Mop płaski 2w1 ze spryskiwaczem z dwuczęściowym drążkiem i pojemnikiem na wodę.


(20)

Mop 2 w 1 ze spryskiwaczem

Model: CL1001

99,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

Mop płaski 2w1 ze spryskiwaczem

Mycie podłóg zwykle kojarzy się z noszeniem ciężkich wiader czy pojemników i niezbyt wygodnym wyciskaniem zwykłych mopów. Jest to mało praktyczne oraz czasochłonne. Jak ułatwić sobie sprzątanie? Odpowiedzią jest mop ze spryskiwaczem 2w1.

Spray mop wygląda jak tradycyjny mop płaski, ma jednak dozownik na wodę z detergentem, który spryskuje płynem podłogę, a ściereczka myje ją i osusza. Mycie podłóg bez przygotowywania wiaderka, schylania się, ściągania, moczenia, płukania i wyciskania ściereczki jest wyjątkowo szybkie oraz komfortowe.

Jest to idealny i uniwersalny sprzęt do mycia oraz pielęgnacji podłóg każdego rodzaju. Mopem ze spryskiwaczem można umyć zarówno panele, gres, ceramikę, szkło, kamień, marmur czy granit, a dzięki dozownikowi nawet parkiety i podłogi drewniane. To sprytny pomysł na porządki w domu, nie ma obaw o wyprężanie się paneli czy drewna, rozlanie wody lub złe wyciśnięcie mopa.

Spray mop - działanie

Jak działa mop ze spryskiwaczem? Wystarczy do pojemnika wlać wodę ze środkiem czyszczącym czy nawet ulubionym olejkiem zapachowym, spryskać podłogę przed mopem i szybko, łatwo oraz wygodnie myć podłogi. Pojemnik umieszczony jest na drążku, przyciskiem lub dźwignią włącza się pompkę i spryskuje podłogę. Ściereczki umieszczone na dole mopa pozwalają na równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej podłodze, usuwają zabrudzenia i zbierają wodę. Zwykle mopy z dozownikiem mają wymienne ściereczki lub ściągaczki.

Spray mop – czy warto go kupić?

Mop ze spryskiwaczem jest bardzo wygodny w użyciu, to świetne rozwiązanie do mycia podłóg w całym domu, szybkiego przetarcia podłogi czy zmycia małych plam. Sprawne, szybkie i skuteczne porządki to zalety spray mopa. Jaki mop ze spryskiwaczem kupić?

Jaki mop ze spryskiwaczem wybrać?

Prezentowany mop 2w1 z dozownikiem jest wielofunkcyjny i ma kompaktowy rozmiar ułatwiający przechowywanie. To idealny sprzęt do mycia podłóg zarówno do małych mieszkań jak i dużych domów. Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodę użytkowania i ułatwia codzienne sprzątanie. Płaski mop na obrotowym uchwycie jest wykonany z mikrofibry i mocowany na rzep, co umożliwia szybką wymianę ścierki, w komplecie znajduje się zapasowa. Funkcja obrotowa pozwala na dotarcie mopem ze spryskiwaczem nawet w trudno dostępne miejsca.

Czy warto go kupić spray mop ze spryskiwaczem? Mycie podłóg mopem 2w1 z dozownikiem to komfort i szybkość oraz łatwe i przyjemne sprzątanie. Jest to skuteczny, a także sprawdzony sposób na umycie podłogi i to każdego rodzaju.

Ściereczka ma rozmiar 43 x 14,5 cm, wymienna podwójna ściągaczka 38,5 x 11,5 cm. Ścierki z mikrowłókien zapewniają dokładne czyszczenie podłóg oraz idealne wytarcie bez smug i zarysowań. Drążek jest dwuczęściowy, ma 120 cm i haczyk do zawieszenia. Zbiornik na wodę ze środkiem czyszczącym ma pojemność 600 ml, co pozwala jednorazowo, bez konieczności przerywania pracy i uzupełniania umyć dużą powierzchnię.

Szczegóły produktu

CL1001

Specyfikacja

Wykonanie: ścierka: mikrofibra
Wymiary: 43 x 14,5 cm
wymienna ściągaczka: 38,5 x 11,5 cm
W zestawie: Dwuczęściowy drążek - 120 cm
Haczyk do zawieszenia
Podwójna ściągaczka
Zapasowa ścierka z mikrofibry
Pojemność zbiornika na wodę: 600 ml
Średnia ocen (20) użytkowników
4.9/5.0