Odkurzacz workowy model BVC5001RD w kolorze czarnym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.


Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001RD

Model: BVC5001RD

259,99 zł

Wysyłka: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Polsat Box

Postaw na odkurzacz workowy

Tradycyjny odkurzacz workowy, gromadzi kurz i zanieczyszczenia w specjalnie przeznaczonym do tego worku. W momencie gdy worek zostanie zapełniony, wystarczy, że opróżnimy zanieczyszczenia i włożymy worek od nowa. Worki zamontowane w BROCK BVC5001RD cechują się szczelnością, przez co roztocza, zanieczyszczenia i kurz nie ulatniają się po naszym domu. Jest to szczególnie ważne dla alergików, którzy są bardzo podatni na ulatniający się kurz. Worki odpowiadają także za dodatkową filtrację dzięki czemu powietrze w naszym domu jest zawsze czyste i pozbawione alergenów.

Cichy silnik ECO

Poziom hałasu emitowanego przez silnik odkurzacza to jeden z tych czynników, które musimy wziąć pod uwagę decydując się na zakup nowego modelu. Jest to istotne ze względu na komfort użytkowania odkurzacza. Hałas i głośność pracy określamy w decybelach - w przypadku modelu BVC5001RD jest to zaledwie 79 dB, sprawia to, że odkurzacz jest znacznie cichszy w porównaniu do innych modeli dostępnych na rynku.

Płynna regulacja mocy w odkurzaczu BROCK

Odkurzacz BVC5001RD został wyposażony w płynną regulację mocy - odkurzanie twardego podłoża, które jest bardzo zabrudzone wymaga większej mocy niż czyszczenie miękkiego dywanu. Odkurzacz dobrego typu powinien być wyposażony w opcję regulacji mocy, aby odkurzanie było przede wszystkim wygodne i bezpieczne. Odkurzaj bez większego problemu tapicerkę, zasłony, dywany, czy twardą powierzchnię.

Przewód o długości 5 metrów

Wiesz jak ważnym elementem odkurzacza jest kabel - jeśli jest on wystarczająco długi to nie musimy martwić się o przeniesienie zasilania do innego gniazdka, żeby dosięgnąć innych pomieszczeń. Odkurzacz BVC5001RD został wyposażony w automatyczne zwijanie przewodu, żebyś nie musiał martwić się ręcznym zwijaniem kabla, wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, a przewód zostanie schowany do urządzenia. Rozkładanie, składanie i przechowywanie odkurzacza będzie z pewnością łatwiejsze i przyjemniejsze.

Regulowana rura teleskopowa

Teleskopowa rura w którą został wyposażony odkurzacz została pochromowana, tak aby służyła nam przez długie lata. System teleskopowy pozwala nam na regulację długości rury i dopasowywanie jej w zależności od tego jakie powierzchnie sprzątamy.

Odkurzacz BVC 5001 RD – Cechy:

 • Silnik ECO
 • Płynna regulacja mocy
 • 5-poziomowy system filtracji
 • Chromowana, teleskopowa rura metalowa (440 – 770mm)
 • Materiałowy worek na kurz o pojemności 1,5L
 • Wskaźnik pełnego worka na kurz
 • Długość przewodu: 5m
 • Zasięg działania: 7,5m
 • Wąż o długości 1,5m z kontrolą przepływu powietrza
 • Automatyczne zwijanie przewodu. Miękka guma na kółkach
 • Niski poziom hałasu 79dB(A)
 • Moc: 850W

Szczegóły produktu

BVC5001RD

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: automatyczne zwijanie przewodu
wąż o długości 1,5m
zasięg działania: 7,5m
Moc [W]: 850 W
W zestawie: dysza kombinowana (szczotka + szczelina)
Funkcje dodatkowe: 5-poziomowy system filtracji
Kolor: czerwony
Poziom hałasu: 79 db
Pojemność worka: 1,5 l

Szybkie porównanie

Produkt
Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001RD Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1 Odkurzacz pionowy Evo 2 w 1 Odkurzacz workowy ECO 850 W BVC5001GY
Dostępność
Cena
259,99 zł
259,99 zł
259,99 zł
Opis

Odkurzacz workowy model BVC5001RD w kolorze czarnym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.

Odkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy bardzo ergonomiczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to, aby efektywnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku. Pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niewiele miejsca do przechowywania. Wbudowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Idealnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na swobodne sprzątanie. W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do tkanin oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

Ariete

Zaprojektowano we Włoszech

Odkurzacz workowy model BVC5001GY w kolorze czarnym posiada silnik ECO o mocy 850W, płynną regulację mocy i chromowaną, teleskopową, metalową rurę. Niezwykle wygodny i praktyczny sprzęt, który generuje niski poziom hałasu.

Dodatkowe informacje
automatyczne zwijanie przewodu zasięg działania: 7,5m
Wyróżnione1
Cichy odkurzacz - 79 db SIlnik ECO 850W
Wyróżnione2
Silnik ECO 850 W Niski poziom hałasu - 79db
Wyróżnione3
Płynna regulacja mocy 5-poziomy system filtracji
Moc [W]
850 W 850 W
W zestawie
dysza kombinowana (szczotka + szczelina)
Funkcje dodatkowe
5-poziomowy system filtracji 5-poziomowy system filtracji
Kolor
czerwony
Rodzaj odkurzacza
Bezworkowy
Poziom hałasu
79 db 79 db
Odkurzacz ręczny
TAK
Odkurzacz pionowy
TAK
Pojemność worka
1,5 l 1,5 l
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!