Mop parowy 2w1 1600W DD7003

Z mopem parowym marki Dirt Devil otrzymujesz kompletny zestaw do czyszczenia i higieny całego domu. Mop parowy i parownica ręczna są wyposażone w szczotkę podłogową, do dywanów i 5 różnych nasadek do nawet najbardziej uporczywych prac porządkowych. Zbiornik na wodę ma pojemność 280 mililitrów. Dodatkowo myjka parowa posiada również zbiornik na detergent 150 ml. Przy pełnym zbiorniku na wodę mopa parowego można używać jednorazowo przez 20 minut.


Mop parowy 2w1 1600W DD7003

Model: DD7003

449,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 449,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych

MOP PAROWY I RĘCZNA MYJKA PAROWA 2 W 1

Dzięki mopowi parowemu Dirt Devil 2 w 1 otrzymujesz nie tylko mop parowy do różnych rodzajów powierzchni, ale także praktyczną ręczną myjkę parową. Podczas, gdy mopa parowego można używać do higienicznego czyszczenia różnych podłóg i powierzchni, ręcznej myjki parowej można używać do czyszczenia i odświeżania mebli.

5 RÓŻNYCH NAKŁADEK

Oprócz nasadki do czyszczenia podłóg, mop parowy Dirt Devil posiada 5 nakładek: dyszę do usuwania uporczywych plam, dyszę do czyszczenia trudno dostępnych zakamarków, szczotkę z tworzywa sztucznego, szczotkę do fug i skrobak do zaschniętych plam.

DO RÓŻNYCH RODZAJÓW PODŁÓG

Mop parowy Dirt Devil został zaprojektowany do czyszczenia twardych powierzchni, które potrafią wytrzymać wysokie temperatury. Ponadto mopa parowego można również używać do odświeżania dywanów. Nie używaj odkurzacza parowego Dirt Devil do czyszczenia skóry, woskowanych mebli/podłóg, tkanin syntetycznych, nieuszczelnionych lub niewykończonych podłóg drewnianych i materiałów wrażliwych na parę.

GOTOWY DO UŻYCIA W 20 SEKUND

Mop parowy Dirt Devil posiada oddzielny zbiornik na wodę. Aby użyć mopa parowego, wlej wodę do zbiornika na wodę o maksymalnej pojemności 220 mililitrów, zalecamy stosowanie wody destylowanej lub demineralizowanej zamiast wody z kranu. Następnie włącz mopa i poczekaj, aż wskaźnik przestanie migać. Trwa to maksymalnie 20 sekund.

POJEMNIK NA ŚRODEK CZYSZCZĄCY

Oprócz zbiornika na wodę, myjka parowa posiada również zasobnik na środek czyszczący o pojemności 150 mililitrów. Do tego pojemnika można łatwo dodać detergent, aby jeszcze łatwiej czyścić powierzchnie. Nie chcesz używać detergentu na podłogach? Wyłącz przełącznik detergentu na myjce parowej.

Szczegóły produktu

DD7003

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: wskaźnik gotowości pary,zmienna moc pary,czas gotowości pary 20 sek.,długość przewodu 5 m
Moc [W]: 1600 W
W zestawie: dysza do usuwania uporczywych plam,dysza do czyszczenia trudno dostępnych zakamarków, szczotka,szczotka do fug,skrobak do zaschniętych plam,pad z mikrofibry
Pojemność [l]: 0,15 l,0,28 l
Kolor: biało-niebieski
Czas pracy: 20 min.

Specyficzne kody

EAN13
8711252475936

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.