu bywają drogie, nieporęczne i nieskuteczne. Czy istnieje jeden produkt, który pomaga złagodzić ból, rozluźnić mięśnie, stymulować krążenie, a nawet schudnąć? Rozwiązaniem jest Wayflex Total Wave, rewelacyjny masażer do całego ciała z technologią wibracyjną.


Wayflex Total Wave ręczny masażer do ciała

Model: TOTWAV

399,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 399,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Jak wiadomo masaże są pomocne w dolegliwościach takich jak obolałe ciało, napięte mięśnie czy słabe krążenie. Może być to skutkiem wielu różnych sytuacji takich jak zła postawa, siedząca lub stojąca praca czy stres. Zwykle brakuje czasu żeby udać się na profesjonalny masaż, który w dodatku jest drogi.

Tak jak różne domowe urządzenia do masażu, często przy tym mało skuteczne i niewygodne w użyciu. Jak poradzić sobie z różnymi dolegliwościami? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w jeden wielofunkcyjny masażer, który jest pomocny na różne partie ciała.

Perkusyjny masażer

Wayflex Total Wave Body Massager to boczny i perkusyjny masażer całego ciała. Posiada potężny pas do masażu oraz cztery wymienne końcówki masujące, dzięki czemu można go używać na każdej części ciała.

Zapewnia głęboki, kojący masaż z bocznymi wibracjami, skierowany na szyję, ramiona, barki, plecy, biodra, uda, łydki i stopy. To idealny, konfigurowalny masaż, który łagodzi ból od stóp do głów. To wielofunkcyjny system do domowego masażu i jeden produkt do wielu zadań, który powala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Unikalna technologia

Sekretem Wayflex Total Wave jest technologia wibracji z 30 prędkościami, które stymulują i rozluźniają mięśnie. Od delikatnych 800 RPM lub 14 wibracji na sekundę, aż do potężnych 3300 RPM lub 55 wibracji na sekundę.

Ta technologia terapeutyczna pozwala wnikać wibracjom głęboko w mięśnie i stawy. To kompletne rozwiązanie, które łagodzi ból i dolegliwości ciała. Na ramionach, brzuchu, stopach i wszędzie tam, gdzie jesteśmy obolali.

Wszechstronny masażer

Dzięki temu, że masażer do ciała Wayflex Total Wave posiada aż 30 prędkości wibracji, jest wszechstronny i można go używać na wiele sposobów, oraz dostosować masaż do własnych potrzeb.

Wystarczy go włączyć, nacisnąć czerwony przycisk na końcu uchwytu, nacisnąć przycisk plus aby zwiększyć wibracje, lub przycisk minus aby uzyskać bardziej delikatne wibracje. Dzięki temu można wykonać masaż na wybranym indywidualnie poziomie intensywności i komfortu.

Różne ustawienia prędkości

Niższe ustawienia posłużą do delikatniejszego masażu. Takie łagodniejsze prędkości są idealne na przykład do wrażliwszych stop. Do szyi i ramion można użyć większej prędkości.

Zwiększając intensywność wibracji, można uzyskać głęboki masaż tkanek, złagodzić napięcie mięśni, poprawić krążenie krwi, wspomóc trawienie i pomóc w zapobieganiu stanom zapalnym. To jedno narzędzie z tak zaawansowaną technologią wibracji, które może pomóc:

  • w problemach żołądkowo-jelitowych,
  • w złagodzeniu stanów zapalnych,
  • zmniejszyć obwód talii, przyspieszać metabolizm i rozbijać złogi tłuszczu,
  • stymulować, wzmacniać i tonować mięśnie brzucha.

Na różne
dolegliwości i ból

Wayflex Total Wave pomaga złagodzić ból, sztywność i napięcie, stymulować i rozluźniać sztywne mięśnie oraz obolałe stawy, stymulować krążenie i chudnąć.

Pozwala zmniejszać napięcie w ramionach oraz ból nóg i stóp. Można wykonać masaż po intensywnym treningu lub wysiłku umysłowym i fizycznym, czy łagodzić obolałe stopy po ciężkim dniu podczas odpoczynku lub oglądając telewizję. Można poczuć się zrelaksowanym i wolnym od bólu w zaledwie 10-15 minut dziennie.

Wygodny i łatwy
w obsłudze

Masażer posiada dwa uchwyty. Oba uchwyty Total Wave pasują do wszystkich rozmiarów dłoni.

Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt w kształcie litery "V" posiada różne pozycje uchwytu dla dłoni, dzięki czemu masażer jest wygodny w trzymaniu i łatwy w obsłudze. Można spersonalizować prędkość dla różnych obszarów ciała za pomocą czubków palców.

Wyjątkowy pas masujący

Masażetr Wayflex Total Wave posiada regulowany pas do masażu, którego długość można dopasować do potrzeb. Wystarczy go zamocować i chwycić za wygodne uchwyty, żeby zmniejszyć napięcie w ramionach.

Można go użyć wokół pleców, żeby rozluźnić napięte mięśnie i się zrelaksować. Po wykonaniu idealnego masażu przy pomocy pasa wystarczy go odpiąć, a urządzenie stanie się spersonalizowanym masażerem skierowanym na konkretne obszary ciała.

Ładowarka baterii

Masażer całego ciała Wayflex Total Wave ma wbudowany system bezpieczeństwa, który wyłącza go po 15 minutach działania. W razie potrzeby można go zresetować. Urządzenie ma ładowaną poprzez ładowarkę baterię:

  • Naładowanie baterii od 0 do 100% zajmuje około 90 minut.
  • W pełni naładowana bateria wystarcza na 5 godzin pracy na poziomie 01.
  • W pełni naładowana bateria wystarcza na 2 godziny pracy na poziomie 30.
  • Wybrana prędkość wpływa na maksymalny czas użycia urządzenia.

Szczegóły produktu

TOTWAV

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: ergonomicznie zaprojektowany uchwyt
W zestawie: głowica kulkowa
głowica spiczasta
głowica trójkątna
głowica zakrzywiona
Funkcje: 30 poziomów prędkości do wyboru
Ekran: dotykowy
intuicyjny w obsłudze
Typ baterii: pełne ładowanie w 90 minut
w pełni naładowana bateria wystarcza na 5 godzin użytkowania

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy-70 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy-105 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.