MAXCOM Opaska sportowa zielona

Wszystkie osoby prowadzące bądź chcące zacząć prowadzić aktywny tryb życia z pewnością będą zadowolone ze sportowej opaski MAXCOM FW20 SOFT. Jej nowoczesny, estetyczny design sprawi, że będzie się ona ładnie prezentować na nadgarstku, a zarazem nie będzie nadmiernie rzucać w oczy. Opaska dostarczy na bieżąco informacji o przebiegu Twojego treningu oraz o stanie Twojego organizmu.


Opaska sportowa zina

Model: FW20SoftZIELONY

59,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: 12,90zł

W trakcie treningu, dzięki łączności Bluetooth opaska poinformuje Cię na ekranie także o różnych komunikatach i powiadomieniach przychodzących w tym czasie na Twój telefon. Zapisane w pamięci opaski MAXCOM FW20 SOFT dane możesz wykorzystać do modyfikacji treningów.Opaska MAXCOM FW20 SOFT ma niewielkich rozmiarów wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala (niespełna 2,5 cm), który jednak całkiem nieźle radzi sobie z wyświetlaniem różnych informacji (np. tętno, czas, przebyty dystans, powiadomienia tekstowe o połączeniach na telefon komórkowy, SMS

 • ach). Szkło wyświetlacza jest odporne na zarysowania. Dotykowy ekran jest prosty w obsłudze.Opaska MAXCOM FW20 SOFT poza odczytywaniem podstawowych informacji i powiadomień umożliwia stałe monitorowanie parametrów Twojego treningu oraz parametrów czynności organizmu także wtedy, gdy śpisz. Urządzenie posiada budzik i alarm zawiadamiający Cię o zbyt długo trwającej bezczynności, pulsometr i licznik kalorii spalanych podczas treningu.

  Tryby sportowe pozwalają zmierzyć ilość wykonanych kroków, przebyty dystans oraz upływający czas (funkcja stopera). Zgromadzone w pamięci opaski dane możesz wykorzystać do sporządzania lub modyfikacji planów treningowych.

  Z opaską MAXCOM FW20 SOFT na nadgarstku będziesz na bieżąco monitorować przebieg swoich treningów biegowych, marszobiegowych, kolarskich, aerobikowych czy fitnessowych. Opaska nie nadaje się jedynie do treningów pływackich, ponieważ nie jest wodoszczelna. W zamian możesz sobie ćwiczyć przy ulubionej muzyce. Jest kompatybilna z platformami operacyjnymi Android oraz iOS. Obydwa systemy możesz obsługiwać w bardzo prosty sposób.

  Do zasilania opaski MAXCOM FW20 SOFT służy niewielki akumulator litowo

 • jonowy. Gdy jest całkowicie naładowany, wystarcza do 5 dni ciągłej pracy. Akumulator należy ładować ładowarką ze złączem USB. Całkowite ładowanie akumulatora trwa około 1,5 godziny.

  Zarówno zaokrąglona na krótszych bokach koperta, jak i pasek mocujący opaski sportowej MAXCOM FW20 SOFT są wykonane z wytrzymałego tworzywa. Duża liczba dziurek w pasku pozwala dopasować go do nadgarstków o różnych obwodach. Szkiełko opaski jest odporne na uszkodzenia i zarysowania.

  Cechy:

  • szerokość koperty [mm]: 21
  • grubość koperty [mm]: 13
  • waga [g]: 22
  • komunikacja: Bluetooth
  • funkcja użytkowe: alarm, alert bezczynności, monitor snu, pomiar dystansu, stoper, tryby sportowe
  • pulsometr: tak
  • krokomierz: tak
  • powiadomienia o połączeniach, SMS, e
  • mail: tak
  • licznik spalonych kalorii: tak
  • kompatybilna platforma: Android iOS
  • złącze USB: tak
  • czas pracy na baterii: do 5 dni
  • czas ładowania: 2 godziny
  • bateria 90 mAh
  • wodoodporność IP67
 • Szczegóły produktu

  FW20SoftZIELONY

  Specyfikacja

  Typ: Smartband

  Szybkie porównanie

  Produkt
  MAXCOM Opaska sportowa zielona Opaska sportowa zina Uchwyt samochodowy Xblitz G250 magnetyczny Uchwyt samochodowy G250 magnetyczny XBLCARUS001 Słuchawki bezprzewodowe Xblitz UNI PRO 1 Słuchawki bezprzewodowe UNI PRO 1 XBLAUDSL006
  Dostępność
  Cena
  59,99 zł
  49,99 zł
  59,00 zł
  Opis

  Wszystkie osoby prowadzące bądź chcące zacząć prowadzić aktywny tryb życia z pewnością będą zadowolone ze sportowej opaski MAXCOM FW20 SOFT. Jej nowoczesny, estetyczny design sprawi, że będzie się ona ładnie prezentować na nadgarstku, a zarazem nie będzie nadmiernie rzucać w oczy. Opaska dostarczy na bieżąco informacji o przebiegu Twojego treningu oraz o stanie Twojego organizmu.

  Magnetyczny uchwyt samochodowy Xblitz G250Wygodny montaż, łatwa obsługa i pewny, magnetyczny uchwyt. Odkryj wygodę stosowania uchwytu samochodowego z magnetyczną blaszką mocująca!

  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BT XBLITZ UNI PRO 1 Xblitz Uni PRO 1 to podstawowy model z nowej rodziny słuchawek bezprzewodowych z mikrofonem serii Uni PRO.

  W zestawie
  Uchwyt, dwie blaszka , instrukcja obsługi
  Temperatura pracy [C]
  N/A
  Kompatybilność
  Pasuje do większości smartfonów
  Miejsce montażu
  powierzchnie płaskie
  Zasięg
  10 m
  Czujnik zbliżeniowy
  NIE
  Zabezpieczenie przed przepięciem
  NIE
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  NIE
  Zasięg sensora
  N/A
  Kondensator
  N/A
  Wydajność ładowania
  N/A
  Regulowana stopa
  TAK
  Standard bezprzewodowego ładowania
  brak
  Port zasilania
  brak
  Szerokość ramion
  N/A
  Typ
  Smartband
  Kupiłeś ten produkt?
  Oceń go jako pierwszy!