FURI Zestaw 2 noży santoku z drewnianym pudełku

Füri zestaw 2 noży / Furi Pro East/West™ Santoku w prezentowym pudełku z drewna akacjowego i okienkiem akrylowym. W zestawie są dwa noże Santoku o długości 17 cm i 13 cm. Noże Santoku to mieszanka noży w stylu europejskim i azjatyckim (mix klasycznego noża szefa kuchni z niewielkim tasakiem). Są wielofunkcyjne, wręcz niezastąpione. Służą do siekania, szatkowania i krojenia mięsa. Dodatkowo Furi na swoje noże daje aż 25 lat gwarancji.

Australijska marka Furi znana jest klientom na całym świecie od ponad 20 lat. Noże Furi zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pracy i precyzji. Są świetnym wyborem zarówno dla szefa kuchni oraz pasjonata gotowania. Zdaniem recenzentów to najlepsze noże, które można kupić do nowoczesnej kuchni. Zaprojektowane w Australii przez inżynierów i szefów kuchni.


(4)

Zestaw 2 noży santoku z drewnianym pudełku

Model: FU687153

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Zestaw 2 profesjonalnych noży santoku od uznanej marki FURI to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie precyzję i unikalną jakość.

Cechy:

  • Wykonane zostały z najwyższej jakości japońskiej stali.
  • Posiadaja ergonomiczne uchwyty antypoślizgowe i błyszczące wykończenie.
  • Dostarczane w pudełku z jasnego drewna akacjowego.
  • Aż 25 lat gwarancji od producenta!

Szczegóły produktu

FU687153

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Zestaw 2 noży santoku, noże wielofunkcyjne, mix noża szefa kuchni z małym tasakiem, 25 lat gwarancji
Wykonanie: Japońska stal, pudełko : drewno akacjowe
Wymiary: Długość 13cm, 17cm
Typ: Zestaw
Długość noża: N/A
Rodzaj noża: santoku
Średnia ocen (4) użytkowników
5.0/5.0