SCARLETT Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza

Nawilżacz powietrza Scarlett o wydajności 300ml/h, to wyjątkowo przydatne urządzenie, które pomoże Ci zadbać o komfortowe oddychanie zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biurowych. Wbudowany dozownik na olejki eteryczne pozwoli wypełnić pomieszczenie Twoim ulubionym, odprężającym zapachem.


Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza SCAH986M21

Model: SC-AH986M21

179,99 zł

schedule

Dostawa: 2-5 dni roboczych

local_shipping

Koszt przesyłki: GRATIS

Nawilżacz powietrza SCARLETT

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Scarlett SCAH986M21 to bardzo praktyczne i przydatne urządzenie, które zadba o komfortowe oddychanie zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biurowych. Jednak nie chodzi tylko o komfort oddychania. Prawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniach wpływa również na wiele innych aspektów.

Dlaczego warto nawilżać powietrze w domu

Jak ważna jest wilgotność powietrza w domu? Powietrze w pomieszczeniach nie powinno mieć zbyt wysokiego lub zbyt niskiego poziomu nawilżenia. Za wysoka wilgotność może powodować uczucie chłodu, bóle mięśni i głowy, choroby oddechowe i reumatyczne, nie wspominając o pleśni i grzybie w pomieszczeniach. Nie mniej uciążliwe i niebezpieczne jest zbyt suche powietrze, które źle wpływa na nasze samopoczucie. Może prowadzić do wysychania skóry, włosów i błon śluzowych oraz zmniejszenia odporności. Zdarza się drapanie w gardle, suchy kaszel oraz podrażnienie oczu, zwiększa się ilość kurzu. Suche powietrze wpływa także negatywnie na zwierzęta i rośliny oraz na drewniane meble i elementy wyposażenia domu. Dlatego niezwykle ważne dla zdrowia, bezpieczeństwa i samopoczucia jest odpowiednie nawilżanie powietrza w pomieszczeniach. Może to zapobiec wszystkim negatywnym skutkom i niekorzystnemu działaniu, dodatkowo nawilżone powietrze generuje dużo mniej kurzu. Jak zadbać o prawidłową wilgotność powietrza? Najprostszym rozwiązaniem są elektryczne, domowe nawilżacze, w tym ultradźwiękowe.

Jak działa nawilżacz powietrza?

Nawilżacz ultradźwiękowy emituje fale wysokiej częstotliwości, które rozbijają cząstki wody i przekształcają ją w delikatną, chłodną mgiełkę. Dlatego najlepiej do nawilżaczy ultradźwiękowych używać wyłącznie wody destylowanej. Urządzenie pracuje cicho i nie zużywa zbyt dużo prądu, jednak ultradźwięki mogą nieco przeszkadzać zwierzętom domowym.

Jaki nawilżacz powietrza wybrać

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Scarlett SCAH986M21 to idealny sposób na utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Posłuży temu z pewnością mechaniczna regulacja prędkości. Urządzenie ma wygodny, ergonomiczny uchwyt i jest zaprojektowane tak, że po opróżnieniu zbiornika o pojemności 3,5 l automatycznie się wyłącza. Wydajność wynosi 300 ml/h, moc to 25 W. Dodatkowym atutem jest funkcja aromaterapii, czyli wbudowany dozownik na olejki eteryczne, który pozwoli wypełnić przestrzeń ulubionym, odprężającym zapachem. Nawilżacz powietrza Scarlett łączy 4 funkcje : odświeża powietrza, zapobiega chorobom, chroni skórę i roznosi zapachy.

Jaki nawilżacz powietrza wybrać? Ponieważ to urządzenie stale towarzyszy nam w pomieszczeniu, także gdy są goście, ważny jest oprócz zalet użytkowych również wygląd. Nawilżacz ultradźwiękowy Scarlett ma elegancki i subtelny design, powierzchnia delikatnie odbija światło, a srebrne elementy wyglądają stylowo. To urządzenie do nawilżania powietrza sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, jako element wyposażenia w niczym nie ujmujący wystrojowi wnętrza.

Szczegóły produktu

SC-AH986M21

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Mechaniczna regulacja prędkości automatyczne wyłączenie po opróżnieniu zbiornika funkcje: odświeża powietrza, zapobiega chorobom, chroni skórę wygodny uchwyt
Moc [W]: 25 W
Powierzchnia: N/A
Wydajność: 300 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę: 3,5 I

Szybkie porównanie

Produkt
SCARLETT Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza SCAH986M21 SCARLETT Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza SCAH986E14 NOVEEN Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED UH1800 X-LINE
Dostępność
Cena
179,99 zł
199,99 zł
199,99 zł
Opis

Nawilżacz powietrza Scarlett o wydajności 300ml/h, to wyjątkowo przydatne urządzenie, które pomoże Ci zadbać o komfortowe oddychanie zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biurowych. Wbudowany dozownik na olejki eteryczne pozwoli wypełnić pomieszczenie Twoim ulubionym, odprężającym zapachem.

Nawilżacz powietrza Scarlett o wydajności 400ml/h, to wyjątkowo przydatne urządzenie, które pomoże Ci zadbać o komfortowe oddychanie zarówno w domu, jak i w przestrzeniach biurowych.

Wbudowany dozownik na olejki eteryczne pozwoli wypełnić pomieszczenie o powierzchni nawet do 45 m² Twoim ulubionym, odprężającym zapachem.

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza UH1800 X-LINE to propozycja dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność, skuteczność oraz nowoczesny wygląd. Oryginalne wzornictwo linii X-LINE sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w każdą przestrzeń – domową oraz biurową. Dodatkowo otrzymasz filtr antybakteryjny w zestawie! Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości, dlatego oferujemy Ci bezpłatną przedłużoną gwarancję do 30 miesięcy na wszystkie urządzenia marki N’OVEEN.

  • Funkcja Plasmy – ulepszona jonizacjaFunkcja ciepłej mgiełki
  • Automatyczne utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżania
  • Aromaterapia olejkami zapachowymi (w zestawie olejek gratis)
  • Filtr redukujący bakterie, białe plamy (kamień) i nieprzyjemny zapach
  • Panel dotykowy i ekran LED
  • Pilot do zdalnego sterowania nawilżaczem (bateria CR2025)
Dodatkowe informacje
Mechaniczna regulacja prędkości automatyczne wyłączenie po opróżnieniu zbiornika funkcje: odświeża powietrza, zapobiega chorobom, chroni skórę wygodny uchwyt Dotykowy panel i wyświetlacz led aromaterapia 3 rodzaje wyrzutu pary wskaźnik temperatury automatyczne wyłączenie
Moc [W]
25 W
Powierzchnia
N/A 45 m2
Wydajność
300 ml/h 400 ml/h
Pojemność zbiornika na wodę
3,5 I 4,6 I
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!