Premium Chef Shark ręczna ostrzałka do noży i nożyczek

Tępe noże i nożyczki denerwują każdego. Nic nie idzie dobrze przeciąć i pokroić, a przygotowywanie posiłków zabiera mnóstwo czasu. Kupno nowych noży wystarczy tylko na jakiś czas lub okaże się, że są nieskuteczne. Jak zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wysiłek przy gotowaniu? Rozwiązaniem jest Chef Shark, czyli regulowana ostrzałka do noży i nożyczek.


Premium Chef Shark ręczna ostrzałka do noży i nożyczek

Model: PCS

119,99 zł

Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Outlet

Rewelacyjna ostrość

Dzięki ostrzałce do noży i nożyczek Chef Shark można zyskać idealnie ostre ostrza swoich starych noży, będą ostre jak żyletki. Urządzenie poradzi sobie nawet z uszkodzonym nożem. Po naostrzeniu noży w Chef Shark, nawet najtwardsze rzeczy można kroić szybko, łatwo i z ogromną precyzją. Można uzyskać ostrość konkretnych noży każdego typu, do odpowiednich zadań. Dzięki tej ostrzałce oszczędza się czas i pieniądze, bo stare noże stają się nowymi nożami.

Wygodna i praktyczna ostrzałka ręczna

Ręczna ostrzałka do noży i nożyczek Chef Shark jest wyjątkowo przydatna i bardzo prosta oraz wygodna w użyciu.

Zaletami są:

  • ergonomiczna rączka,
  • nieślizgający się uchwyt,
  • ultra mocna stal wolframowa,
  • ceramika do finalnego ostrzenia,
  • regulator kąta ostrzenia,
  • multi-funkcyjna ostrzałka.

Produkt premium

Premium Chef Shark to wielofunkcyjna ostrzałka regulowana z potrójnym systemem ostrzenia, zapewniającym bardziej profesjonalne efekty.

• Jedna szczelina z nierdzewnej stali do ostrzenia najbardziej zużytych i uszkodzonych noży.

• Druga z ceramiki do lekkiego polerowania lub codziennego ostrzenia.

• Trzecia dla nożyczek i narzędzi.

Dzięki Premium Chef Shark można dostosować kąt nachylenia do każdego rodzaju noża. Niezależnie od materiału i grubości. Można uzyskać regulację i precyzję, odpowiednią dla wszystkich typów noży.

Ręczna ostrzałka do noży i nożyczek

Większość noży, których używa się na co dzień do przygotowywania jedzenia, nie jest dość ostra. Wiadomo, że noże się tępią i zużywają. Trudno jest pokroić jakiekolwiek jedzenie. Zwykłe ostrzałki nie przynoszą oczekiwanych efektów. Traci się czas, a kupując nowe noże także i pieniądze. Podobnie jest z nożyczkami. Dlatego przedstawiamy Premium Chef Shark, najbardziej kompletną i zaawansowaną ręczną ostrzałkę do noży i nożyczek na rynku, która w ciągu kilku sekund zamieni tępe ostrza w precyzyjne narzędzia.

Noże naostrzone tą ostrzałką będą ostre jak przysłowiowa brzytwa, nawet te uszkodzone. Pokroją wszystko z niewiarygodną łatwością, szybkością i najwyższą precyzją. Pokroją nawet zamrożone mięso i inne najtwardsze, ale też najmniejsze i najdelikatniejsze rzeczy. Stare noże staną się nowymi nożami, można ciąć, siekać, filetować i kroić wszystko. Bez walczenia z wieloma przyborami kuchennymi.

Ręczna ostrzałka do noży i nożyczek

Ostrzałka ma trzy otwory. Zastosowano tu potrójny system ostrzenia, który zapewnia bardziej profesjonalne ostrzenie i więcej możliwości. Pierwsza szczelina jest wykonana z wyjątkowo mocnej, nierdzewnej stali wolframowej i służy do ostrzenia najbardziej zużytych i zniszczonych noży. Druga jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki i służy do lekkiego polerowania lub codziennego ostrzenia. A trzecia jest przeznaczona specjalnie dla nożyczek i narzędzi.

Regulowana ostrzałka do noży i nożyczek Chef Shark jest wielofunkcyjna. Dzięki Premium Chef Shark można dostosować kąt nachylenia do każdego rodzaju noża. Niezależnie od materiału i grubości. Regulator kąta ostrzenia wynosi od od 14 do 24 stopni. Wyjątkowy system ściernic. umożliwia regulowanie kąt ostrzenia w każdej szczelinie, dostosowując się do potrzeb wszystkich rodzajów noży: noża do filetowania, santoku, noża szefa kuchni, noża kieszonkowego, myśliwskiego, rzeźnickiego i nożyczek. Korzystając z dwu szczelin, można naostrzyć nawet ząbkowany nóż.

Wystarczy przepuścić przez szczelinę wszystkie rodzaje noży i gotowe. Dzięki ostrzałce Premium Chef Shark uzyskuje się regulację i precyzję odpowiednią dla wszystkich typów noży.

Praktyczna ostrzałka

Ostrzałka do noży i nożyczek posiada ergonomiczną rączkę z nieślizgającym się, wygodnym i poręcznym uchwytem, Uchwyt oddzielony od części ostrzącej. Jest także antypoślizgowa podstawa, która zapobiega przesuwaniu się ostrzałki Premium podczas użytkowania, zapewniając kontrolę nad urządzeniem i ostrzeniem. Urządzenie ma dodatkowo efektowny design. Może stać nawet na szafce.

Regulowana ostrzałka ręczna Premium Chef Shark jest niezbędnym narzędziem dla każdego i w każdej kuchni.

Szczegóły produktu

PCS

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: dwa regulowane otwory ostrzące
proste pokrętło regulujące
Funkcje dodatkowe: funkcja ostrzenia noży azjatyckich
funkcja ostrzenia nożyc
funkcja ostrzenia noży do filetowania
funkcja ostrzenia noży kieszonkowych
funkcja ostrzenia noży kuchennych europejskich/amerykańskich
funkcja ostrzenia noży myśliwskich
funkcja ostrzenia noży taktycznych
Skład: ceramika
węglik wolframu
Antypoślizgowy uchwyt: Tak

Szybkie porównanie

Produkt
Premium Chef Shark ręczna ostrzałka do noży i nożyczek Premium Chef Shark ręczna ostrzałka do noży i nożyczek FURI Nóż do obierania 9cm Nóż do obierania 9cm Harry Blackstone Airblade – zestaw noży kuchennych Harry Blackstone Airblade – zestaw noży kuchennych
Dostępność
Cena
119,99 zł
99,99 zł
119,99 zł
Opis

Tępe noże i nożyczki denerwują każdego. Nic nie idzie dobrze przeciąć i pokroić, a przygotowywanie posiłków zabiera mnóstwo czasu. Kupno nowych noży wystarczy tylko na jakiś czas lub okaże się, że są nieskuteczne. Jak zaoszczędzić czas i pieniądze oraz wysiłek przy gotowaniu? Rozwiązaniem jest Chef Shark, czyli regulowana ostrzałka do noży i nożyczek.

Füri nóż do obierania / Furi Pro Paring Knife. Ten nóż został zaprojektowany z myślą o małych cięciach. Sprawdza się podczas obierania, krojenia czy usuwania pestek z owoców i warzyw.


Australijska marka Furi znana jest klientom na całym świecie od ponad 20 lat. Noże Furi zostały zaprojektowane z myślą o komforcie pracy i precyzji. Są świetnym wyborem zarówno dla szefa kuchni oraz pasjonata gotowania. Zdaniem recenzentów to najlepsze noże, które można kupić do nowoczesnej kuchni. Zaprojektowane w Australii przez inżynierów i szefów kuchni.

Chyba każdy to zna, niedawno kupiony nóż szybko staje się tępy i nic nie idzie dobrze ukroić. Do tego wszystko przywiera do ostrza, a ciągłe ostrzenie jedynie je niszczy. Dodatkowo dobre noże zwykle są ciężkie i nieporęczne. Czy jest sposób na idealne krojenie bez przywierania lekko, szybko i wygodnie? Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest rewelacyjny nóż kuchenny Harry Blackstone Airblade.

Dodatkowe informacje
proste pokrętło regulujące Nóż do obierania, ergonomiczny uchwyt, 25 lat gwarancji
Wyróżnione1
Naostrz każde ostrze w kilka sekund Wykonany z najwyższej jakości japońskiej stali Zestaw 5 dedykowanych noży
Wyróżnione2
Potrójny system ostrzenia W pudełku z drzewa akacjowego Odporna na tępienie się stal
Wyróżnione3
Przedłuż życie swoich noży 25 lat gwarancji od producenta Antypoślizgowy uchwyt zapewniający stabilność
Wykonanie
Japońska stal, pudełko : drewno akacjowe stal nierdzewna
Wymiary
Długość 9cm
W zestawie
precyzyjny nóż do filetowania – 134 mm
Funkcje dodatkowe
funkcja ostrzenia nożyc
Funkcje
nieprzywierająca powierzchnia
Skład
ceramika
Typ
Pojedynczy
Długość noża
9 cm
Rodzaj noża
do obierania
Antypoślizgowy uchwyt
Tak Tak
Średnia ocen (4) użytkowników
4.8/5.0