• -30,00 zł
 • Zniżka 30,00 zł
Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa 1+1 TANIEJ!

Czyszczenie podłóg i innych powierzchni jest nie tylko męczące i trudne, do tego trzeba obchodzić się z chemicznymi detergentami. Prace domowe zajmują wiele godzin, a mimo to nie wszystko jest posprzątane i tak często bolą plecy. Czy można szorować różne powierzchnie łatwo, bez wysiłku, szybko i wygodnie? Z myjką bezprzewodową Livingtom Multiscrubber jest to możliwe w mgnieniu oka!

W zestawie otrzymasz nakładkę z mikrofibry i nakładkę z nylonu

images.png
Kupując zestawy 1+1 oszczędzasz! Promocja Wielkanocna trwa tylko do 10 kwietnia.


Tylko teraz -30 zł rabatu

Livington Multiscrubber – myjka bezprzewodowa 1+1 TANIEJ!

Model: LMS

Cena regularna 469,99 zł 439,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 44.00zł

Urządzenie do czyszczenia podłóg i twardych nawierzchni

Bezprzewodowa myjka elektryczna Livington Multiscrubber jest pomysłowa i bezkonkurencyjna. Automatycznie czyści, szoruje i poleruje z niewiarygodną prędkością 1500 wibracji na minutę. Rozpuszcza każdy rodzaj brudu i zaschniętych plam, z rewelacyjną łatwością w ciągu kilku sekund, dzięki czemu wykona całą pracę za nas! Livington Multiscrubber zamienia dom w higienicznie czystą oazę dobrego samopoczucia i relaksu. Co więcej, skraca czas sprzątania do absolutnego minimum. To najszybszy, najdokładniejszy i najłatwiejszy sposób czyszczenia!

Myjka elektryczna

Livington Multiscrubber nadaje się do czyszczenia okien, podłóg oraz innych twardych nawierzchni jak:

 • płytki,
 • parkiet,
 • drewno,
 • szkło,
 • metal,
 • plastik,
 • ceramika,
 • kamień.

CO WYCZYŚCISZ Z MULTISCRUBBEREM?

To idealna myjka bezprzewodowa do użytku domowego i na zewnątrz. Teleskopowy, dołączany drążek ma duży zasięg, sięga wszędzie i pozwala komfortowo czyścić bez klękania i schylania się. Multiscrubber jest wyjątkowo lekki, z łatwością mona go obsługiwać jedną ręką. Myjka ma dwie proste do wymiany nakładki, które mogą służyć do:

 • Nakładka nylonowa do czyszczenia płyty kuchennej, płytek lub całej łazienki.
 • Nakładka z mikrofibry jest przeznaczona do delikatnych powierzchni. Do szybkiego czyszczenia luster, szyb, a nawet samochodu.

Wszystkie nakładki można łatwo wyprać w pralce.  

Szorowanie bez detergentów

Dzięki myjce Livington Multiscrubbe, ogranicza się zużycie szkodliwych środków czyszczących do ułamkowej ilości, lub w niektórych przypadkach w ogóle ich nie trzeba ich używać. Jest to korzystne nie tylko dla środowiska i budżetu domowego, ale także dla zdrowia na dłuższą metę. Wszechstronny zakres zastosowań myjki akumulatorowej Microscrubber to między innymi:

 • kuchnia,
 • pokoje i podłogi,
 • łazienka,
 • toaleta,
 • foyer,
 • baseny,
 • płytki,
 • i wiele więcej.

Ta lekka, akumulatorowa myjka z mocą wibracji poradzi sobie z każdym wyzwaniem łatwiej, lepiej i w czasie krótszym o ponad połowę. Wykona za nas całe szorowanie zapewniając więcej czasu wolnego! Wszystko, co trzeba zrobić, to nacisnąć przycisk, kierować nim i patrzeć, jak brud znika i pojawia się blask. 

Wielofunkcyjna myjka akumulatorowa Livington Multiscrubber

Mycie podłóg oraz różnych powierzchni to zwykle niezbyt lubiane, ale niezbędne zajęcie. Wszystko trwa długo, uporczywe plamy i zabrudzenia trzeba szorować. Jest to męczące, a do tego chemiczne detergenty nie służą zdrowiu i środowisku. Jak uprościć sobie codzienne porządki i czyścić powierzchnie szybko, łatwo i bez wysiłku? Rozwiązaniem jest pomysłowa i bezkonkurencyjna myjka bezprzewodowa Livington Multiscrubber. To myjka, która wykonuje za nas całą pracę!

Urządzenie pracuje z niewiarygodną prędkością i ogromną skutecznością 1500 wibracji na minutę, więc wszelkie zabrudzenia znikają w o połowę krótszym czasie. Dzięki takiej sile czyszczenia automatycznie szoruje, czyści i poleruje, radząc sobie z każdym rodzajem plam oraz brudu i wszystkimi uporczywymi zabrudzeniami. Rozpuszcza je łatwo nawet w ciągu kilku sekund. Także irytujące osady z mydła, a nawet trudny do usunięcia kamień wapienny.

Krótsze sprzątanie

Myjka zostawia dom higienicznie czystą przestrzenią. Czas poświęcany na sprzątanie znacznie się skraca i jest to jedynie niezbędne minimum. Multiscrubber oszczędza dużo czasu i wysiłku. lekko czyści zarówno duże, jak i małe powierzchnie. Bezprzewodowa myjka wykona za nas całą mozolną, wyczerpującą i brudną pracę podczas sprzątania. To lśniąco czysty dom, bez potu i bolących pleców, w którym można czuć się komfortowo. Pracochłonne i ręczne szorowanie w końcu należy do przeszłości, podobnie jak gąbki do czyszczenia, które są pełne bakterii. Rocznie można oszczędzić mnóstwo pieniędzy, wydawanych na chemiczne środki czyszczące, jednorazowe gąbki i ścierki do czyszczenia.

Urządzenie do czyszczenia różnych nawierzchni

Co można wyczyścić myjką bezprzewodową Livington Multiscrubber? Twarde powierzchnie, wszystkie podłogi i okna, drzwi, lustra, blaty kuchenne, kuchenki i zlewozmywaki, brodziki, armaturę, piekarniki, meble ogrodowe, baseny, samochody i wiele innych nawierzchni. Urządzenie idealnie wyczyści drewno, płytki, szkło, ceramikę, metal, plastik i kamień. Uniwersalne zastosowanie sprawia, że ta myjka świetnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. EasySwitchSystem może być używany ręcznie lub za pomocą drążka teleskopowego.

Może być obracany o 180 ° w celu elastycznej pracy, a ergonomiczny kształt idealnie dopasowuje się do dłoni. Praktyczny drążek wysuwany do 105 cm jest wygodny dla pleców i kolan. Dołączany drążek dotrze wszędzie, ponieważ ma bardzo duży zasięg.

Nie potrzeba się schylać i męczyć pleców żeby szorować, a ręce pozostają czyste. Dodatkowo do obsługi myjki wystarczy zaledwie jedna ręka, gdyż jest niezwykle lekka i łatwa w użyciu, nadaje się nawet do prac nad głową.

Dwie nakładki myjące sprawdzą się do różnych powierzchni i zabrudzeń. Nakładka nylonowa do czyszczenia twardych powierzchni i nakładka z mikrofibry do delikatniejszych. Co ważne, nakładki można prać w pralce.

Bezprzewodowa myjka akumulatorowa 

Najczęściej do czyszczenia myjką bezprzewodową Livington Multiscrubber nie potrzeba stosować detergentów, czyli szkodliwych środków do czyszczenia. Niekiedy potrzebne jest ich użycie, ale w minimalnej ilości. Jest to ekonomiczne, a do tego korzystne dla zdrowia i środowiska.

Bezprzewodowa myjka jest zasilana bateryjnie. To zapewnia niezwykłą elastyczność użytkowania dzięki akumulatorowi. Nie potrzeba kupować drogich baterii ani kłopotać się z irytującymi przedłużaczami. Urządzenie jest wyposażone w najnowszą technologię baterii o długiej żywotności. Wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego, aby go naładować. 

Livington Multiscrubber to pomysłowa, lekka, akumulatorowa myjka z mocą wibracji, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem łatwiej, lepiej i szybciej. Wykona za nas całe szorowanie! 

Szczegóły produktu

LMS

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 1500 wibracji na minutę
W zestawie: drążek teleskopowy
myjka Livington Multiscrubber
nakładka nylonowa
nakładka z mikrofibry
ładowarka
Powierzchnia: ceramika
drewno
kamień
metal
parkiet
plastik
płytki
szkło
Obszar działania: bezprzewodowy
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Marek
rating
2022-09-16
5
Mam
Drugi dzień pracy póki co bez zarzutu. Szybka dostawa mojego zamówienia.