MAXCOM Zegarek sportowy FW32 NEON różowy

Smartwatch Maxcom FW32 Neon to wielofunkcyjne urządzenie, które świetnie zastąpi Ci klasyczny zegarek. Jest wyposażony w wiele czujników, które pomagają w monitorowaniu organizmu zarówno podczas wykonywania ćwiczeń, jak i w życiu codziennym. Neon prezentuje się elegancko, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Bateria o wysokiej pojemności ma długi czas pracy do 4 dni, co pozwoli Ci zabrać go w podróż i nie martwić się o konieczność ładowania.


(1)

Zegarek sportowy FW32 NEON różowy

Model: FW23ROZOWY

129,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Pulsometr to idealna funkcja dla każdego, kto chce sprawdzić swoje tętno podczas codziennych czynności lub treningu. Taka możliwość pozwala zmierzyć intensywność oraz wypracować efektywne rozwiązania przy ćwiczeniach w przyszłości. Monitoring tętna pozwala też wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem odpowiednio wcześnie.Chodzenie ma pozytywny wpływ na ukrwienie organizmu i ogólny poziom samopoczucia. Krokomierz to dodatkowa motywacja, by przemierzyć dziennie odpowiednią ilość kroków i mieć pewność, że poczyniliśmy wystarczająco, by zadbać o siebie. Dzięki trybom sportowym, dostępnym na smartwatcha, będziesz miał podgląd do podstawowych statystyk treningu. Możesz w ten sposób lepiej zrozumieć i ocenić jak aktywność fizyczna wpływa na Twoją kondycję.

Czy kiedykolwiek sprawdzałeś jakość Twojego snu? To jak śpisz, ma ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu w ciągu dnia, więc warto zaznajomić się z parametrami, które na ten temat dostarcza Neon. Dzięki temu możesz poprawić aspekty związane z odpowiednim odpoczynkiem w nocy.

Neon na podstawie danych o Twoim wzroście, wadze, a także aktywności, które podejmujesz, jest w stanie w dowolnej chwili pokazać Ci, ile kalorii spaliłeś w ciągu dnia. Jest to szczególnie przydatna funkcja, gdy zależy Ci na mierzeniu dziennego zapotrzebowania kalorycznego. To świetny dodatek, ale i idealny motywator, szczególnie dla początkujących sportowców.

Smartwatch jest wyposażony w funkcję monitorowania poziomu nasycenia krwi tlenem. Dzięki tej technologii można wcześnie wykryć ewentualne problemy z oddychaniem czy nieprawidłową wentylacją płuc.

Możesz z łatwością zsynchronizować smartwatcha z telefonem, co pozwoli Ci otrzymywać powiadomienia o SMS

 • social media
 • mailach czy połączeniach. Dzięki temu nigdy nie przegapisz ważnej wiadomości.

Neon jest bardzo praktyczny w użytkowaniu, dzięki funkcji wodoszczelności nie musisz go zdejmować do mycia dłoni czy zmywania naczyń. Bez obaw możesz kontynuować trening na zewnątrz, nawet gdy dopadnie Cię deszcz. Certyfikat jest również gwarancją bezpieczeństwa przed wnikaniem pyłu do zegarka.

Użytkownicy prawie wszystkich smartfonów mogą się cieszyć z dostępu do aplikacji, poprzez synchronizację smartwatcha z telefonem. Dzięki temu wszystkie statystyki wygenerowane przez zegarek dotyczące treningu czy liczby kroków ciągu dnia będziesz miał dostępne w swoim telefonie.

Minimalistyczny styl oraz wykorzystanie w produkcji wysokiej jakości materiałów sprawiają, że produkt firmy Maxcom będzie prezentował się dobrze na Twojej ręce nie tylko w sportowym stroju, ale i w bardziej formalnych ubraniach. Do tego Neon waży zaledwie 39 gramów oraz jest bardzo cienki, co znacznie poprawia wygodę podczas noszenia.

Silikonowy pasek zegarka jest wymienny. Dzięki temu możesz w każdej chwili zmienić jego kolor i dopasować do swojego stylu.

Cechy:

 • funkcje użytkowe: ciśnieniomierz, czujnik tętna, śledzenie aktywności
 • pulsometr: tak
 • powiadomienia o połączeniach, SMS, e
 • mail: tak
 • licznik spalonych kalorii: tak
 • krokomierz: tak
 • pulsoksymetr: tak
 • kompatybilna platforma: Android, iOS
 • załącze USB: magnetyczne złącze ładowania
 • pojemność akumulatora [mAh]: 140
 • czas pracy na baterii: do 4 dni
 • rozdzielczość: 240 x 240
 • rozmiar wyświetlacza [cal]: 1.3

Szczegóły produktu

FW23ROZOWY

Specyfikacja

Typ: Smartwatch

Szybkie porównanie

Produkt
MAXCOM Zegarek sportowy FW32 NEON różowy Zegarek sportowy FW32 NEON różowy Xblitz Spirit alkomat elektroniczny Spirit alkomat elektroniczny XBLCARAL004 NOVEEN Radio przenośne Radio przenośne PR750
Dostępność
Cena
129,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
Opis

Smartwatch Maxcom FW32 Neon to wielofunkcyjne urządzenie, które świetnie zastąpi Ci klasyczny zegarek. Jest wyposażony w wiele czujników, które pomagają w monitorowaniu organizmu zarówno podczas wykonywania ćwiczeń, jak i w życiu codziennym. Neon prezentuje się elegancko, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Bateria o wysokiej pojemności ma długi czas pracy do 4 dni, co pozwoli Ci zabrać go w podróż i nie martwić się o konieczność ładowania.

Alkomat elektroniczny XBLITZ SPIRIT to pewność i dokładność pomiaru zagwarantowana przez najwyższą jakość podzespołów. Rok darmowej kalibracji i zestaw akcesoriów pozwalających na natychmiastowe użycie alkomatu od razu po zakupie! 

Radio przenośne marki NOVEEN

Dodatkowe informacje
5 lat Gwarancji od producenta
Wyróżnione1
Gotowy do użycia po zakupie
Wyróżnione2
Wysoka jakość materiałów
Wyróżnione3
5 ustników w zestawie
Zasilanie
2 bateria 1,5 V AA
Wymiary
123mm x 44mm x 19mm (bez ustnika)
Dokładność pomiaru
+- 0.08% BAC
Sensor
Zaawansowany sensor półprzewodnikowy
Typ
Smartwatch
Zakres detekcji
0.00 ~ 2.00‰ Promila
Czas rozgrzania
40 sekund
Kalibracja
Zalecane raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0