Fur Daddy urządzenie do zbierania sierści

Jak cieszyć się ukochanym pupilem i czystymi tkaninami jednocześnie? Jak usunąć sierść zwierząt domowych szybko, wygodnie, skutecznie i dokładnie? Odpowiedzią jest Fur Daddy, czyli rewolucyjny przyrząd do usuwania sierści zwierząt domowych z sensacyjną technologią mikro-dźwiękową i oświetleniem LED.


Bestseller

Fur Daddy urządzenie do zbierania sierści

Model: M31223

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Fur Daddy – przyrząd do usuwania sierści

Domowe, ukochane zwierzaki czyli nasze pupile są jak członkowie rodziny. Najczęściej pozwalamy im na wiele, w tym na wylegiwanie się na sofie, wchodzenie na kolana czy spanie z nami w łóżku. Niestety zwierzęta pozostawiają na tkaninach sporo sierści, którą trudno jest usunąć. Kłaczki wbijają się w tkaniny, z czym zwykłe odkurzacze kiepsko sobie radzą. Są specjalne urządzenia do zbierania sierści, ale działają różnie i mogą być niepraktyczne.

Zwykłe rolki są mało wygodne, a lepki papier trudno się usuwa. Nie wspomniawszy o ciągłym dokupieniu rolek. Rękawice i szczotki do zbierania sierści ciężko jest z niej oczyścić. Małe odkurzacze do tapicerki nie zawsze zbierają dokładnie całą sierść.

Urządzenie do usuwania sierści

To urządzenie działa wyjątkowo szybko, z łatwością wyłapuje oraz usuwa sierść i kłaczki w zaledwie kilka sekund. Świetnie radzi sobie zarówno z krótką, jak i długą sierścią kotów oraz psów. Idealnie wyczyści z sierści sofy, krzesła, poduszki, łóżka, pościel, legowiska dla kota i psa, kocie drapaki, dywany, wycieraczki, odzież oraz tapicerkę i dywaniki samochodowe.

Można za pomocą Fur Daddy również wygodnie i szybko usuwać różne inne paprochy z tych powierzchni. Gdy coś się rozsypie na dywanie czy sofie, w kilka sekund można wszystko wyczyścić. Choć jak wiadomo to właśnie usuwanie sierści z tkanin jest najbardziej problematyczne. Jednak jeśli tego nie zrobimy, to kłaczki będą się pojawiać wszędzie, a zwierzęta będą je też roznosić łapami po całym domu. Dlatego najlepiej zaopatrzyć się w wygodny przyrząd do skutecznego pozbycia się sierści.

Jak usunąć sierść z kanapy i dywanu

Urządzenie do zbierania sierści Fur Daddy działa w oparciu o innowacyjną technologię dźwiękową microsonic, Specjalne włosie z mikrowłókien skutecznie usuwa sierść z każdej powierzchni. W połączeniu z ponad 10 000 wibracji na minutę daje to wyjątkowo skuteczne i ekspresowe rezultaty. Zintegrowana i praktyczna dioda LED sprawia, że widać nawet najdelikatniejsze włosy, więc niczego się nie przeoczy.

Przyrząd do usuwania sierści Fur Daddy ma wyjątkowo lekką i ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu idealnie leży w dłoni. Jest lżejszy i bardziej kompaktowy oraz łatwiejszy w obsłudze niż odkurzacz, czyści bardzo dokładnie i niezwykle szybko. Dzięki temu można mieć więcej czasu na zabawę z naszym czworonożnym pupilem. Wystarczy kilka sekund i sofa jest znów gotowa na wspólne harce, czułości oraz okazywanie sobie uczuć.

Opróżnianie przyrządu do usuwania sierści jest proste i bezstykowe. Ma zintegrowany pojemnik zbiorczy do prostego, bezdotykowego opróżniania. Wystarczy jedno kliknięcie przyciskiem na uchwycie, żeby otworzyć urządzenie i wysypać sierść, bez kontaktu i problemów. To higieniczny sposób, zupełnie inny od wybierania sierści ze szczotek. Usuwanie zebranej sierści z rękawic z kolei to w sumie podwójna robota. Zawsze warto stawiać na rozwiązania, które ułatwiają niezbyt lubiane czynności, a dodatkowo oszczędzają czas.

Urządzenie do zbierania sierści

Fur Daddy to innowacyjna forma usuwania sierści zwierzęcej z tekstyliów. Technologia mikrodźwiękowa działa łatwo i szybko. Dla najlepszych rezultatów urządzenie do zbierania sierści należy przesuwać w przód i w tył szybkimi ruchami, rolka obraca się do połowy. Działa dwukierunkowo, mechanicznie podnosi i usuwa sierść nawet głęboko osadzoną i splątaną. Wibracje powodują podniesienie się włosków, a sierść przylepia się do włosia z mikrofibry. Nie trzeba wywierać zbyt wielkiego nacisku na czyszczoną powierzchnię.

Światło LED wyłapuje nawet najdrobniejsze włoski. Mikrowłókna oczyszczają się samoczynnie, po każdym ruchu cała sierść jest starannie zgarniana do pojemnika. Odgłos delikatnego klikania po każdym ruchu jest naturalny, przyrząd do usuwania sierści się wtedy oczyszcza. Po kliknięciu trzeba docisnąć go lekko do powierzchni.

Fur Daddy nie powinno się używać na mokrych oraz twardych powierzchniach i dywanach z bardzo cienkim oraz głębokim włosiem. Jeśli mikrowłosie się zabrudzi, wystarczy wyczyścić je wilgotną ścierką i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Nie należy płukać go bezpośrednio pod bieżącą wodą.

Może się wydawać, że zakup urządzenia do usuwania sierści Fur Daddy to jakiś wydatek, ale jest on jednorazowy. Trudne do czyszczenia szczotki mogą szybko stać się zbyt uciążliwe i bezużyteczne, a rolki trzeba stale dokupywać. Warto więc postawić na oszczędność czasu oraz pieniędzy i wybrać skuteczny sposób na usuwanie sierści.

Zobacz Film na YouTube

Szczegóły produktu

M31223

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: do użytku w miejscach suchych
lampka LED
wyposażony w dedykowany pojemnik
Napięcie: 3V
W zestawie: Fur Daddy
instrukcja w języku polskim
Zastosowanie: sierść zwierząt
sofy
ubrania
łóżka

Szybkie porównanie

Produkt
Fur Daddy urządzenie do zbierania sierści Fur Daddy urządzenie do zbierania sierści Zestaw szczotek do usuwania sierści Fur Free
Dostępność
Cena
129,99 zł
149,99 zł 79,99 zł
Dodatkowe informacje
wyposażony w dedykowany pojemnik
Wyróżnione1
Zasilany przez baterie
Wyróżnione2
Mikrotechnologia dźwiękowa
Wyróżnione3
Proste opróżnianie zbiornika
Napięcie
3V
W zestawie
instrukcja w języku polskim szczotka, podstawa, mała szczotka
Zastosowanie
sierść zwierząt
5 / 5
rating
(2 opini)
Filtruj recenzje
(2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Renata
rating
2022-05-11
5
Polecam
Produkt zgodny z opisem, działa bez zarzutu, zbiera ładnie kłaki kota. Szybka dostawa.
Marek
rating
2022-08-02
5
ok
dobrze zbiera sierść po kocie z materiałowej kanapy, polecam
Darmowa dostawa z PP