Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID
Najedź kursorem na obraz
Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID

Lifestyle Wallet - portfel z powerbankiem i ochroną RFID

Portfel z power bankiem i technologią RFID. Elegancki Lifestyle Wallet zabezpieczy Twoje karty płatnicze przed kradzieżą danych oraz umożliwi naładowanie baterii w telefonie.

  • chroni karty przed skanowaniem i kradzieżą danych

  • power bank naładuje telefon w każdej sytuacji

  • praktyczny, wygodny i stylowy gadżet

Więcej szczegółów

Cena79,90 zł

Więcej informacji

Bez telefonu nie sposób się dziś obejść. Dzięki Lifestyle Wallet zapomnisz o problemie rozładowanej baterii.

Aplikacje, internet, GPS, filmy – nic dziwnego, że baterie w naszych smartfonach coraz szybciej się rozładowują. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie, kiedy telefon jest najbardziej potrzebny. Lifestyle Wallet to pomysłowy sposób na to, abyś już nigdy nie martwił się o rozładowaną baterię. Zamiast za każdym razem brać ze sobą niewygodną ładowarkę, wystarczy stylowy portfel z wbudowanym power bankiem.

Lifestyle Wallet ma aż 5 przegródek, w których bezpiecznie przechowasz dokumenty i karty płatnicze. Ten wyjątkowy portfel oferuje także coś jeszcze: wyposażono go w technologię RFID, aby ochronić karty bankowe przed niepożądanym zeskanowaniem i kradzieżą danych.

Jest niezwykle wygodny i zgrabny. Dzięki kompaktowemu designowi idealnie mieści się w kieszeni. Solidna, aluminiowa obudowa wytrzyma niejeden upadek.

Lifestyle Wallet prezentuje się elegancko i nowocześnie.

Specyfikacja:

  • wymiary: 10,5 x 7 x 2 cm
  • power bank: 2500 mAh

 

W zestawie:

  • 1x Lifestyle Wallet
  • 1x kabel micro USb
  • 1x instrukcja obsługiOpinie