Szklanka z podwójną ścianką Amo 250 ml 20979
Funkcjonalna i klasyczna szklanka posiada ergonomiczny kształt, który zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni. Idealna do serwowania zarówno gorących jak i zimnych napojów. Dodatkowym atutem jest efekt wizualny ponieważ napoje prezentują się w szklance wyjątkowo estetycznie.

Szklanka z podwójną ścianką Amo 250 ml 20979

Model: VD393

39,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł
Kup na raty: Rata od 4.00zł
Newsletter

Funkcjonalna i klasyczna szklanka z serii Amo marki Vialli Design. Produkt został wykonany z najwyższej jakości szkła boro - krzemowego, które jest wyjątkowo odporne na matowienie w zmywarkach i szok termiczny. Naczynie, dzięki podwójnym ściankom nie tylko utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju na dłużej, ale też chroni przed poparzeniem. Dodatkowym atutem jest efekt wizualny ponieważ napoje prezentują się w szklance wyjątkowo estetycznie. Bez obaw możemy trzymać ją w dłoni nawet, gdy pijemy gorącą herbatę czy kawę. Szklanki posiadają ergonomiczny kształt, który zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni, nawet jeśli nie trzymamy szklanki za uszko. Idealna do serwowania zarówno gorących jak i zimnych napojów.

Szczegóły produktu

VD393

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Dodatkowe informacje: odporne na matowienie w zmywarkach i szok termiczny
Wymiary: wysokość 11,5 cm
Funkcje dodatkowe: przechowywanie, utrzymanie odpowiedniej temperatury
Pojemność [l]: 0,25 l
Nienagrzewający się uchwyt: TAK
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE
Materiał: szkło boro-krzemowe, tworzywo sztuczne ABS

Szybkie porównanie

Produkt
Szklanka z podwójną ścianką Amo 250 ml 20979 Szklanka z podwójną ścianką Amo 250 ml 20979 Kieliszek do wódki Club 40 ml transparentny 3798535 Kieliszek do wódki Club 40 ml transparentny 3798535 Kieliszek do szampana Dreams Happen biały 344152 Kieliszek do szampana Dreams Happen biały 344152
Dostępność
Cena
39,99 zł
24,99 zł
29,99 zł
Opis
Funkcjonalna i klasyczna szklanka posiada ergonomiczny kształt, który zapobiega wyślizgnięciu się z dłoni. Idealna do serwowania zarówno gorących jak i zimnych napojów. Dodatkowym atutem jest efekt wizualny ponieważ napoje prezentują się w szklance wyjątkowo estetycznie. Bardzo wytrzymały, ozdobny i odporny na uszkodzenia kieliszek do wódki Superglas marki Koziol. Proste białe kieliszki ozdobione zabawnym napsem będą nowoczesną i funkcjonalną dekoracją stołu (nie tylko w domu). Taki kieliszek nigdy się nie stłucze i pozostanie częścią zastawy na długi czas.
Możliwość mycia w zmywarce
NIE TAK TAK
Dodatkowe informacje
odporne na matowienie w zmywarkach i szok termiczny
Wymiary
wysokość 11,5 cm 4x4x7 cm 5,7x5,7x19,1 cm
Funkcje dodatkowe
przechowywanie, utrzymanie odpowiedniej temperatury
Pojemność [l]
0,25 l
Nienagrzewający się uchwyt
TAK
Funkcje
serwowanie
Pojemność
0,04 l
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE NIE
Materiał
szkło boro-krzemowe, tworzywo sztuczne ABS Tworzywo sztuczne SUPERGLAS Tworzywo sztuczne SUPERGLAS
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!