NOVEEN Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED marki NOVEEN

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED niebieski

Model: NOVEEN91

149,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Koszt wysyłki: 12,90zł

Komfort pracy

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom korzystanie z nawilżacza jest przyjemnością także w nocy. Ultradźwiękowa technologia zapewnia komfort cichej pracy. Sam decydujesz, jakiej intensywności nawilżenia chcesz. Regulacja siły wyrzutu mgiełki pozwala dostosować pracę nawilżacza do własnych potrzeb. Możesz dozować olejki zapachowe, które wspomagają leczenie chorób górnych dróg oddechowych, a także pomagają w stanach wzmożonego napięcia nerwowego.Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam tworzyć produkty wysokiej jakości, dlatego oferujemy Ci bezpłatną przedłużoną gwarancję do 30 miesięcy na wszystkie urządzenia marki NOVEEN.

Poznaj moc i funkcje nawilżacza powietrza

Zastosowanie zbiornika na wodę o pojemności 3.5L oraz technologii ultradźwiękowej zapewnia nieprzerwaną pracę nawilżacza do 12 godzin. Automatyczne wyłączenie przy braku wody to gwarancja bezpieczeństwa. Nawilżacz sam kontroluje stan wody w pojemniku i zatrzymuje pracę w odpowiednim momencie.

Jak działa nawilżacz ultradźwiękowy?

Nawilżacz ultradźwiękowy wykorzystuje ultradźwięki do rozbijania cząsteczek wody o średnicy około 1-5um i generowania mgiełki. System wentylacji wyrzuca rozbite cząsteczki wody do suchego powietrza, gdzie podczas odparowywania uzyskujemy wymaganą wilgotność. Wyraźnie widoczna gładka i równa mgła wydostaje się z urządzenia. Dzięki temu przywraca i utrzymuje odpowiedni poziom wilgotności pomieszczenia sugerowany na poziomie pomiędzy 40-60%. Budowa nawilżacza ultradźwiękowego jest bardziej skomplikowana od nawilżaczy parowych czy ewaporacyjnych, dlatego pozwala na bardziej precyzyjne sterowanie wilgotnością w pomieszczeniu.

Specyfikacja techniczna

  • Maksymalna wydajność: 360 ml/h
  • Powierzchnia działania: 35 m2
  • Pojemność zbiornika: 3,5 L
  • Maksymalny czas pracy (jedno napełnienie): 12h
  • Pobór mocy: 24 W
  • Wymiary: 18 x 18 x 31 cm

Szczegóły produktu

NOVEEN91

Specyficzne kody

EAN13
5902221620966

Szybkie porównanie

Produkt
NOVEEN Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED niebieski NOVEEN Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza z podświetleniem LED biały HUSLA Nawilżacz / aromadyfuzor Humi Nawilżacz / aromadyfuzor Humi
Dostępność
Cena
149,99 zł
149,99 zł
169,99 zł
Dodatkowe informacje
lampki w 7 możliwych do wyboru kolorach
Wykonanie
tworzywo sztuczne
Wymiary
21x16 cm
W zestawie
nawilżacz, pilot
Funkcje
dyfuzor zapachu
Timer
tak

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.