VIZ CAR CAMERA - karta SD do rejestrowania obrazu 16GB
Najedź kursorem na obraz

VIZ CAR CAMERA - karta micro SD do rejestrowania obrazu 16GB

VVAVACBLI0022

Karta Viz Car Camera to karta pamięci o pojemności 16 GB. Pozwala na nagrywanie obrazu i dźwięku podczas jazdy kamerką samochodową Viz Car Camera.

  • Kompatybilna z kamerą samochodową Viz Car Camera
  • Pojemność 16 GB
  • Idealna do nagrywania w jakości Full HD
  • Szybki, bezstratny zapis i odczyt danych
  • Adapter w zestawie
  • Odporna na wstrząsy i wilgoć

Więcej szczegółów

Cena49,90 zł

Więcej informacji

Karta micro sd 16 gb + adapter - rejestruj obraz z kamery na bieżąco!

Karta do rejestrowania obrazu Viz Car jest kompatybilna z kamerą samochodową Viz Car Camera. Dzięki dużej pojemności aż 16 GB karta świetnie sprawdza się do nagrywania w jakości Full HD.

Załączony adapter pozwala na łatwe umieszczenie karty Micro SD w kamerze samochodowej oraz korzystanie z karty 16 GB w urządzeniach, takich jak komputer czy tablet. Zapisane na karcie Micro SD nagrania i obrazy możesz bez trudu przenieść do pamięci komputera lub na dowolne urządzenie obsługujące karty Micro SD lub SD.

Szybkość odczytu danych z karty Micro SD wynosi aż do 30 mb/s, natomiast szybkość zapisu – do 15 mb/s. Karta do rejestrowania obrazu jest odporna na wilgoć i na wstrząsy. To pozwala na niezawodne zapisywanie danych na karcie nawet podczas jazdy na wyboistych drogach czy w trudnych warunkach.

Uniwersalny typ karty do rejestrowania obrazu sprawia, że możesz używać jako karty pamięci w urządzeniach, takich jak tablety, smartfony czy aparaty fotograficzne.

W zestawie: karta Micro SD Viz Car Camera, adapter.

Kolor: czarny

Opinie