Czyścik parowy Vapori Jet

Ręczny oczyszczacz parowy o mocy 1050 W i ciśnieniu 3,5 BAR to urządzenie, które sprosta Twoim wymaganiom. Czyści i dezynfekuje - posiada atest dezynfekcji 99,9% zarazków i bakterii. Urządzenie zostało wyposażone w aluminiowy bojler, przycisk podawania pary i zawór z blokadą bezpieczeństwa.

Czyścik parowy Vapori Jet

Model: A4137

159,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Skutecznie, zdrowo i ekologicznie

Połączenie pionierskiego podejścia włoskich projektantów marki Ariete ze sprawdzonym i skutecznym zastosowaniem czyszczenia parowego pod wysokim ciśnieniem - sprawia, że sprzątanie jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Poręczny Vapori Jet doskonale sprawdzi się podczas licznych prac porządkowych w domu oraz dodatkowo dezynfekuje czyszczone powierzchnie. A to wszystko bez użycia środków chemicznych!

Nieskazitelna czystość bez detergentów

Czyszczenie za pomocą gorącej pary wodnej wytwarzanej pod wysokim ciśnieniem jest nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim ekologiczne oraz bezpieczne dla naszego zdrowia i otoczenia. Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które chciałby ograniczyć w codziennym życiu kontakt z toksycznymi substancjami chemicznymi oraz zminimalizować ryzyko, wynikających z tego powikłań.

Praktyczny i funkcjonalny

Dzięki wysokiemu ciśnieniu pary oraz licznym akcesoriom z zestawu - możesz w prosty i wygodny sposób ułatwić sobie: czyszczenie fug, płyty kuchennej, piekarnika, kuchenki mikrofalowej, blatów, szafek, okien a także zlewu, umywalki czy kabiny prysznicowej. Wszystko za pomocą jednego, małego sprzętu. Czy można chcieć więcej?

Idealny do sprzątania kuchni

Gorąca para wodna wytwarzana pod wysokim ciśnieniem jest doskonałym sposobem na czyszczenie tłustych i przypalonych powierzchni – szczególnie tam, gdzie zwykłą szmatką się nie sięgnie. Ponadto jest w pełni naturalnym środkiem czyszczącym i nie ma negatywnego wpływu na nasze zdrowie, co jest szczególnie ważne podczas czyszczenia kuchni, gdzie ryzyko przedostania się szkodliwych detergentów do żywności i naszych organizmów jest największe.

Pomocny przy myciu okien

Dbanie o czyste okna to często jedna z najmniej lubianych czynności porządkowych w domu. Męczą Cię ciągłe smugi, zacieki i długie przebywanie w niewygodnej pozycji? Dzięki sile pary oraz specjalnej końcówce ze ściągaczką, możesz znacząco to sobie ułatwić i skrócić potrzebny na to czas nawet o 70 %!

Czyszczenie i odświeżanie tkanin

Specjalna końcówka do tkanin znajdująca się w zestawie Vapori Jet – pomoże Ci odświeżyć zakurzone tapicerki oraz usunąć uciążliwe plamy z Twoich mebli. Jest to doskonałe rozwiązanie dla delikatnych powierzchni, które pozwoli Ci również na rozprasowanie zasłon oraz ubrań.

Precyzja ma znaczenie

Silny wyrzut pary w połączeniu ze specjalną szczelinową końcówką z zestawu, pomoże Ci pozbyć się kurzu i zanieczyszczeń nawet z najtrudniej dostępnych miejsc. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy najbardziej docenią sterylną czystość pomieszczeń.

Bezpieczeństwo to podstawa

Vapori Jet jest wyposażony w specjalny zawór, który blokuje możliwość jego odkręcenia do momentu spadku ciśnienia w urządzeniu. Zapobiega to przed przypadkowym kontaktem z gorąca parą i gwarantuje bezpieczeństwo podczas sprzątania oraz po zakończonej pracy. Ponadto posiada wytrzymały, aluminiowy zbiornik ze zwiększoną odpornością na działanie wysokiego ciśnienia o pojemności 175 ml.

Specyfikacja techniczna

 • Moc: 1050 W
 • Ciśnienie: 3,5 BAR
 • Atest dezynfekcji 99,9% zarazków i bakterii
 • Czyści bez użycia detergentów
 • Lampka gotowości
 • Wyrzut pary: stały
 • Aluminiowy bojler
 • Pojemność zbiornika na wodę: 0,175 l
 • Czas nagrzewania: 3 min
 • Czas pracy przy pełnym zbiorniku wody: 8 min
 • Zawór bezpieczeństwa
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Akcesoria: Miarka, lejek, końcówki: do odświeżania tkanin, mycia szyb, zagięta (szczelinowa),okrągła szczoteczka, dysza z wężem, stożek, szmatka do materiałów
 • Długość kabla: 3 m
 • Długość: 12 cm
 • Szerokość: 26 cm
 • Wysokość: 22 cm

Szczegóły produktu

A4137

Szybkie porównanie

Produkt
Czyścik parowy Vapori Jet Czyścik parowy Vapori Jet Odkurzacz Wet & Dry Cordless Odkurzacz Wet & Dry Cordless
Dostępność
Cena
159,99 zł
149,99 zł
Opis

Ręczny oczyszczacz parowy o mocy 1050 W i ciśnieniu 3,5 BAR to urządzenie, które sprosta Twoim wymaganiom. Czyści i dezynfekuje - posiada atest dezynfekcji 99,9% zarazków i bakterii. Urządzenie zostało wyposażone w aluminiowy bojler, przycisk podawania pary i zawór z blokadą bezpieczeństwa.

Podręczny i bezprzewodowy odkurzacz, który pomoże Ci w utrzymaniu czystości w Twoim domu. Kompaktowe urządzenie dzięki swoim niewielkim rozmiarom zajmuje niewiele miejsca. Jego przeznaczeniem jest sprzątanie rozsypanych okruchów bądź pyłków. Idealnie sprawdza się w kuchni w sytuacjach kiedy rozsypie Ci się cukier, mąka lub inne produkty podobnego typu. Doskonale sprawdzi się do sprzątania okruszków na kanapie lub fotelu. Pojemność zbiornika 400 ml dla cząstek stałych i 45 ml dla cieczy. Napięcie 3,6 V. Bateria niklowa / NI-MH 1200 mAH. Czas ładowania 15h.

Dodatkowe informacje
pojemność 0,4 l, praca na mokro
W zestawie
nasadka do tapicerek, ssawka szczelinowa, ładowarka
Rodzaj odkurzacza
Ręczny
Odkurzacz ręczny
TAK
Odkurzacz pionowy
NIE
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0