SATURN Odkurzacz Bezworkowy 700W

Odkurzacz bezworkowy to nowatorska interpretacja urządzenia, bez którego trudno wyobrazić sobie dom czy mieszkanie. Obszerna komora bezpośrednio gromadzi brud i kurz z taką samą mocą, z kolei brak konieczności zakupu i wymiany worków przynosi niebagatelne oszczędności. Wszystko to w kompaktowej i łatwej w przechowywaniu formie o niebanalnym wzornictwie!

Czym charakteryzuje się odkurzacz bezworkowy SATURN?

  • Moc: 700 W
  • Moc ssania: 170 W
  • Pojemność odpylacza: 2 l
  • System czyszczenia cyklonu: tak
  • Filtr HEPA: wylot
  • Etapy filtracji: 5
  • Załączniki: podłoga / dywan, meble / szczelina
  • Rura: metalowa / teleskopowa
  • Poziom hałasu: 80 dB
  • Napięcie znamionowe: 220-240 V

(22)

Odkurzacz Bezworkowy 700W STVC7451

Model: STVC7451

199,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Poznaj odkurzacz bezworkowy SATURN

Nowoczesny odkurzacz bezworkowy SATURN jest bardzo wygodny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Zabrudzenia są gromadzone w specjalnym pojemniku, którego opróżnianie może odbywać się na dwa różne sposoby w zależności od Twojej wygody. Możesz go opróżnić po każdym sprzątaniu lub poczekać aż zapełni się.

W czym drzemie jego przewaga?

Odkurzacz bezworkowy jest wyraźnie tańszy w użytkowaniu od tradycyjnych urządzeń workowych, które przez lata dominowały polskie schowki na akcesoria do sprzątania. Gdzie jest przewaga? Do bezworkowego urządzenia nie trzeba regularnie dokupować żadnych elementów eksploatacyjnych. W tym modelu można zgromadzić nawet do 2 litrów zabrudzeń.

Zaskoczy Cię ciszą i kulturą pracy

Urządzenie posiada skuteczny system czyszczenia (Cyklon) z mocą ssania 170 W i łączną mocą urządzenia wynoszącą aż 700 W. Pozytywnie zaskoczy Cię kultura pracy, w której pierwsze skrzypce gra relatywnie niewielki poziom hałasu wynoszący zaledwie 80 dB. Pozwala to bez obaw planować sprzątanie niezależnie od pory dnia.

Dostosowany do różnych powierzchni

Standardowe wyposażenie odkurzacza SATURN obejmuje najpotrzebniejsze końcówki do każdego rodzaju domowych zakamarków: meble, szczeliny, dywan i podłoga. Odkurzacz został wyposażony w duże gumowane koła dzięki czemu jego przesuwanie nie jest uciążliwe oraz nie angażuje nas szczególnie podczas intensywnych porządków. Dzięki metalowej, teleskopowej rurze możesz czuć się pewnie - jest ona sztywna, trwała i odporna na długotrwałą eksploatację.

Szczegóły produktu

STVC7451

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: W tym modelu można zgromadzić nawet do 2 litrów zabrudzeń.
Moc [W]: 700 W
W zestawie: Rura
Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
Poziom hałasu: 80 db
Moc ssania: 170 W
Odkurzacz ręczny: NIE
Odkurzacz pionowy: NIE
Pojemność worka: N/A
Średnia ocen (22) użytkowników
5.0/5.0