Za dużo zbędnych kilogramów, nadwaga, słaba masa mięśniowa czy cellulit. To problemy, z którymi boryka się wiele osób. Przeróżne diety bywają mało skuteczne i trzeba długo czekać na rezultaty. Wizyty na siłowni są czasochłonne oraz kosztowne. Ciężko znaleźć czas i ochotę na ćwiczenia, nawet na domowym sprzęcie. Czy jest jakiś sposób na schudnięcie bez diety i ćwiczeń? Teraz już tak! Rozwiązaniem jest elektro reduktor tłuszczu, czyli Electro Fat Reducer od Gym Form.


Gymform Electro Fat Reducer urządzenie wyszczuplające EMS

Model: KPLCIND0144CGELEFR

469,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 469,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 47.00zł

Pozbycie się nadmiaru tłuszczu i cellulitu oraz zbudowanie masy mięśniowej to niełatwe zadanie. Wymaga wiele zachodu, czasu i zwykle pieniędzy. Diety są mało przyjemne i różnie z ich skutecznością. Brak jest czasu na wizyty na siłowni. Jakkolwiek można ćwiczyć w domu i nawet kupić jakiś sprzęt do tego, to jednak i na to ciężko znaleźć czas oraz chęci.

A gdyby tak schudnąć, zbudować masę i pozbyć się cellulitu bez ćwiczeń i diety? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie, które w tym pomoże.

Stymulacja
elektroniczna

Dobrą metodą na przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej jest trening EMS dla sportowców. Zwykle jest to kombinezon, w którym za pomocą impulsów elektrycznych wywoływane są skurcze ćwiczonych mięśni. Przyspiesza to spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnia ciało, buduje masę mięśniową i redukuje cellulit.

I to właśnie stymulacja elektroniczna została wykorzystana przy opracowaniu elektro reduktora tłuszczu Gym Form. Electro Fat Reducer firmy Gym Form. To wynik wieloletnich badań i rozwoju dla najszybszych oraz najłatwiejszych rezultatów wyszczuplania ciała.

Przełomowa technologia

Elektromagnetyczne stymulatory EMS to starsza technologia, wykorzystująca tylko jedną, niską częstotliwość. Elektro reduktor tłuszczu Gym Form Electro Fat Reducer używa dwóch częstotliwości, aby przeniknąć jeszcze głębiej. Dla jak najszybszych możliwych rezultatów wyszczuplania ciała. Są to

  • tryb Slim - szczupły do spalania tłuszczu,
  • tryb Gym - siłownia do budowania mięśni.

To przełomowa technologia EFR. Te częstotliwości mogą wnikać znacznie głębiej w mięśnie, uzyskując znacznie szybsze efekty. Pozwalają spalić znacznie więcej tłuszczu niż maszyna EMS. Electro Fat Reduc Gym Form ma 10 poziomów intensywności dla każdego z tych trybów.

Elektro reduktor
tłuszczu

Zwykłe pasy EMS działają tylko na powierzchni mięśni. Urządzenie Electro Fat Reducer dzięki zaawansowanej technologii i dwóm częstotliwościom, eliminuje warstwy tłuszczu które pokrywają mięśnie, powodując ich rozpuszczenie i naturalne wypłukanie z organizmu.

Tłuszcz jest szybciej redukowany, a w tym samym czasie mięśnie brzucha są tonizowane, aby zająć miejsce tłuszczu. Można uzyskać dwa razy lepsze wyniki w połowie czasu.

10 minut
dziennie

Pierwotnie stworzony dla sportowców, Electro Fat Reducer został następnie przygotowany do użytku domowego. Jest idealny dla każdego wieku, rozmiaru i poziomu sprawności fizycznej. Pomaga rzeźbić ciało, zmniejszając obwód talii, jednocześnie zwiększając masę mięśniową brzucha.

Bez chodzenia na siłownię, siedząc na kanapie przed telewizorem i gdziekolwiek indziej chcemy. Dzięki nauce i zaawansowanej technologii, redukuje tłuszcz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Można stracić kilogramy i centymetry w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Żeby stymulować mięśnie, zwiększyć metabolizm i szybko zredukować tłuszcz, trzeba używać elektro reduktora 10 minut dziennie.

Spalanie tłuszczu i wzmacnianie mięśni

Elektro reduktor Gym Form to urządzenie nie tylko do tonowania mięśni brzucha abs i redukowania centymetrów. Można go również używać na mięśniach przedramienia i zakładać wokół ud i rzeźbić nogi.

Na ich tylnej części Electro Fat Reducer pomoże pozbyć się cellulitu i podnieść pośladki. Można go używać na wszystkich problematycznych obszarach, na mięśnie i zwiotczałą skórę. To najbardziej efektywne tonowanie, czyli wzmacnianie mięśni i spalanie tłuszczu w tym samym czasie.

Najlepszy sposób
na tłuszcz

Klinicznie udowodniono, że można nie tylko tonować swój abs, Dowody naukowe pokazują, że elektro reduktor jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na redukcję tłuszczu. Przeprowadzono badania kliniczne na kobietach i mężczyznach w wieku od 35 do 65 lat.

Wszyscy uczestnicy zauważyli znaczną redukcję tłuszczu w środkowej części ciała, na ramionach i udach w ciągu zaledwie dwóch tygodni. Wystarczy pocierać konsolą mięśnie brzucha, a one się kurczą. Można odczuć głęboki masaż mięśni abs, a technologia działa też na warstwy tłuszczu je pokrywające.

Szczegóły produktu

KPLCIND0144CGELEFR

Specyfikacja

W zestawie: Gymform Electro Fat Reducer
broszura żywieniowa (na końcu instrukcji)
pas do urządzenia
pasek do mniejszych obszarów
żel do modelowania ciała
Funkcje: 2 tryby treningu
10 poziomów intensywności
Częstotliwość pracy: 30 Hz, 3000 Hz
Typ baterii: bateria alkaliczna AA
Napięcie wejściowe: 6,0 V 0,13 W
Prąd wyjściowy: 21 mA

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP