Odkurzacz workowy z teleskopową rurą.


(5)

Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001GY

Model: BVC5001GY

249,99 zł

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Postaw na odkurzacz workowy

Tradycyjny odkurzacz workowy, gromadzi kurz i zanieczyszczenia w specjalnie przeznaczonym do tego worku. W momencie gdy worek zostanie zapełniony, wystarczy, że opróżnimy zanieczyszczenia i włożymy worek od nowa. Worki zamontowane w BROCK BVC5001GY cechują się szczelnością, przez co roztocza, zanieczyszczenia i kurz nie ulatniają się po naszym domu. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy są bardzo podatni na ulatniający się kurz. Worki odpowiadają także za dodatkową filtrację dzięki czemu powietrze w naszym domu jest zawsze czyste i pozbawione alergenów.

Cichy silnik ECO

Poziom hałasu emitowanego przez silnik odkurzacza to jeden z tych czynników, które musimy wziąć pod uwagę decydując się na zakup nowego modelu. Jest to istotne ze względu na komfort użytkowania odkurzacza. Hałas i głośność pracy określamy w decybelach - w przypadku modelu BVC5001GY jest to zaledwie 79 dB, sprawia to, że odkurzacz jest znacznie cichszy w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku.

Płynna regulacja mocy w odkurzaczu BROCK

Odkurzacz BVC5001GY został wyposażony w płynną regulację mocy - odkurzanie twardego podłoża, które jest bardzo zabrudzone wymaga większej mocy niż czyszczenie miękkiego dywanu. Odkurzacz dobrego typu powinien być wyposażony w opcję regulacji mocy, aby odkurzanie było przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Odkurzaj bez większego problemu tapicerkę, zasłony, dywany, czy twardą powierzchnię.

Przewód o długości 5 metrów

Wiesz jak ważnym elementem odkurzacza jest kabel - jeśli jest on wystarczająco długi to nie musimy martwić się o przeniesienie zasilania do innego gniazdka, żeby dosięgnąć innych pomieszczeń. Odkurzacz BVC5001GY został wyposażony w automatyczne zwijanie przewodu, żebyś nie musiał martwić się ręcznym zwijaniem kabla, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, a przewód zostanie schowany do urządzenia. Rozkładanie, składanie i przechowywanie odkurzacza będzie z pewnością łatwiejsze i przyjemniejsze.

Regulowana rura teleskopowa

Teleskopowa rura w którą został wyposażony odkurzacz została pochromowana, tak aby służyła nam przez długie lata. System teleskopowy pozwala nam na regulację długości rury i dopasowywanie jej w zależności od tego jakie powierzchnie sprzątamy.

Szczegóły produktu

BVC5001GY

Specyfikacja

Moc [W]: 850 W
Poziom hałasu: 79 db
Pojemność worka: 1,5 l

Szybkie porównanie

Produkt
Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001GY SCARLETT Odkurzacz pionowy Odkurzacz pionowy SCVC80H13 ARIETE Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1 Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1
Dostępność
Cena
249,99 zł
249,99 zł
249,99 zł
Opis

Odkurzacz workowy z teleskopową rurą.

Bezworkowy odkurzacz pionowy marki SCARLETT o mocy 600 W to poręczne i wygodne urządzenie ułatwiające utrzymanie czystości zarówno w domu jak i biurze czy sklepie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości materiałów zapewni sprawne i bezpieczne użytkowanie.

  • Duży pojemnik na kurz
  • Wydajny silnik 600 W
  • Sprzątanie 2 w 1 - odłączany odkurzacz ręczny
  • Odkurzacz z zasilaniem sieciowym

Odkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy bardzo ergonomiczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to, aby efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niewiele miejsca do przechowywania. Wbudowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Idealnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na swobodne sprzątanie. W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do tkanin oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech

Dodatkowe informacje
Pojemność 1 l 2 w 1 odkurzacz ręczny i pionowy optymalna moc ssania system bezworkowy wysoka zwrotność podczas odkurzania regulacja mocy ssania
Wyróżnione1
SIlnik ECO 850W
Wyróżnione2
Niski poziom hałasu - 79db
Wyróżnione3
5-poziomy system filtracji
Moc [W]
850 W 600 W
W zestawie
Szczotka uniwersalna dysza szczelinowa 2 w 1
Rodzaj odkurzacza
Bezworkowy Bezworkowy
Poziom hałasu
79 db
Odkurzacz ręczny
TAK TAK
Odkurzacz pionowy
TAK TAK
Pojemność worka
1,5 l
Średnia ocen (5) użytkowników
5.0/5.0