Odkurzacz bezworkowy Jet Force 800 W
Jet Force jest odkurzaczem bezworkowym o mocy 800 W, regulowanej mocy ssania oraz wyjmowanym i zmywalnym filtrem HEPA, służącym do zatrzymywania najdrobniejszego pyłu i mikroskopijnych cząstek brudu. To wydajne i energooszczędne urządzenie posiada duży i poręczny pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 l, który łatwo można wyjąć i opróżnić bez bezpośredniego kontaktu z jego zawartością. Odkurzacz jest kompaktowy - co ułatwi jego użytkowanie i przechowanie, a gumowane koła zabezpieczą powierzchnie przed porysowaniem.
(1)

Odkurzacz bezworkowy Jet Force 800 W

Model: A2791.5

Dostawa: 2-5 dni roboczych

Koszt przesyłki: GRATIS

Misją Ariete jest projektowanie prostych, użytecznych i estetycznie doskonałych produktów dla Twojego gospodarstwa domowego. Odkurzacz bezworkowy Jet Force o mocy 800 W to niesamowicie wydajny odkurzacz posiadający mocny i niezawodny silnik cyklonowy. Dodatkowo jest bardzo cichy podczas pracy. Jest bardzo elastyczny w użyciu dzięki regulowanej mocy ssania oraz wysoce energooszczędny. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantuje roczne zużycie energii nieprzekraczające 24 kWh. Odkurzacz Jef Force jest niezwykle praktyczny i łatwy w czyszczeniu dzięki bezworkowej konstrukcji oraz wyjmowanemu zbiornikowi o pojemności 2,5 l na zanieczyszczenia. Odkurzacz posiada wbudowany filtr HEPA zatrzymujący najdrobniejsze pyły i bród. Filtr jest wyjmowany i przystosowany do czyszczenia pod bieżącą wodą. Za pomocą jednego przycisku z łatwością go opróżnisz. Jest również niezwykle bezpieczny i delikatny dla Twoich podłóg. Dzięki gumowanym kołom oraz elementom zabezpieczającym na szczotce nie zostawia rys na podłodze. Doskonale się sprawdzi przy generalnych porządkach.

Szczegóły produktu

A2791.5

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 2,5 l
Moc [W]: 800 W
W zestawie: teleskopowa rura szczotka do dywanów i podłóg, szczotka do parkietów, szczotka do tapicerki
Rodzaj: bezworkowy

Szybkie porównanie

Produkt
Odkurzacz bezworkowy Jet Force 800 W Odkurzacz bezworkowy Jet Force 800 W Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 Handy Force 600 W Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 in 1 Handy Force 600 W
Dostępność
Cena
339,99 zł
329,99 zł
Opis
Jet Force jest odkurzaczem bezworkowym o mocy 800 W, regulowanej mocy ssania oraz wyjmowanym i zmywalnym filtrem HEPA, służącym do zatrzymywania najdrobniejszego pyłu i mikroskopijnych cząstek brudu. To wydajne i energooszczędne urządzenie posiada duży i poręczny pojemnik na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 l, który łatwo można wyjąć i opróżnić bez bezpośredniego kontaktu z jego zawartością. Odkurzacz jest kompaktowy - co ułatwi jego użytkowanie i przechowanie, a gumowane koła zabezpieczą powierzchnie przed porysowaniem. Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 w 1, moc 600 W, klasa energetyczna A+, technologia cyklonowa, funkcja odkurzacza podręcznego, system filtracji HEPA, zbiornik na zanieczyszczenia Easy Clean, regulowana wysokość, dł. kabla 5 m, turboszczotka z podświetleniem LED do dywanów i podłóg, szczotka do tkanin, końcówka szczelinowa, waga 2,9 kg, pojemność 0,5 l, wymiary 27x26x100 cm.
Dodatkowe informacje
pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 2,5 l klasa energetyczna A+
Moc [W]
800 W 600 W
W zestawie
teleskopowa rura szczotka do dywanów i podłóg, szczotka do parkietów, szczotka do tapicerki obrotowa turbo szczotka z diodami LED, końcówka szczelinowa, końcówka do dywanów i podłóg
Rodzaj
bezworkowy bezworkowy
Średnia ocen (1) użytkowników
5.0/5.0