• -50,00 zł
  • Zniżka 50,00 zł

Niemal każdy spotkał się z problemem noży, które słabo kroją. Przygotowywanie posiłków zajmuje godziny, a walka na noże z kolacją lub śniadaniem znów jest przegrana. Od teraz to już przeszłość, dzięki rewelacyjnym nożom Jade, które wyraźnie odróżniają się od innych i przeciętnych noży nie tylko jakością cięcia, ale także wyglądem.


Tylko teraz -50 zł rabatu

Starlyf Jade Knife - zestaw 5 noży ze stojakiem


Cena regularna 249,99 zł 199,99 zł

Wybierz Zestaw

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Komplet noży Jade

Czyste i bezpieczne cięcie ostre jak brzytwa ostrzem ze stali nierdzewnej, jest tu dodatkowo ulepszone jadeitem. Jest to znany od wieków ze swojej trwałości i wyjątkowego piękna, rzadki minerał z grupy krzemianów. To ceniony kamień szlachetny, największym uznaniem cieszy się jadeit o zielonym, nieco szmaragdowym odcieniu.

Dzięki połączeniu stali nierdzewnej z polerowanym jadeitem, noże Jade są nie tylko trwałe, ale także wyjątkowo efektowne. Wyraźna struktura noży z wkomponowanymi drobinkami jadeitu powoduje, że ostrze zyskuje rodzaj zielonej poświaty. To od razu zwraca uwagę i wygląda bardzo oryginalnie. Ostre i skuteczne noże w połączeniu z nietuzinkowym wyglądem to klejnot, który warto mieć w kuchni.

Zestaw noży

Komplet noży Jade sprawia, że można siekać i kroić szybciej oraz łatwiej niż kiedykolwiek. Do siekania i krojenia nie wykorzystuje się bowiem własnej siły, tylko siłę noży. Noże zostały specjalnie i fachowo zaprojektowane z myślą o profesjonalnej i najlepszej jakości, z ultra trwałą powłoką Jade, Charakteryzują się eleganckim designem, także dzięki wyważonym i ergonomicznym uchwytom. Są idealne dla osób tak prawo, jak i leworęcznych.

Z nożami Jade zawsze można mieć odpowiedni nóż do odpowiedniej pracy. A to pozwala osiągnąć najlepsze wyniki od pierwszego do tysięcznego cięcia. Jade oszczędzają czas spędzany w kuchni, przyspieszając przyrządzanie jedzenia. Odtąd nie będzie trzeba spędzać całego wieczoru w kuchni na siekaniu i mieleniu. Można oszczędzić czas i pieniądze oraz przestać frustrować się nudnymi i bezużytecznymi, zwykłymi nożami. Pełny zestaw noży zapewnia wszechstronność w kuchni.

W zestawie noży Jade znajdują się:

  • nóż szefa kuchni, który pozwala kołysać ostrzem podczas krojenia, 8”/20cm,
  • nóż do krojenia, który idealnie nadaje się do krojenia mięs, dużych owoców, pieczeni bez kości i drobiu, 8”/20cm,
  • nóż do chleba z ząbkowanym brzegiem do przełamywania skórki i czystego krojenia chleba bez rozdzierania, 8”/20cm,
  • wielofunkcyjny nóż do krojenia, czyli krojenia i przycinania mięsa, warzyw i kanapek, 5”/13 cm
  • nóż do obróbki, obierania owoców i warzyw, 3,5”/9cm.

Wielofunkcyjne noże w zestawie

Jak w skrócie można wymienić zalety noży w zestawie Jade? Można kroić szybciej i łatwiej. Ten wszechstronny zestaw noży to trwałość i wyjątkowe piękno oraz elegancki design. Ostrzejsze i bezpieczniejsze noże zapewniają najlepsze wyniki cięcia, spełniając największe oczekiwania. Zrównoważony uchwyt i idealnie wyprofilowane ostrza znacznie ułatwiają pracę.

W zestawie znajduje się efektowny, akrylowy stojak na noże. Noże wkłada się i przetrzymuje ukośnie, co znacznie ułatwia ich chowanie i wyciąganie.

Noże Jade Knives może wszystko, oszczędzając siły, czas oraz pieniądze.

Szczegóły produktu

KPLND0132ND0131

Specyfikacja

W zestawie: nóż do chleba
nóż do krojenia mięsa
nóż do obróbki
nóż szefa kuchni
nóż wielofunkcyjny
Funkcje: krojenie
siekanie
Długość noża: 9 cm
13 cm
20 cm
Rodzaj noża: do chleba
do obierania
szefa kuchni
uniwersalny

Szybkie porównanie

Produkt
Starlyf Jade Knife - zestaw 5 noży ze stojakiem Zestaw noży w białym bloku 5 szt. Caro 27978 Zestaw noży w białym bloku 5 szt. Caro 27978 Zestaw noży w czarnym bloku 5 szt. Caro 27985 Zestaw noży w czarnym bloku 5 szt. Caro 27985
Dostępność
Cena
249,99 zł 199,99 zł
179,99 zł
179,99 zł
Możliwość mycia w zmywarce
NIE NIE
Dodatkowe informacje
ostre krawędzie tnące ostre krawędzie tnące
Wyróżnione1
Noże zaprojektowano tak, by rękojeść nie wyślizgiwała się z dłoni podczas użytkowania. Noże zaprojektowano tak, by rękojeść nie wyślizgiwała się z dłoni podczas użytkowania.
Wymiary
8x7,5x36 cm 8x7,5x36 cm
W zestawie
nóż do obróbki blok na noże blok na noże
Funkcje dodatkowe
dekoracyjna dekoracyjna
Funkcje
krojenie użytkowa użytkowa
Długość noża
9 cm 9 cm 9 cm
Rodzaj noża
szefa kuchni szefa kuchni szefa kuchni
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
Materiał
stal nierdzewna stal nierdzewna

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.