Mop parowy 2w1 1300W DD7004

Utrzymuj powierzchnie nie tylko czyste, ale także higieniczne za pomocą mopa parowego Dirt Devil i ręcznego urządzenia parowego. Parownica podłogowa posiada elastyczny uchwyt, który ułatwia dostanie się pod meble. Oprócz szczotki podłogowej mop parowy Dirt Devil jest wyposażony w 3 nasadki: małą zakrzywioną dyszę, dyszę punktową i dyszę szczotkową. Pozwala to higienicznie czyścić lusterka, umywalki, a nawet felgi samochodu za pomocą pary oprócz podłóg.


Mop parowy 2w1 1300W DD7004

Model: DD7004

319,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 319,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

MOP PAROWY I RĘCZNA MYJKA PAROWA 2 W 1

Dzięki myjce parowej Dirt Devil 2 w 1 otrzymujesz nie tylko mop parowy do różnych rodzajów powierzchni, ale także praktyczną ręczną myjkę parową. Podczas, gdy mopa parowego można używać do higienicznego czyszczenia różnych podłóg i powierzchni, ręcznej myjki parowej można używać do czyszczenia i odświeżania mebli.

RÓŻNE NAKŁADKI

Oprócz szczotki podłogowej, mop parowy Dirt Devil posiada trzy nakładki: małą zakrzywioną dyszę, dyszę punktową i dyszę szczotkową. Dysze te są przeznaczone do użytku z ręczną myjką parową. Dysza punktowa i dysza zakrzywiona są idealne do ciasnych narożników i trudno dostępnych miejsc. Dysza szczotkowa służy do czyszczenia zlewów, piekarników, fug i dywanów.

DO RÓŻNYCH RODZAJÓW PODŁÓG

Mop parowy Dirt Devil został zaprojektowany do czyszczenia twardych podłóg, które wytrzymują wysokie temperatury. Ponadto mopa parowego można również używać do odświeżania dywanów. Nie używaj odkurzacza parowego Dirt Devil do czyszczenia skóry, woskowanych mebli/podłóg, tkanin syntetycznych, nieuszczelnionych lub niewykończonych podłóg drewnianych i materiałów wrażliwych na parę.

GOTOWY DO UŻYCIA W 30 SEKUND

Aby użyć mopa, wlej wodę do zbiornika do maksymalnej pojemności 330 mililitrów, zalecamy stosowanie wody destylowanej lub demineralizowanej zamiast wody z kranu. Następnie włącz mop parowy i poczekaj, aż wskaźnik przestanie migać. Trwa to maksymalnie 30 sekund. Następnie naciśnij przycisk pary, aby ustawić żądaną ilość pary. Przy pełnym zbiorniku wody można używać odkurzacza parowego przez 15 minut.

DUŻY ZASIĘG

Mop parowy wyposażony jest w przewód zasilający o długości 5 metrów. Daje to możliwość korzystania z niego w maksymalnym zasięgu 5,5 metra. Oznacza to, że można używać go na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka elektrycznego.

Szczegóły produktu

DD7004

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: wskaźnik gotowości pary,zmienna moc pary,czas gotowości pary 30 sek.,długość przewodu 5 m
Moc [W]: 1300 W
W zestawie: pad z mikrofibry, dysza zakrzywiona,dysza punktowa,dysza szczotkowa
Pojemność [l]: 0,33 l
Kolor: biało-niebieski
Czas pracy: 15 min.

Specyficzne kody

EAN13
8711252475905

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.