Półautomatyczne urządzenie do produkcji makaronu Pastamatic

Urządzenie do produkcji makaronu za pomocą korby oraz silnika, pokrętło pozwala wybrać do 9 poziomów grubości ciasta, podczas gdy dwa dostarczone akcesoria pozwalają na uzyskanie 5 makaronów lasagne, fettuccine, pappardelle, tagliatelle, tagliolini, moc 90W, 2 prędkości silnika + puls, korba ręczna, ciągła praca przez 1h, zacisk do blatu.


Półautomatyczne urządzenie do produkcji makaronu Pastamatic

Model: A1593

449,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 449,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

9urodziny

Urządzenie do produkcji makaronu:

Pastamatic to urządzeni do produkcji makaronu w domu klasyczny włoski sposób za pomocą kolby jak i również bocznego silnika zdolnego do zagwarantowania jednorodnego i doskonałego makaronu.

Pokrętło pozwala wybrać do 9 poziomów grubości ciasta, podczas gdy dwa dostarczone akcesoria pozwalają na uzyskanie 5 makaronów lasagne, fettuccine, pappardelle, tagliatelle, tagliolini

Charakterystyka urządzenia:

  • 2 prędkości + funkcja pulsacyjna
  • 9 poziomów grubości ciasta
  • zacisk do mocowania maszyny do blatu
  • w zestawie 2 akcesoria do 5 rodzajów makaronów

Włoska marka Ariete

Od dzisiaj pyszny włoski makaron nie będzie już tylko wspomnieniem rzymskich wakacji. Włoska marka Ariete przygotowała specjalnie dla Ciebie półautomatyczne urządzenie do produkcji makaronu za pomocą korby jak i bocznego silnika zdolnego do zagwarantowania jednorodnego i doskonałego makaronu w domowym zaciszu. Specjalnie stworzone pokrętło pozwala wybrać 1 z 9 poziomów grubości ciasta, podczas gdy dwa dostarczone akcesoria pozwalają na uzyskanie 5 makaronów lasagne, fettuccine, pappardelle, tagliatelle, tagliolini. Zacisk do blatu gwarantuje stabilność maszynki a ciągłość pracy przez godzinę zadowoli nie jednego łakomczucha.

Szczegóły produktu

A1593

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 9 poziomów grubości ciasta
korba ręczna
zacisk do blatu
Moc [W]: 90 W
Wymiary: opakowanie 38 x 25 x 16 cm
W zestawie: 2 akcesoria
maszynka
Funkcje: wyrób makaronu
Liczba prędkości: 2 + pulse
Czas pracy: 1 h
Waga: 5 kg

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.