Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk
Najedź kursorem na obraz
Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk Genie Hourglass - pas wyszczuplający komplet 2 sztuk

Genie Hourglass - pas wyszczuplający

Genie Hourglass - pas wyszczuplający

Więcej szczegółów

Cena59,90 zł

Poprzednia cena: 89,90 zł
Oszczędzasz 30,00 zł!

Więcej informacji

Pas wyszczuplający Genie Hourglass

Sukces i skuteczność pasa wyszczuplającego GENIE HOURGLASS polega na wygodzie, całkowitym bezpieczeństwie użytkowania oraz tym, co producenci określają technologią podwójnej kompresji: efekt osiągamy poprzez wykonanie zaledwie dwóch ruchów: w pierwszym –zapinając shaper, w drugim -zaciągając paski modelujące talię. To wystarczy, aby objętość w pasie zmniejszyła się o dwa rozmiary.

W ciągu kilku sekund uzyskujemy 5 korzyści: szczupły, pozbawiony fałdek brzuch, wymodelowaną talię, podparcie dla kręgosłupa, a w konsekwencji poprawę postawy, i figurę o idealnym kształcie klepsydry. Bez dyskomfortu, bez wyrzeczeń, bez uszczerbku dla zdrowia.

Dzięki wygodzie, jaką zapewnia nam pas wyszczuplający GENIE HOURGLASS, możemy posłużyć się nim w domu, w pracy, w trakcie ćwiczeń na siłowni, uprawiania jogi, lub podczas uroczystej kolacji we dwoje.

Pas nie ogranicza ruchów, nie sprawia bólu, nie utrudnia funkcjonowania w życiu codziennym, na równi z wyglądem dbając o stabilność kręgosłupa oraz komfort, o jakim kiedyś mogłyśmy tylko pomarzyć.

GENIE HOURGLASS spełnia oczekiwania współczesnych kobiet, i dopasowuje się nie tylko do sylwetki, ale do naszych wymagań, potrzeb i stylu, przynosząc natychmiastowy efekt w sytuacji, gdy chcemy wyglądać kusząco i atrakcyjnie. Tak wygląda pierwszy krok do kreowania mody na kobiecych warunkach.

Genie Hour Glass

To nie jest bielizna wyszczuplająca, to nie Gorset, To innowacyjny  pas wyszczuplający, który zmniejsza talię błyskawicznie i rzeczywiście przekształca twoje ciało. Dla kobiet, które chcą czuć się wymodelowane jednocześnie zwiększając wsparcie kręgosłupa oraz poprawiając postawę.

Idealny młodych matek i kobiet, które chcą się poczuć szybciej spełnione.

Unikatowe zalety:

zmniejsza talię
wycina brzuszek
wyszczupla natychmiast
poprawia figurę i zapewnia sylwetkę klepsydry
właściwie zmienia Twoją sylwetkę na Czas
dostępny w dwóch Kolorach: czarny i cielisty.
dostępne w dwóch  rozmiarach:

 

UK – S: 12-14, M: 16-18,

EU – S: 40-42, M: 44-46, 

Opinie
Oceń 
30-11-2015

genie hourglass

Szczuplutko i zgrabnie w nim wyglądam. Cieszę się, bo Sylwester się zbliża. :D

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
28-09-2015

genie hourglass

Ładnie wyszczupla.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
14-09-2015

genie hourglass

Rzeczywiście sporo wyszczupla. Polecam wszystkim dziewczynom.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
04-09-2015

Pas Genie Hourglass

Jak dla mnie bardzo wygodny. Dobrze założycie, i jest nie do zauważenia pod ciuchami. Talia prezentuje się uwodzicielsko. Usłyszałam nawet pochwałę za szczupłą sylwetkę. :P

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię
Genie Hourglass - pas wyszczuplający

Genie Hourglass - pas wyszczuplający

Genie Hourglass - pas wyszczuplający

Napisz opinię