Polaryte Multitint Sunglasses okulary polaryzacyjne

Oślepiający blask słońca, wody czy śniegu bardzo utrudniają dostrzeganie różnych rzeczy, także podczas jazdy samochodem. Zwykłe okulary przeciwsłoneczne albo zbyt słabo chronią przed światłem, albo są tak ciemne, że nie można przez nie dobrze dostrzec czegokolwiek. Zakup kilku okularów to spory wydatek. Czy jest na to rozwiązanie? Przedstawiamy nowe, rewolucyjne i inteligentne okulary przeciwsłoneczne Polaryte Multitint z siedmioma stopniami przyciemnienia. Do działania wymagane baterie CR927 (baterie kupowane oddzielnie)

Zobacz Bateria litowa Vinnic CR927 3 V 


Polaryte Multitint Sunglasses okulary polaryzacyjne

Model: PMSND1195

129,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 129,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Regulowane okulary z polaryzacją

Nigdy więcej mrużenia oczu i odblasków! Polaryte Multitint to okulary przeciwsłoneczne ze spolaryzowanymi soczewkami i technologią szkła LCD, które pozwalają wybrać 7 różnych poziomów przyciemnienia. Zmiana poziomu i dostosowanie intensywności odbywa się przez naciśnięciem przycisku. To idealny odcień przyciemnienia z powłoką polaryzacyjną oraz ochroną przez promieniowaniem UV. Pozbycie się ostrych blasków oraz wyrazistość i kontrast sprawiają, że wszystko staje się lepiej widoczne.

Okulary chroniące przed promieniami słonecznymi

Polaryte® multitnt sunglasses to zarejestrowany znak towarowy UE/CTM. Te okulary przeciwsłoneczne są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Unii Europejskiej i normami ISO

Lekko przyciemnione okulary przeciwsłoneczne – duża lub bardzo duża przepuszczalność promieni słonecznych.

Okulary przeciwsłoneczne do ogólnego użytku – dobra lub wysoka ochrona przed promieniami słonecznymi.

Bardzo ciemne okulary przeciwsłoneczne, przeznaczone do konkretnych celów - wysoka redukcja promieni oraz wysoka ochrona przed promieniami słonecznymi.

Okulary przeciwsłoneczne LCD

Co zrobić, żeby nie nosić, a przede wszystkim nie wozić ze sobą kilku okularów? Przedstawiamy nowe, rewolucyjne i inteligentne okulary przeciwsłoneczne Polaryte Multitint. Zapewniają siedem różnych odcieni przyciemnienia z niesamowitą polaryzacją, aby całkowicie usunąć odblaski i poprawić widzenie. Regulacji odcienia można dokonać za łatwym i szybkim dotknięciem palca, czyli przez naciśnięcie przycisku.

Okulary z polaryzacją

Spolaryzowane soczewki i technologia LCD oraz dostosowanie intensywności odcienia przyciemnienia i widzenia, chronią oczy przez odblaskami. Zapobiegają też ich ciągłemu mrużeniu. Można lepiej i wyraźniej dostrzegać wszystko, dzięki kontrastowi i wyrazistości. Wystarczy jedynie wybrać poziom przyciemnienia poprzez proste naciśnięcie przycisku. Już nigdy nie będzie trzeba spoglądać znad okularów, aby coś zobaczyć. Potrzeba tylko Polaryte Multitint, aby poprawić codzienne funkcjonowanie.

Polaryte Multitint to wyjątkowe okulary przeciwsłoneczne z możliwością personalizacji zaciemnienia. Można je dopasować do odcienia, który jest w danym momencie najlepszy, aby zawsze widzieć wyraźnie. Gdy wschodzi słońce, wystarczy wybrać jaśniejszy odcień. W południe i po południu sprawdzi się ciemniejszy, aby zablokować dodatkowe światło i zmniejszyć zmęczenie oczu. Regulacja umożliwia łatwe i natychmiastowe dostosowanie, które pomaga chronić wzrok w najjaśniejszym słońcu. Gdy wieczorem zachodzi słońce, znów można wybrać jaśniejszy odcień.

Ochrona przed promieniowaniem UV dla oczu

Okulary Polaryte przy tym chronią oczy przed promieniami UV.  Tak jak kremy przeciwsłoneczne dla skóry, okulary przeciwsłoneczne Polaryte Multitint chronią oczy. Oferują 180º ochrony UV400 przed słońcem, aby chronić oczy przed zaćmą, zwyrodnieniem plamki żółtej, przedwczesnymi zmarszczkami i kurzymi łapkami.

Światło słoneczne działa na siatkówkę, powodując zmęczenie oczu, bóle głowy i zaburzenia widzenia. Okulary Polaryte Multitint działają jak filtr, blokując szkodliwe promienie słoneczne i rozpraszając światło, czyniąc je bardziej jednorodnym oraz bezpieczniejszym dla oczu. Są spolaryzowane w pionowy wzór. Oznacza to, że filtrują skoncentrowane promienie słoneczne jak pionowe żaluzje okienne, eliminując poziome fale świetlne, które powodują odblaski.

Wysoka ochrona przed odblaskami od słońca

Światło słoneczne odbijające się od różnych powierzchni, rozprasza się, tworząc skoncentrowany, ostry blask, który może być uciążliwy. Noszenie zwykłych okularów przeciwsłonecznych nie ogranicza blasku, tylko wszystko przyciemnia. Soczewki Multitint mają specjalną powłokę polaryzacyjną, która filtruje skoncentrowane światło, chroniąc oczy i poprawiając widzenie. Usunięcie ostrych blasków sprawia, że wszystko staje się lepiej widoczne. Z łatwością można dostrzec nawet ryby pod wodą, co czyni te okulary przeciwsłoneczne idealnymi dla wędkarzy.

Z tymi okularami nic nie będzie zbyt jasne ani zbyt ciemne. Wszystko wygląda idealnie, nawet na ultrajasnej plaży. Dzięki technologii wizji pryzmatycznej Polaryte wszystko wydaje się być bardziej dynamiczne, a kolory stają się żywe. Bogate, promienne czerwienie, żywe błękity, jasne żółcie i ultrażywe zielenie widziane są z całkowitą wyrazistością i kontrastem, a wszystko to w najlepszym, wybranym odcieniu. Okulary zapewniają wizualną perfekcję najbardziej zbliżoną do superjasnego słońca.

Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne

Przeciwsłoneczne okulary Polaryte Multitint są nie tylko funkcjonalne, ale także modne - w eleganckim i nowoczesnym stylu. Są tak trwałe i wytrzymałe, że nie porysują się ani nie pękną. Jednocześnie są ultralekkie i uniwersalne, zaprojektowane ergonomicznie, aby pasowały do każdego kształtu twarzy. Dopasowują się to twarzy wąskiej, okrągłej lub owalnej. Elegancki, nowoczesny design wygląda fantastycznie. To okulary przeciwsłoneczne, które wykraczają poza modę i są faktycznie funkcjonalne. Mają elegancki, nowoczesny wygląd z potrzebną ochroną oczu, aby widzieć lepiej niż kiedykolwiek, w każdej sytuacji i podczas każdej pogody.

Szczegóły produktu

PMSND1195

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: okulary przeciwsłoneczne z filtrem
uniwersalny design - unisex
zmniejszają zmęczenie oczu
W zestawie: okulary Polaryte Multitint Sunglasses
Funkcje dodatkowe: polaryzowane szkło LCD
technologia Diamond Vision
Funkcje: 7 regulowanych przyciemnień
Typ baterii: CR927 (baterie kupowane oddzielnie)

Szybkie porównanie

Produkt
Polaryte Multitint Sunglasses okulary polaryzacyjne Polaryte Multitint Sunglasses okulary polaryzacyjne Perfect Belly Patches plastry odchudzające Perfect Belly Patches plastry odchudzające
Dostępność
Cena
129,99 zł
139,99 zł
Dodatkowe informacje
uniwersalny design - unisex redukuje nagromadzony tłuszcz
Wyróżnione1
7 różnych rodzajów przyciemnienia Znacznie przyśpiesza metabolizm
Wyróżnione2
Dostosuj przyciemnienie do odpowiedniej pogody W zestawie aż 21 plastrów!
Wyróżnione3
Ochrona UV & Polaryzacja Redukuje nagromadzony tłuszcz
W zestawie
okulary Polaryte Multitint Sunglasses 21 plastrów
Funkcje dodatkowe
polaryzowane szkło LCD
Funkcje
7 regulowanych przyciemnień
Skład
formuła zawierająca naturalne składniki
Typ baterii
CR927 (baterie kupowane oddzielnie)
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Anonimowy
Potwierdzony zakup
rating
2022-09-28
5
Dostawa szybka
Po tygodniu użytkowania okularów jestem zadowolony przełączniki działają jak i zmiany natężenia światła. Nie wiem jak długo podziała bateria i czy za rok czy 2 lata kupię tvokazje