• -70,00 zł
  • Zniżka 70,00 zł

Posiadanie ogrodu wiąże się z wykonywaniem bardzo wielu prac związanych z kształtowaniem i pielęgnacją. Dla miłośników ogrodnictwa prace ogrodowe są przyjemnością. Jednak i te doznania mogą zepsuć nieporęczne i niepraktyczne narzędzia, zwłaszcza jeśli chodzi o kopanie. W dodatku niemal do każdej czynności potrzeba innego narzędzia, co w konsekwencji prowadzi do bałaganu. Czy jest prostszy oraz bardziej uniwersalny sposób na prace ogrodowe? Rozwiązaniem jest wszechstronna łopata Hammersmith Rayzer Shovel, która zastąpi kilka narzędzi.


Tylko teraz -70 zł rabatu

Hammersmith Rayzer Shovel łopata uniwersalna

Model: M34719

Cena regularna 269,99 zł 199,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

9urodziny

Prace ogrodowe nie należą do najłatwiejszych, zwłaszcza kopanie. Są jednak niezbędne dla utrzymania porządku i estetyki w ogrodzie. Niestety do różnych czynności potrzebne są różne narzędzia, które niekiedy okazują się niewygodne i nie za dobrze radzą sobie z zadaniami. Do tego trzeba mieć miejsce żeby je przechowywać, co i tak w końcu kończy się bałaganem.

Jak poradzić sobie z tymi wszystkimi wyzwaniami i pracami ogrodowymi? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w jedno, uniwersalne narzędzie do wielu zadań.

Wszechstronna łopata

Hammersmith Rayzer Shovel to uniwersalne narzędzie ogrodowe typu „kilka w jednym” do wszechstronnego zastosowania. To najlepsze narzędzie do kopania, oczyszczania ziemi i cięcia, ukorzeniania, podnoszenia i wielu innych prac, które zapewnia maksymalne rezultaty.

Łopata Rayzer po prostu ułatwia pracę w ogrodzie. Trudno znaleźć bardziej wszechstronne narzędzie ogrodnicze. Jedno robi wszystko, bez konieczności przełączania się na inne. To oszczędność czasu i energii.

Do twardej
gleby

Konwencjonalne łopaty zmagają się z twardą, zbitą glebą. Rayzer to łopata ogrodowa, która poradzi sobie nawet z twardym i kamienistym podłożem. Można kopać, ciąć, okopywać, wyrywać i usuwać nawet najgrubsze rośliny, chwasty i krzewy szybciej oraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Łopata Rayzer o unikalnej konstrukcji w kształcie odwróconej litery Y z ostrym jak brzytwa ząbkowanymi krawędziami i głowicą ze stali węglowej, umożliwia kopanie oraz przecinanie najtrudniejszego terenu i łatwe odcinanie korzeni.

Wyjątkowe
ostrze

Zaostrzone ostrze w kształcie litery V pozwala na proste i łatwe zagłębianie się w ziemię.

Spiczasta końcówka idealnie nadaje się do kopania rowów. Ząbkowane krawędzie stanowią rodzaj zintegrowanej, dwustronnej piły. Ułatwiają cięcie gleby i sprawiają, że kopanie przez korzenie jest  łatwe.

Wygodny
uchwyt

Łopata ogrodowa Hammersmithma ma wyjątkowo szeroki i bardzo miękki w dotyku uchwyt w kształcie litery O. Dzięki temu zapewnia aż 4-krotnie większą powierzchnię chwytania niż standardowe narzędzia.

Można używać obu rąk i wywierać mniejszą siłę, a łopata i tak łatwo wchodzi głębiej. Przyczynia się do tego także szeroka krawędź ostrza, która pozwala na optymalne przenoszenie siły. Łopata przy tym jest niezwykle lekka, waży jedynie 2,55 kilograma.

Szczegóły produktu

M34719

Specyfikacja

Wymiary: 115 x 24,7 x 3,2 cm
Długość z trzonkiem: 115 cm
Łopata: 35 x 24 cm
W zestawie: 1x Hammersmith Rayzer Shovel
Instrukcja w języku polskim
Waga: 2,6 kg

Szybkie porównanie

Produkt
Hammersmith Rayzer Shovel łopata uniwersalna Floor Protector mata ochronna na podłogę Floor Protector mata ochronna na podłogę Maszyna do szycia dla początkujących Sew Whiz Maszyna do szycia dla początkujących Sew Whiz
Dostępność
Cena
269,99 zł 199,99 zł
189,99 zł
199,90 zł
Dodatkowe informacje
zapobiega zadrapaniom podłogi
Wyróżnione1
Uniwersalny szpadel z wbudowaną piłą do korzeni Antypoślizgowa, odporna na zarysowania powierzchnia
Wyróżnione2
Wielofunkcyjny: kopanie, piłowanie, cięcie, wyrywanie korzeni, przekopywanie itp. Zapobiega zadrapaniom podłogi, łatwa w czyszczeniu
Wyróżnione3
Łatwe wbijanie ostrza w glebę dzięki kształtowi w literę V Dodatkowo otrzymasz 8-pak ochraniaczy
Wymiary
Długość z trzonkiem: 115 cm 120 x 76 cm
W zestawie
Instrukcja w języku polskim 8-pak ochraniaczy
Waga
2,6 kg
Wodoodporność
tak
5 / 5
rating
(1 opini)
Filtruj recenzje
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zresetuj
Mikail
Potwierdzony zakup
rating
2023-08-15
5
Łopata

Nawet wecej czym oczekiwałem!

Odpowiedź

Dziękujemy.