Hammersmith Super Ladder – wielofunkcyjna drabina 8 w 1

Jednym kliknięciem możesz przekształcić drabinę Hammersmith Super Ladder z drabiny schodkowej w drabinę schodkową, drabinę przystawną lub drabinę przegubową. Elastyczność działa ponadto - użyj go jako rusztowania lub stołu warsztatowego do prostych prac konserwacyjnych i projektów DIY. Ta wielofunkcyjna składana drabina zapewnia bezpieczną stabilność Schody i pomaga dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Idealnie nadaje się do prac domowych, remontów, prac ogrodniczych i warsztatowych. Dzięki imponującej wysokości do 3,4 metra idealnie nadaje się również do pracy na wysokościach. Wykonane z odpornego na rdzę, lekkiego aluminium lotniczego jest solidny, a jednocześnie łatwy w transporcie. Antypoślizgowe gumowe nóżki i przedłużenia stojaka zapewniają stabilność. Po skończonej pracy odchodzi Przechowuje się kompaktowo i mieści się w każdym rogu lub bagażniku. Dzięki nośności do 150 kg jest trwały i wszechstronny. Dołączony praktyczne akcesoria - mała deska robocza, duża deska robocza i platforma do przechowywania


Hammersmith Super Ladder – wielofunkcyjna drabina 8 w 1

Model: M36334

799,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 799,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Hammersmith Super Ladder – wielofunkcyjna drabina 8 w 1

Remonty, różne prace w domu i jego otoczeniu, w warsztacie czy ogrodzie wymagają różnych narzędzi. Wiele z nich to prace na wysokości. Niestety balansowanie na chwiejnych drabinach, niestabilnych stołkach lub konstrukcjach bywa ryzykowne i niebezpieczne. Często też przy okazji potrzebne są jakieś dodatkowe przybory jak rusztowanie czy stół warsztatowy. Ile trzeba mieć takich narzędzi i gdzie to wszystko przechowywać? Czy jest jakiś prostszy oraz wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób na różne prace remontowe i zagracone warsztaty? Rozwiązaniem jest Super Ladder od Hammersmith, czyli uniwersalna drabina 8 w 1 z czternastoma ustawieniami.

Wszechstronne zastosowanie

Hammersmith Super Ladder posiada 14 następujących ustawień i funkcji:

 1. Praktyczna drabina stojąca.
 2. Drabina z podwójną blokadą.
 3. Drabina podwójnie blokowana z platformą nośną.
 4. Krótka drabina prosta.
 5. Drabina przystawna.
 6. Drabina zwężana.
 7. Drabina podparta.
 8. Średnia drabina prosta.
 9. Długa drabina prosta
 10. Krótkie rusztowanie.
 11. Jedna noga wyciągnięta – rusztowanie.
 12. Rusztowanie
 13. Rusztowanie bez wyciągniętych nóg.
 14. Długie rusztowanie.

Uniwersalna drabina

Super Ladder od firmy Hammersmith to genialne rozwiązanie do wszystkich prostych oraz złożonych prac, które należy wykonać w domu i wokół niego. Ta wyjątkowa, uniwersalna drabina 8 w 1 jest odpowiedzią na ryzykowne oraz niebezpieczne kompromisy. Na chwiejne drabiny, prowizoryczne rozwiązania oraz rozkładanie kilku sprzętów. Dzięki niej wszystkie prace stają się znacznie łatwiejsze, a przede wszystkim o wiele bezpieczniejsze. Jej wysokiej jakości konstrukcja nadaje się do użytkowania wewnątrz oraz na zewnątrz, i jest przyjazna dla użytkownika. Dostosowuje się do potrzeb w mgnieniu oka, jest wygodna, łatwa do ustawienia i przenoszenia, a także bezpieczna oraz niezawodna nawet na schodach!

Narzędzie do wielu zadań 

Super Ladder to wielofunkcyjna drabina składana idealna do prac domowych, remontowych, ogrodniczych i warsztatowych. A także do wielu innych zastosowań wszędzie tam, gdzie trzeba coś zrobić. Jest wszechstronna i stanowi ogromne wsparcie podczas każdego zadania! Dzięki tej drabinie zawsze można mieć pod ręką to, czego potrzeba! Super Ladder to:

 • jedna drabina zamiast całego zestawu,
 • 8 drabin w jednej – 14 pozycji,
 • system Easy Click,
 • lekka i stabilna,
 • składana – oszczędza miejsce do przechowywania,
 • praktyczne akcesoria w komplecie.

Drabina wielofunkcyjna

Hammersmith Ladder to osiem drabin w jednej z czternastoma różnymi pozycjami, w których można ją ustawić. To drabina rozstawna, samonośna, schodowa, zmienna i samonośna drabina ścienna, schodek lub rusztowanie zwykłe oraz stół warsztatowy. Innowacyjny system Easy Click pozwala na szybką przemianę i bezpieczne mocowanie nawet za pomocą jednego kliknięcia! W zestawie z drabiną znajdują się praktyczne akcesoria:

 • mała deska robocza,
 • duża deska robocza,
 • platforma do przechowywania,
 • przedłużenia stojaka,
 • śruby, nakrętki, podkładki i klucze.

Lekka, wygodna i kompaktowa

Uniwersalna drabina Super Ladder została wykonana z odpornego na rdzę, wysokiej jakości lekkiego aluminium lotniczego. Jest superlekka waży tylko 17,7 kg, ale solidna i wytrzymała, a jednocześnie kompaktowa, łatwa w transporcie oraz w przechowywaniu. Każdy ją łatwo przeniesie i ustawi w żądanej pozycji w ciągu kilku sekund. Po zakończeniu pracy można można ją szybko i łatwo złożyć oraz schować, zmieści się w każdym narożniku, szafie lub bagażniku samochodowym. Dzięki udźwigowi do 150 kg jest wytrzymała i wszechstronna, mogą na niej pracować nawet dwie osoby. Antypoślizgowe, gumowe nóżki oraz przedłużenia szerokiej podstawy zapewniają stabilność i dodatkowe bezpieczeństwo podczas korzystania z drabiny.

Drabina z uniwersalnym zastosowaniem

Składana drabina wielofunkcyjna Hammersmith jest bardzo elastyczna w użytkowaniu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przekształcić Super Ladder w drabinę przystawną, stojącą, pojedynczą, zginaną lub drabinę przegubową. Jako drabina przegubowa zapewnia bezpieczne oparcie oraz stabilną pozycję na schodach, i pomaga dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Jest tak praktyczna, że można ją dostosować do schodów dwoma kliknięciami. Została wyposażona w wygodne platformy robocze wykonane z wytrzymałej blachy stalowej. Są tak wytrzymałe, że można na nich bezpiecznie pracować przez cały dzień. Zapewniają stabilną podstawę, ale także swobodę poruszania się.

Wielofunkcyjne narzędzie do pracy 

Dzięki dwunastu szczeblom i imponującej wysokości do 3,4 metra, Super Ladder idealnie nadaje się również do pracy na dużych wysokościach. Solidna platforma do zawieszenia zapewnia wygodną powierzchnię do trzymania narzędzi oraz wiader podczas używania drabiny, żeby zawsze mieć je pod ręką, nawet na wysokości. W kilku prostych krokach przekształca się w rusztowanie, więc łatwo i wygodnie można malować ściany. W zintegrowaną składaną drabinę, która umożliwia łatwy dostęp do sufitu, bez konieczności przenoszenia mebli. Nadaje się również do czyszczenia samochodów bez ryzyka zarysowania. Można ją również używać jako dodatkową powierzchnię roboczą lub łatwy do rozłożenia, mobilny stół warsztatowy do prostych prac konserwacyjnych i różnych innych prac oraz projektów.

Szczegóły produktu

M36334

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: udźwig 150 kg
Wymiary: 37 cm x 29 cm x 95,5 cm
W zestawie: 1x drabina Hammersmith Super Ladder, 2x przedłużenia stojaka z gumowymi nóżkami, 1 x mały Deska robocza, 1x duża deska robocza, 1 x platforma do przechowywania, 4x śruby, 4x nakrętki, 4 x podkładki, 2x klucze (7 i 16 cali), 1 xinstrukcja obsługi
Waga: 19 kg

Specyficzne kody

EAN13
9010041052617

Gwarancja

Dodatkowa Gwarancja 36 Miesięcy - 50 zł

Dodatkowa ochrona przez 3 lata
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Dodatkowa Gwarancja 60 Miesięcy - 75 zł

Dodatkowa ochrona przez 5 lat
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Standardowa gwarancja

Standardowa gwarancja do 1 roku
Wymiana produktu na nowy po nieudanych naprawach gwarancyjnych
Wymiana produktu na nowy, kiedy koszt naprawy przewyższa wartość produktu
Naprawa lub wymiana na nowy w razie wystąpienia wad fizycznych produktu
Naprawa w ciągu 14 dni
Profesjonalna i szybka pomoc
Zwrot kosztów wysyłki przy pozytywnym rozpatrzeniu naprawy gwarancyjnej

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.