BROCK Maszynka do mielenia mięsa MG 1601 SS

Maszynka do mielenia mięsa to praktyczny gadżet dla miłośników zdrowego gotowania. Model MG 1601 SS wychodzi naprzeciw wielbicielom przygotowywania posiłków od A do Z i tym którzy mieć pewność, że ich mięso jest świeże. Ręczna maszynka do mięsa, którą być może masz jeszcze w domu, to dziś rzadkość na rynku.

Maszynka do mielenia mięsa MG 1601 SS

Model: MG1601SS

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Dlaczego warto zamienić maszynkę ręczną na elektryczną

Dzięki zastosowaniu mechanizmu elektrycznego cała czynność jest dużo szybsza i łatwiejsza, a co najważniejsze – nie wymaga użycia siły. Praca z elektryczną maszynką do mięsa jest więc znacznie przyjemniejsza niż z jej odpowiednikiem popularnym przed laty. Czasami blender nie jest w stanie rozdrobnić i pozostawić charakterystyczną teksturę dla produktów tak jak zrobi to maszynka. Miel nie tylko mięso, a także owoce, warzywa, twórz farsze i dodatki do posiłków.

Poznaj moc modelu MG 1601 SS

Moc 1400 W zapewnia wydajność na poziomie 2 kg mięsa na minutę co w przeliczeniu daje 120kg/h. Nóżki antypoślizgowe zapewnią Ci komfort i stabilność pracy. Nóż wykonany ze stali nierdzewnej poradzi sobie z każdą ilością mięsa. Dodatkowo przystawką do krojenia warzyw z trzema nożami, możesz przyrządzić przepyszne dania wege. Niski poziom hałasu pozwala na pracę o każdej porze dnia.

Specyfikacja techniczna

  • Obudowa ze stali nierdzewnej i kwadratowa taca
  • Wymienne 3 sitka ze stali nierdzewnej: 3mm, 5mm, 7mm.
  • Nóż ze stali nierdzewnej i przystawka do krojenia warzyw z 3 nożami.Akcesorium do kiełbasy
  • Akcesorium do kibbePopychacz do żywności
  • Bieg wstecznyWydajność: 2 kg/min
  • Moc: 400 W

Szczegóły produktu

MG1601SS
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!