Nawilżacz powietrza Cube, LB6
Nawilżacz powietrza Cube od niemieckiej marki Steba pozwala na ultradźwiękowe wytwarzanie mgiełki min. 100 ml/h do maks. 300 ml/h oraz regulację wilgotności powietrza od 30% do 70%.

Nawilżacz powietrza Cube, LB6

Model: LB6

229,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,99 zł
Outlet

STEBA Nawilżacz powietrza Cube LB6

Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza CUBE LB6 marki STEBA to niezwykle przydatne urządzenie, które zapewnia prawidłową wilgotność powietrza w domach, mieszkaniach oraz pomieszczeniach biurowych. Wpływa to na komfortowe oddychanie, ale to nie jedyny aspekt nawilżania powietrza. Czy należy nawilżać powietrze w domu i jak ważna jest wilgotność powietrza w pomieszczeniach?

Nawilżanie powietrza w domu

Powietrze w pomieszczeniach nie powinno mieć za niskiego, ale też zbyt wysokiego poziomu nawilżenia. Za wysoka wilgotność może skutkować poczuciem chłodu, bólami głowy i mięśni, powodować choroby reumatyczne i oddechowe, a także ułatwiać rozwój grzybów i pleśni. Dlatego bardzo ważne jest nawilżanie powietrza w domu, ale do odpowiedniego poziomu. Dobrze więc, żeby nawilżacz powietrza miał kontrolę wilgotności, a taką funkcję posiada urządzenie Cube LB6.

Jednak jeszcze bardziej niebezpieczne oraz uciążliwe jest zbyt suche powietrze w pomieszczeniach. Może powodować wysuszanie skóry, włosów oraz błon śluzowych i obniżać odporność. Można odczuwać drapanie w gardle, zdarza się suchy kaszel i podrażnienia oczu. Wpływa na to fakt, że w suchym powietrzu unoszą się kurz, alergeny i roztocza. Ma ono ogólnie negatywny wpływ na nasze samopoczucie, ale także na zwierzęta oraz rośliny i drewniane meble oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Najlepszy poziom wilgotności względnej wynosi od 40 do 60 %, optymalna wartość to 50 %. Jest to poziom korzystny dla zdrowia i samopoczucia. Odpowiednie nawilżanie powietrza w pomieszczeniach jest więc niezwykle ważne, niezastąpione w tym są elektryczne nawilżacze powietrza, w tym urządzenie STEBA Cube LB6.

Jaki nawilżacz powietrza wybrać

Firma STEBA to wiodący, niemiecki producent urządzeń przydatnych w gospodarstwie domowym, w tym nawilżaczy powietrza.

  • Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Cube LB6 STEBA to idealny sposób na utrzymanie prawidłowej wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Jak działa ultradźwiękowy nawilżacz powietrza? Emituje fale wysokiej częstotliwości rozbijające cząstki wody i przekształcające ją w delikatną, chłodną mgiełkę.
  • Urządzenie do nawilżania powietrza zapewnia ultradźwiękowe parowanie w zakresie minimum 100 ml/h do maksymalnie 300 ml/h.
  • Timer pozwala na regulację czasu pracy nawilżacza powietrza, a duży wyświetlacz LED na kontrolę wszystkich parametrów.
  • Sterowanie dotykowe jest bardzo komfortowe, efekt świetlny to dodatkowy akcent dekoracyjny we wnętrzach.
  • Właściwy poziom nawilżenia powietrza zapewnia kontrola wilgotności od 30% do 70%.
  • Wygodna jest funkcja wstępnego podgrzewania wody oraz opcja wykorzystania dodatkowego filtra skalującego. Pojemność nawilżacza to 4 litry, najlepiej używać wody destylowanej.
  • Nawilżacz powietrza STEBA Cube LB6 jest bardzo cichy, osiąga mniej niż 35 dB (A) na poziomie 1, moc wynosi 115 W.
  • To urządzenie do nawilżania powietrza zapewni odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach o powierzchni do 25m².
  • STEBA Cube LB6 waży 3,8 kg, wymiary to 30 x 34 x 15 cm, obudowa jest czarna, pośrodku znajduje się czerwony element.

Szczegóły produktu

LB6

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: poizom hałasu 35 dB
Moc [W]: 115 W
Wymiary: 30x34x15 cm
Pojemność: 4 l
Powierzchnia: do pomieszczeń 25 m2
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!