FURI Nóż do chleba 23cm

Füri profesjonalny nóż do chleba z długim ostrzem / Furi Pro Chef’s Bread Knife. Nóż do krojenia chleba z dłuższym ostrzem (23 cm), który sprawdza się przy większych bochenkach. Ząbkowana krawędź ostrza sprawia, że pieczywo nie strzępi się i nie rozrywa podczas krojenia.


Nóż do chleba 23cm

Model: FU687144

179,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Profesjonalny nóż do chleba o długości 23 cm od uznanej marki FURI to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie precyzję i unikalną jakość.

Cechy:

  • Wykonane zostały z najwyższej jakości japońskiej stali.
  • Posiadaja ergonomiczne uchwyty antypoślizgowe i błyszczące wykończenie.
  • Dostarczane w pudełku z jasnego drewna akacjowego.
  • Aż 25 lat gwarancji od producenta!

Australijska marka Furi znana jest klientom na całym świecie od ponad 20 lat. Noże Furi zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pracy i precyzji. Są świetnym wyborem zarówno dla szefa kuchni oraz pasjonata gotowania. Zdaniem recenzentów to najlepsze noże, które można kupić do nowoczesnej kuchni. Zaprojektowane w Australii przez inżynierów i szefów kuchni.

Szczegóły produktu

FU687144

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: 25 lat gwarancji
Wykonanie: Japońska stal
Wymiary: Długość 23cm
Funkcje: krojenie
Typ: Pojedynczy
Długość noża: 23 cm
Rodzaj noża: do chleba

Szybkie porównanie

Produkt
FURI Nóż do chleba 23cm Nóż do chleba 23cm FURI Nóż do chleba 20 cm Nóż do chleba 20 cm FURI Nóż kuchenny 20 cm Pro Cook Nóż kuchenny 20 cm Pro Cook
Dostępność
Cena
179,99 zł
169,99 zł
169,99 zł
Opis

Füri profesjonalny nóż do chleba z długim ostrzem / Furi Pro Chef’s Bread Knife. Nóż do krojenia chleba z dłuższym ostrzem (23 cm), który sprawdza się przy większych bochenkach. Ząbkowana krawędź ostrza sprawia, że pieczywo nie strzępi się i nie rozrywa podczas krojenia.

Füri profesjonalny nóż do chleba z zaokrąglonymi ząbkami. Bardzo dobrze sprawdza się przy delikatnym białym pieczywie oraz przy twardszych bochenkach. Zaokrąglone ząbki ułatwiają krojenie pieczywa, dzięki czemu kromki chleba czy połówki bułki nie są postrzępione. Ostrze zostało wykonane z najwyższej jakości stali japońskiej. Rękojeść posiada charakterystyczny klin, który zapewnia prawidłowe trzymanie noża.Profesjonalny nóż kuchenny o długości 20 cm od uznanej marki FURI to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie precyzję i unikalną jakość.

Możliwość mycia w zmywarce
TAK
Dodatkowe informacje
25 lat gwarancji 25 lat gwarancji błyszczące wykończenie
Wyróżnione1
Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali
Wyróżnione2
Idealny do większych bochenków chleba Zaokrąglone ząbki Klasyczny nóż szefa kuchni
Wyróżnione3
Ząbkowane ostrze Idealny do pieczywa Uchwyt idelanie pasuje do dłoni
Wykonanie
Japońska stal Japońska stal japońska stal nierdzewna
Wymiary
Długość 23cm Długości 20 cm długość 20 cm
Funkcje
krojenie krojenie
Typ
Pojedynczy Pojedynczy Pojedynczy
Długość noża
23 cm 20 cm 20 cm
Rodzaj noża
do chleba do chleba do mięsa
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!