NuSteam Myjka Parowa

Sprzątanie i związane z nim czyszczenie różnych powierzchni oraz przedmiotów to niezbyt ciekawe, ale niezbędne zajęcie. Jednak wytarcie kurzu czy usunięcie zabrudzeń to jedno, a odświeżenie i dezynfekcja to już inna kwestia.

NuSteam Myjka Parowa

Model: NUSTEAM

239,99 zł

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Podobne produkty

Nutri Ekstraktor

NuSteam – myjka parowa

Czy można połączyć te czynności i czyszcząc dezynfekować jednocześnie? Parowiec ręczny NuSteam to rewolucja w sprzątaniu, dzięki wykorzystaniu naturalnej, czyszczącej mocy pary wodnej pozwala oczyszczać, odświeżać i dezynfekować za jednym razem. Parownica ręczna – urządzenie do czyszczenia powierzchni Parownica ręczna NuSteam to małe i lekkie urządzenie do czyszczenia różnych powierzchni, które działa niezwykle silnie umożliwiając wyczyszczenie niemal wszystkiego. Naturalnie oczyszcza, odświeża i dezynfekuje wykorzystując parę wodną przy użyciu różnych nakładek czyszczących. Ten ergonomiczny i kompaktowy parowiec ręczny czyści i odkaża jednocześnie, pozwala zachować czystość i higienę, działa szybko, prosto oraz skutecznie.

Jak działa parownica?

Technologia czyszczenia parowego to rewolucja w sprzątaniu bez użycia środków chemicznych, która dodatkowo oszczędza wodę zużywaną zwykle do sprzątania. Para wodna ma małe napięcie powierzchniowe, więc cząstki wody przedostając się pod zabrudzenia usuwają je. Temperatura, ciśnienie i prędkość strumienia pary wodnej wpływają na skuteczność czyszczenia. Akcesoria do parownicy jak szczotki i myjki rónież oczyszczają powierzchnie. Czyszczenie parą wodną to równoczesne odkażenie, a wszystko dzięki naturalnej mocy pary wodnej.

Czyszczenie parą wodną

Co można umyć parownicą? NuSteam parowiec ręczny wyczyści i zdezynfekuje niemal wszystko:

  • meble,
  • szafy,
  • powierzchnie i urządzenia w kuchni i łazience,
  • felgi,
  • odzież i tekstylia domowe,
  • grill,
  • zabawki,
  • okna.

Czyszczenie parą wodną przy użyciu parownicy jest ekologiczne, zdrowe, bezpieczne i czyste, zabija do 99,9 % zarazków i bakterii. Myjka parowa NuSteam ma opatentowany system grzewczy z jeszcze mocniejszą parą, zapewniającą idealną czystość. Rewolucyjny, lekki parowiec ręczny NuSteam naturalnie oczyszcza, odkaża i odświeża, zawiera parowiec i 9 wszechstronnych załączników w komplecie. Są to adapter nasadki, okrągła szczotka, krążek czyszczący, dysza koncentratora, szczotka metalowa, szczotka prostokątna, krążek do odzieży/tapicerki, 2 ściereczki i kubek.

Jak używać parownicy

Dla upewnienia się, że czyszczona powierzchnia lub materiał nie są wrażliwe na działanie gorącej pary wodnej, najlepiej sprawdzić to na małej, najlepiej niezbyt widocznej części. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni malowanych i pokrytych tworzywem sztucznym oraz krawędzi klejonych. W takich przypadkach można przetrzeć je parowaną szmatką. Zawsze trzeba używać odpowiedniej do danej powierzchni nakładki czyszczącej. Najlepiej do czyszczenia parowego używać wody destylowanej bez żadnych dodatków. Parownica ręczna NuSteam to czyszczenie, dezynfekcja i odświeżenie różnych powierzchni dzięki naturalnej mocy czyszczącej wody. Czyszczenie zasilane naturą jest bezpieczne dla rodzin, ale też korzystne ekonomicznie.

Szczegóły produktu

NUSTEAM
Średnia ocen (2) użytkowników
5.0/5.0