Handy Lux Colors	lampki bezprzewodowe - 2 zestawy w cenie jednego

Bezprzewodowe lampy LED to uniwersalne źródło światła wszędzie tam, gdzie go nie ma lub nie dociera, a go potrzebujemy. Do świecenia wykorzystywane są energooszczędne i bardzo wydajne diody LED o dużej mocy. Dają jasne oraz ciepłe światło o specjalnym odcieniu, tworzące przytulny i przyjazny klimat oraz zachęcającą atmosferę. Drugi zestaw gratis!


Handy Lux Colors zestaw lampek bezprzewodowych 1+1 gratis

Model: KPLM14159

139,99 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Zdrowe odżywianie

Bezprzewodowe lampki LED

Ciemne zakątki w domu gdzie nie dociera światło, miejsca i zakamarki bez światła czy przerwy w dostawie prądu to jak każdy wie spory problem. Strych lub garaż bez gniazdka, ciemne schody, spiżarnia, szafy i garderoby, a do tego dzieci bojące się ciemności. Lampki na przedłużaczach mało estetyczne rozwiązanie. Jak rozwiązać problem dostatecznego braku światła w tych sytuacjach?

Odpowiedzią są rewelacyjne lampki bezprzewodowe Handy Lux Colors. Zapewnią światło w każdym miejscu bez zasilania prądem. Wystarczy raz pociągnąć, a wszystko jest w zasięgu wzroku. Przestrzeń jest oświetlona, w ciemnych zakamarkach będzie tak jasno jak w dzień, a dzieci zyskają bezpieczną i śliczną lampkę nocną.

Stylowe i uniwersalne, bezprzewodowe lampki LED mają szerokie zastosowanie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Trzeba je tylko zawiesić i pociągnąć, jedno, dwa, trzy lub cztery kliknięcia i wszystko będzie oświetlone.

Handy Lux Colors — bezprzewodowe, uniwersalne oświetlenie

Bezprzewodowe lampki Handy Lux Colors nie tylko idealnie oświetlają, ale również bardzo efektownie wyglądają. Przyciągają wzrok modną kolorystyką, która wprowadza do otoczenia jasne i optymistyczne, świecące plamy barw. W zestawie 4 bezprzewodowych lampek LED znajdują się lampy z oprawkami w kolorze słonecznej żółci, promiennego pomarańczu, jasnej purpury i świeżej zieleni. Ta tęcza barw nadaje każdej przestrzeni radosny i wiosenny klimat.

Uniwersalne i wszechstronne lampki bezprzewodowe sprawdzą się w domu w spiżarni, szafie czy garderobie. Na schodach, w zakamarkach, na poddaszu, w piwnicy i w dziecięcym pokoju. Są idealne do garażu, ogrodu, na taras i balkon, na kemping, na imprezy i przyjęcia rodzinne. Wprowadzają światło i styl w ciemność w dowolnym miejscu i czasie dzięki kolorom. Zmienią taras w wyjątkową strefę wypoczynku lub stworzą romantyczną atmosferę. Wystarczy lampki LED zawiesić na sznurku, pociągnąć za nie i światło zapewnione w każdej przestrzeni.

Bezprzewodowe lampki LED

Pomysłowa, bezpieczna powierzchnia dotykowa Safe-Touch pozostaje chłodna. Lampki nigdy się nie nagrzewają, nawet przy ciągłej pracy przez 24 godziny. Są więc bezpieczne w dotyku, żarówkę można zawsze dotykać bo nie jest gorąca. Jest to ważne szczególnie przy dzieciach. Handy lux colors to połączenie przemyślanej konstrukcji i mocy światła LED. Diody świecą bardzo jasno, umieszczone są w matowej żarówce z polipropylenu. Dzięki jego właściwościom światło jest rozpraszane, jest ciepłe i efektowne.

Żarówki LED są też trwałe i wytrzymałe, odporne na wstrząsy, pękanie i wodę. Lampy są bardzo lekkie, więc można je używać w dowolnym miejscu. Bezprzewodowe lampki LED są zasilane bateriami, przewody służą jedynie do ich powieszenia. Przewody mają ponad metr długości, więc lampki można wygodnie zamocować w domu i ogrodzie, wyżej lub niżej.

Szczegóły produktu

KPLM14159

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 1 lampka - 3 baterie AAA
baterie kupowane oddzielnie
Zasilanie: 3 x AAA
W zestawie: 4 lampki
drugi zestaw 4 lampek gratis!
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
Handy Lux Colors	lampki bezprzewodowe - 2 zestawy w cenie jednego Handy Lux Colors zestaw lampek bezprzewodowych 1+1 gratis Radiobudzik MUSE M-185 CDB Niebieski Radiobudzik MUSE M-185 CDB Niebieski Radiobudzik MUSE M-18 CRB Czarny Radiobudzik MUSE M-18 CRB Czarny
Dostępność
Cena
139,99 zł
119,99 zł
129,90 zł
Opis

Bezprzewodowe lampy LED to uniwersalne źródło światła wszędzie tam, gdzie go nie ma lub nie dociera, a go potrzebujemy. Do świecenia wykorzystywane są energooszczędne i bardzo wydajne diody LED o dużej mocy. Dają jasne oraz ciepłe światło o specjalnym odcieniu, tworzące przytulny i przyjazny klimat oraz zachęcającą atmosferę. Drugi zestaw gratis!

Z tym stylowym radio-budzikiem Muse M-185CDB DAB + nie będziesz zasypiać! Budzą Cię radio lub brzęczyk. Radiobudzik ma co najmniej 20 zaprogramowanych stacji, więc zawsze możesz ustawić swoją ulubioną stację radiową za naciśnięciem jednego przycisku. Radiobudzik ten ma funkcje budzenia radiem i brzęczykiem. Można do niego podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku, poprzez gniazdo AUX-in. Zasilanie sieciowe, ale można używać również dwóch baterii AAA. Częstotliwości ustawiane są analogową gałką, co z pewnością spodoba się wszystkim, którzy doceniają połączenie nowoczesnego designu, z uczuciem obcowania z analogowym sprzętem.
Waga netto
0,36 kg 0,45 kg
Dodatkowe informacje
1 lampka - 3 baterie AAA
Wyróżnione1
Charakterystyczne kolory!
Wyróżnione2
Bezprzewodowe lampki LED
Wyróżnione3
4 charakterystyczne kolory
Zasilanie
3 x AAA
Wymiary
11,6 x 5,5 x 11,4 cm 16,5 x 10 x 8 cm
W zestawie
drugi zestaw 4 lampek gratis!
Kolor
niebieski czarny
Łączność
AUX-in AUX-in
Zabezpieczenie przed przegrzaniem
TAK
Alarm
TAK TAK
Regulacja barwy dźwięku
NIE NIE
Wbudowany zegar
TAK TAK
Średnia ocen (3) użytkowników
5.0/5.0