SCARLETT Odkurzacz pionowy

Bezworkowy odkurzacz pionowy marki SCARLETT o mocy 600 W to poręczne i wygodne urządzenie ułatwiające utrzymanie czystości zarówno w domu jak i biurze czy sklepie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów zapewni sprawne i bezpieczne użytkowanie.

 • Duży pojemnik na kurz
 • Wydajny silnik 600 W
 • Sprzątanie 2 w 1 - odłączany odkurzacz ręczny
 • Odkurzacz z zasilaniem sieciowym

(9)

Odkurzacz pionowy SCVC80H13

Model: SC-VC80H13

249,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Postaw na innowacyjny odkurzacz pionowy SCARLETT

Zalety zasilania sieciowego

Podłącz go do gniazdka i nie martw się ładowaniem akumulatora, ani tym, że urządzenie rozładuje się w połowie sprzątania. Długi przewód dostosowany tak, aby bez problemu sięgać do gniazdka i bez problemu docierać na duże odległości z odkurzaczem.

Funkcja sprzątania 2 w 1

Odkurzaj dokładnie i wygodnie za sprawą odłączanego odkurzacza ręcznego. Ten model został wyposażony w odłączaną końcówkę, która z łatwością pozwoli Ci odkurzyć meble, blat, podłogę czy inne trudno dostępne miejsca. Odłączany odkurzacz ręczny może przydać Ci się również podczas sprzątania wnętrza samochodu.

Pojemność modelu SC-VC80H14

Odkurzacz został wyposażony w zbiornik o pojemności 1 litra. Nie przejmuj się częstym usuwaniem kurzu i zabrudzeń. Odkurzacz świetnie się sprawdzi w dużym domu lub podczas częstego sprzątania w mieszkaniu.

Poznaj wydajność silnika

Silnik o mocy 600W gwarantuje skuteczne odkurzanie i wygodę użytkowania. Moc silnika zapewnia bezproblemowe usuwanie zabrudzeń i kurzu z różnorodnych powierzchni np. dywanów i tapicerki.

Specyfikacja techniczna

 • Rodzaj zasilania: sieciowe
 • Długość przewodu sieciowego: 5 m
 • Moc: 600 W
 • Typ rury: aluminiowa, teleskopowa
 • Pojemność worka/pojemnika: 1 l
 • Kolor: fioletowy
 • Schowek na akcesoria

Szczegóły produktu

SC-VC80H13

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Pojemność 1 l 2 w 1 odkurzacz ręczny i pionowy optymalna moc ssania system bezworkowy wysoka zwrotność podczas odkurzania regulacja mocy ssania
Moc [W]: 600 W
W zestawie: Szczotka uniwersalna dysza szczelinowa 2 w 1
Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
Odkurzacz ręczny: TAK
Odkurzacz pionowy: TAK

Szybkie porównanie

Produkt
SCARLETT Odkurzacz pionowy Odkurzacz pionowy SCVC80H13 ARIETE Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1 Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1 ARIETE Odkurzacz Handy Force Odkurzacz Handy Force
Dostępność
Cena
249,99 zł
249,99 zł
249,99 zł
Opis

Bezworkowy odkurzacz pionowy marki SCARLETT o mocy 600 W to poręczne i wygodne urządzenie ułatwiające utrzymanie czystości zarówno w domu jak i biurze czy sklepie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów zapewni sprawne i bezpieczne użytkowanie.

 • Duży pojemnik na kurz
 • Wydajny silnik 600 W
 • Sprzątanie 2 w 1 - odłączany odkurzacz ręczny
 • Odkurzacz z zasilaniem sieciowym

Odkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy bardzo ergonomiczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to, aby efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niewiele miejsca do przechowywania. Wbudowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Idealnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na swobodne sprzątanie. W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do tkanin oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech

ARIETE 2761 Handy Force 600 W czerwony - odkurzacz ręczny plastikowy bezworkowyHandy Force to wydajne i niezawodne urządzenie 2 w 1 (pionowe i podręczne), wyposażone w innowacyjny silnik cyklonowy, który skutecznie oddziela zanieczyszczenia trafiające do zbiornika. Odkurzacz wyróżnia się energooszczędnością – roczne zużycie energii nie przekracza 19,9 kWh. Wśród udogodnień, 

Dodatkowe informacje
Pojemność 1 l 2 w 1 odkurzacz ręczny i pionowy optymalna moc ssania system bezworkowy wysoka zwrotność podczas odkurzania regulacja mocy ssania system filtracji HEPA, roczne zużycie energii poniżej 19,9 kWh, klasa energetyczna A+, regulowana wysokość, długość kabla 5 m, pojemność zbiornika 0,5 l
Moc [W]
600 W 600 W
W zestawie
Szczotka uniwersalna dysza szczelinowa 2 w 1
Rodzaj odkurzacza
Bezworkowy Bezworkowy Bezworkowy
Odkurzacz ręczny
TAK TAK TAK
Odkurzacz pionowy
TAK TAK TAK
Średnia ocen (9) użytkowników
5.0/5.0