Odkurzacz workowy model BVC5001GY w kolorze czarnym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.


Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001GY

Model: BVC5001GY

259,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Postaw na odkurzacz workowy

Tradycyjny odkurzacz workowy, gromadzi kurz i zanieczyszczenia w specjalnie przeznaczonym do tego worku. W momencie gdy worek zostanie zapełniony, wystarczy, że opróżnimy zanieczyszczenia i włożymy worek od nowa. Worki zamontowane w BROCK BVC5001GY cechują się szczelnością, przez co roztocza, zanieczyszczenia i kurz nie ulatniają się po naszym domu. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy są bardzo podatni na ulatniający się kurz. Worki odpowiadają także za dodatkową filtrację dzięki czemu powietrze w naszym domu jest zawsze czyste i pozbawione alergenów.

Cichy silnik ECO

Poziom hałasu emitowanego przez silnik odkurzacza to jeden z tych czynników, które musimy wziąć pod uwagę decydując się na zakup nowego modelu. Jest to istotne ze względu na komfort użytkowania odkurzacza. Hałas i głośność pracy określamy w decybelach - w przypadku modelu BVC5001GY jest to zaledwie 79 dB, sprawia to, że odkurzacz jest znacznie cichszy w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku.

Płynna regulacja mocy w odkurzaczu BROCK

Odkurzacz BVC5001GY został wyposażony w płynną regulację mocy - odkurzanie twardego podłoża, które jest bardzo zabrudzone wymaga większej mocy niż czyszczenie miękkiego dywanu. Odkurzacz dobrego typu powinien być wyposażony w opcję regulacji mocy, aby odkurzanie było przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Odkurzaj bez większego problemu tapicerkę, zasłony, dywany, czy twardą powierzchnię.

Przewód o długości 5 metrów

Wiesz jak ważnym elementem odkurzacza jest kabel - jeśli jest on wystarczająco długi to nie musimy martwić się o przeniesienie zasilania do innego gniazdka, żeby dosięgnąć innych pomieszczeń. Odkurzacz BVC5001GY został wyposażony w automatyczne zwijanie przewodu, żebyś nie musiał martwić się ręcznym zwijaniem kabla, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, a przewód zostanie schowany do urządzenia. Rozkładanie, składanie i przechowywanie odkurzacza będzie z pewnością łatwiejsze i przyjemniejsze.

Regulowana rura teleskopowa

Teleskopowa rura w którą został wyposażony odkurzacz została pochromowana, tak aby służyła nam przez długie lata. System teleskopowy pozwala nam na regulację długości rury i dopasowywanie jej w zależności od tego jakie powierzchnie sprzątamy.

Odkurzacz BVC 5001 GY – Cechy:

 • Silnik ECO
 • Płynna regulacja mocy
 • 5-poziomowy system filtracji
 • Chromowana, teleskopowa rura metalowa (440 – 770mm)
 • Materiałowy worek na kurz o pojemności 1,5L
 • Wskaźnik pełnego worka na kurz
 • Długość przewodu: 5m
 • Zasięg działania: 7,5m
 • Wąż o długości 1,5m z kontrolą przepływu powietrza
 • Automatyczne zwijanie przewodu. Miękka guma na kółkach
 • Niski poziom hałasu 79dB(A)
 • Moc: 850W

Szczegóły produktu

BVC5001GY

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: wąż o długości 1,5m
zasięg działania: 7,5m
Moc [W]: 850 W
Funkcje dodatkowe: 5-poziomowy system filtracji
automatyczne zwijanie przewodu
Poziom hałasu: 79 db
Pojemność worka: 1,5 l

Szybkie porównanie

Produkt
Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001GY SCARLETT Odkurzacz pionowy Odkurzacz pionowy SCVC80H13 Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001RD
Dostępność
Cena
259,99 zł
249,99 zł
259,99 zł
Opis

Odkurzacz workowy model BVC5001GY w kolorze czarnym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.

Bezworkowy odkurzacz pionowy marki SCARLETT o mocy 600 W to poręczne i wygodne urządzenie ułatwiające utrzymanie czystości zarówno w domu jak i biurze czy sklepie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów zapewni sprawne i bezpieczne użytkowanie.

 • Duży pojemnik na kurz
 • Wydajny silnik 600 W
 • Sprzątanie 2 w 1 - odłączany odkurzacz ręczny
 • Odkurzacz z zasilaniem sieciowym

Odkurzacz workowy model BVC5001RD w kolorze czerwonym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.

Dodatkowe informacje
zasięg działania: 7,5m Pojemność 1 l 2 w 1 odkurzacz ręczny i pionowy optymalna moc ssania system bezworkowy wysoka zwrotność podczas odkurzania regulacja mocy ssania automatyczne zwijanie przewodu
Wyróżnione1
SIlnik ECO 850W Cichy odkurzacz - 79 db
Wyróżnione2
Niski poziom hałasu - 79db Silnik ECO 850 W
Wyróżnione3
5-poziomy system filtracji Płynna regulacja mocy
Moc [W]
850 W 600 W 850 W
W zestawie
Szczotka uniwersalna dysza szczelinowa 2 w 1 dysza kombinowana (szczotka + szczelina)
Funkcje dodatkowe
5-poziomowy system filtracji 5-poziomowy system filtracji
Kolor
czerwony
Rodzaj odkurzacza
Bezworkowy
Poziom hałasu
79 db 79 db
Odkurzacz ręczny
TAK
Odkurzacz pionowy
TAK
Pojemność worka
1,5 l 1,5 l
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0