• -100,00 zł
  • Zniżka 100,00 zł

Bóle pleców, ramion, szyi oraz głowy dotykają wiele osób. Mogą mieć różne przyczyny i zwykle ciężko się jest ich pozbyć, szczególnie w naturalny sposób. Pomocne w łagodzeniu bólu mogą być masaże. Są jednak kosztowne i czasochłonne. Jak złagodzić takie dolegliwości? Rozwiązaniem może być Dr Ho Neck Pain Pro.


Tylko teraz -100 zł rabatu

Dr. HO Neck Pain Pro urządzenie łagodzące ból

Model: DRHONPP

Cena regularna 599,99 zł 499,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 499,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Siedzący styl życia czy kontuzje mogą powodować bóle ramion, głowy i pleców. Najczęściej nie jest łatwo temu zaradzić. Tabletki tylko maskują ból, a różne urządzenia do ćwiczeń są męczące w użyciu.

Zwykle nie ma się czasu ani ochoty na profesjonalny masaż .Czy jest sposób na ból pleców i ramion? Wystarczy zaopatrzyć się w masażer karku, który w domowym zaciszu pomoże złagodzić bóle.

Jak
złagodzić ból

Napięte mięśnie szyi, a zwłaszcza nerwy w jej górnej części, mogą powodować bóle głowy, problemy ze snem i ból w górnej części szyi.

Również uciśnięty nerw w jej dolnej części, w zależności od poziomu, wpływa na różne obszary ramion.

Masażer karku Neck Pain Pro został opracowany przez doktora Ho żeby łagodzić te objawy. Działa na bóle głowy, szyi i ramion. Polecany dla osób między innymi z bólami głowy, mięśni i stawów spowodowanymi zapaleniem stawów, wypadkami, pracą oraz korzystaniem z urządzeń mobilnych.

Genialne urządzenie do terapii bólu

Masażer karku Dr Ho Neck Pain Pro to zaawansowane, ale łatwe w użyciu urządzenie. Zapewnia szybką i skuteczną ulgę w wielu dolegliwościach.

Od przewlekłego do ostrego napięcia i bólu mięśni. Zmniejsza napięcie oraz poprawia jakość życia. Wyjątkowe urządzenie Neck Pain Pro ma za zadanie złagodzić bóle głowy i szyi, wspomagać lepszy sen, napięcie ramion i wszelkie drętwienie w ramionach. Już ponad 12 milionów ludzi na całym świecie wiedzie znacznie lepsze życie z dużo mniejszym bólem.

Urządzenie medyczne klasy IIA

To wysokiej jakości, przebadane medycznie urządzenie, które jest opatentowane.

Celem doktora Ho jest tworzenie unikalnych i skutecznych produktów, które poprawiają jakość życia. Zależy mu na znajdowaniu sposobów żeby pomóc wszystkim, którzy cierpią z powodu bólu. I to bezpośrednio w domu. Dr Michael Ho jest specjalistą ds. bólu. Poleca masażer Neck Pain Pro w takich przypadkach jak:

  • ból szyi, napięcie w ramieniu, drętwienie rąk i palców lub punktowy ból w łokciu,
  • migrenowe i napięciowe bóle głowy,
  • bóle głowy, kiedy ból zaczyna się z tyłu szyi i wznosi do głowy,
  • ból za oczami, pulsujący ból na czole i ból skroni,
  • problem z podniesieniem ręki,
  • problemy ze snem i ruszaniem szyją po przebudzeniu,
  • chroniczne zmęczenie.

Orzeźwiające, relaksujące i kojące

Urządzenie do łagodzenia bólu, doktor Ho Neck Pain Pro to opatentowane rozwiązanie łagodzące ból szyi i ramion z inteligentnymi elektrodami zasilanymi przez urządzenie.

Ma cztery poduszki, które wysyłają impulsy do karku, aby stymulować nerwy i mięśnie. Zostały zaprojektowane tak, aby przepuszczać fale przeciwbólowe przypominające masaż z urządzenia do ciała. To orzeźwiające, relaksujące i kojące. Dzięki trzem trybom terapii można dostosować działanie do konkretnego bólu. Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania.

Inteligentna
technologia

Urządzenie do terapii bólu Dr Ho jest wyposażone w technologię zwaną AMP, która wysyła 372 impulsy do stymulacji nerwów i mięśni z tyłu szyi.

Automatycznie modulowane impulsy zapewniają różne, ukierunkowane na miejsca bólu stymulacje. Rozluźniają napięte mięśnie karku i ramion, poprawiają krążenie i łagodzą bóle głowy. Zmniejszając napięcie mięśni szyi, poprawiają krążenie i przywracają prawidłowe działanie układu nerwowego. Pomagają złagodzić ból i przywrócić normalne funkcjonowanie.

Jak działa
Neck Pain Pro

Pobudzane mięśnie poruszają się na różne sposoby, jakby były masowane od wewnątrz. Gdy stymulujemy nerwy w górnej części szyi, możemy złagodzić bóle głowy, wywołać głęboki sen i pozwolić górnej części szyi lepiej się poruszać.

Kiedy stymulujemy mięśnie i nerwy na dole szyi, drętwy ból ramion i dłoni zniknie, ponieważ przywracamy odpowiednie krążenie. Zapalenie ścięgna czy inny stan zapalny ustępują, więc ból znika. Kiedy przywrócimy funkcję nerwu w ramieniu, zakres ruchu wraca do normy.

Szczegóły produktu

DRHONPP

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 4 wbudowane inteligentne elektrody
Opatentowany przez DR-HO Auto-Modulating Pulse (AMP) zapewnia ponad 300 różnych stymulacji elektrycznych.
zdalne sterowanie
Zasilanie: 2x bateria typu AAA
brak baterii w zestawie - dokupywane oddzielnie
W zestawie: Dr. HO Neck Pain Pro
Elektrody FlexTone 80x120 mm
Małe elektrody 46x46 mm
Pain Therapy Device (pilot)
Funkcje: terapia EMS
terapia TENS
Liczba programów: 3
Timer: 10, 20, 40 minut
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.