Livington Prime Steam Scrubber – odkurzacz parowy 

Czyszczenie różnych powierzchni bywa żmudne, męczące oraz czasochłonne. Posprzątanie całego domu zajmuje wieki i wymaga użycia dużej ilości chemikaliów. Trzeba taszczyć po domu litry wody, a mycie podłóg powoduje ból pleców. Zabrudzenia jednak denerwują, do tego dochodzą uporczywe plamy, kurz, bakterie i zarazki. Najlepiej byłoby połączyć mycie i usuwanie brudu z dezynfekcją, i to najlepiej w prosty, wygodny oraz łatwy sposób. Czy to jest możliwe? Teraz już tak! Odpowiedzią jest odkurzacz parowy Prime Steam Scrubber 10 w 1 od Livington. Szoruje, czyści, odświeża i dezynfekuje. 


Livington Prime Steam Scrubber - odkurzacz parowy

Model: M23647

359,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 359,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)

Gwarancja dostawy przed świętami dotyczy wyłącznie zamówień produktów oznaczonych etykietą z napisem "dostawa przed świętami" złożonych do 19.12.2023 r.

Livington Prime Steam Scrubber – odkurzacz parowy 

Czyszczenie różnych powierzchni bywa żmudne, męczące oraz czasochłonne. Posprzątanie całego domu zajmuje wieki i wymaga użycia dużej ilości chemikaliów. Trzeba taszczyć po domu litry wody, a mycie podłóg powoduje ból pleców. Zabrudzenia jednak denerwują, do tego dochodzą uporczywe plamy, kurz, bakterie i zarazki. Najlepiej byłoby połączyć mycie i usuwanie brudu z dezynfekcją, i to najlepiej w prosty, wygodny oraz łatwy sposób. Czy to jest możliwe? Teraz już tak! Odpowiedzią jest odkurzacz parowy Prime Steam Scrubber 10 w 1 od Livington. Szoruje, czyści, odświeża i dezynfekuje. 

Odkurzacz parowy z funkcją wibracji 

Po sprzedaniu milionów mopów Prime Steam, Livington opracował pierwszy na świecie, wielofunkcyjny odkurzacz parowy Scrubber 10 w 1 z mocą wibracji i techniką Vibroscrub. Łączy w sobie funkcje czyszczenia, szorowania oraz mopa parowego. Dzięki temu może zastąpić kilka urządzeń czyszczących. Jego parametry to: 

 • połączona moc pary i wibracji, 
 • 10 funkcji, dziesiątki zastosowań, 
 • do różnych powierzchni i przedmiotów, 
 • 6000 wibracji na minutę, 
 • pojemnik 200 ml, 
 • para o temperaturze do 120ºC, 
 • system Auto-Steam regulacji temperatury, 
 • praktyczny przegub 90°, 
 • gotowy w 10 sekund, 
 • w zestawie liczne akcesoria. 

Nowy sposób czyszczenia 

Odkurzacz Livington to rewolucja w sprzątaniu. Wykorzystuje naturalną, czyszczącą moc pary wodnej, czyści, szoruje, odświeża i dezynfekuje za jednym razem. Usuwa nieprzyjemne zapachy, uporczywy brud, tłuszcz, kamień i pleśń, wyłapuje trudne do usunięcia zarazki, bakterie i wirusy. Używając potężnej pary o temperaturze 120º z opcjonalnymi 6000 wibracjami na minutę, automatycznie wykona sprzątanie i szorowanie, czyli całą brudną pracę za nas. Nawet najbardziej uporczywy brud nie ma szans! Unikalne połączenie mocy czyszczenia parą i wibracji dla promiennej oraz higienicznej czystości, zastępuje wszelkie szorowanie i czyszczenie. 

Unikalne połączenie – generator pary i wibracji 

Sekret tego odkurzacza tkwi w pomysłowej konstrukcji z dwoma mega mocnymi generatorami. Silnik o mocy 1300 W generuje czystą, gorącą parę o temperaturze 120º. Ponadto wewnątrz głowicy czyszczącej znajduje się wysokowydajny silnik wibracyjny, który generuje rewelacyjne 6000 wibracji na minutę. To połączenie zapewnia najbardziej efektywne czyszczenie parowe. Odkurzacz parowy Steem Scrubber posiada też zaawansowany system Auto-Steam czyli automatyczną regulację pary. Zawsze zapewnia idealną temperaturę, niezależnie od powierzchni, na której pracuje. 

Niezbędne narzędzie do sprzątania 

Z odkurzaczem parowym Livington sprzątanie nie wymaga już wysiłku, a jego moc czyszczenia jest ogromna. Wystarczy jedynie pozwolić mu przesuwać się po czyszczonym obszarze. Gdy tylko dotknie powierzchni, można zauważyć wibracje. Nawet najbardziej uporczywy brud zostaje rozluźniony i rozbity, i znika bez wysiłku - bez żadnych pozostałości! Bezproblemowy, mocny oraz wydajny Steam Scrubber jest gotowy do pracy w 10 sekund, a dzięki kompaktowej konstrukcji i łatwej obsłudze, staje się niemal niezbędnym narzędziem do sprzątania. 

Najwyższa czystość 

Livington Prime szoruje przy użyciu gorącej pary oraz dodatkowych, silnych wibracji, i dezynfekuje bez żadnych chemikaliów. Wykorzystuje wyłącznie czystą moc wody. Jest łagodny i delikatny dla ludzi, zwierząt oraz środowiska, ale nieustępliwy wobec wszelkich zabrudzeń. Bez chemii i substancji szkodliwych można uzyskać 0% zanieczyszczeń, 100% świeżości i czystości. Zapewnia higieniczne czyszczenie bezwzględne dla brudu, zarazków i wirusów podgrzaną parą. Głęboko czyści i usuwa wszystkie zapachy, roztocza i bakterie! 

Podwójny system czyszczenia 

Steam Scrubber posiada pomysłowy i łatwy do zamocowania system podwójnej ściereczki z podwójnego włókna. Służy do jednoczesnego czyszczenia, szorowania i polerowania, oraz natychmiastowego suszenia powierzchni podłogowych. Zastępuje te żmudne i czasochłonne czynności. Przednia nakładka wykonana z gęstej, wysokiej jakości nylonowej mikrofibry, rozpuszcza wszelkie zabrudzenia, wchłania je i usuwa brud. Niezwykle chłonny pad polerski z wysokim włosiem z tyłu usuwa wszelkie pozostałości, pochłania wilgoć oraz poleruje. Efektem jest lśniąca i wypolerowana podłoga. 

Lekki, wygodny i uniwersalny 

Odkurzacz jest lekki i łatwy w użyciu, oraz przyjazny dla pleców. Ma 90°, zginany przegub do trudno dostępnych miejsc. Inteligentny przegub umożliwia wygodne czyszczenie bez schylania się. Wygodę zapewnia też długi, 5-metrowy przewód. Prime Steam Scrubber może być także używany jako ręczny odkurzacz parowy. Jak również jako praktyczna, ręczna myjka parowa, wystarczą dwa kliknięcia. Zawiera łatwy w instalacji zbiornik na wodę do czyszczenia bez użycia chemikaliów. Czyści wodą, ale można dodać do niej na przykład środek odświeżający do tkanin czy środki czyszczące do konkretnych powierzchni i przedmiotów. 

Mocny i wszechstronny 

Livington Prime Steam Scrubber to najbardziej wszechstronny i najmocniejszy odkurzacz parowy. Ma 10 funkcji, ale daje niezliczone możliwości wyczyszczenia: 

 • różnych rodzajów podłóg, 
 • dywanów i wykładzin, 
 • łazienki, prysznica i toalety, 
 • kuchni, płytek i fug, 
 • okien i szyb, 
 • tekstyliów i legowisk dla zwierząt, 
 • materacy i mebli tapicerowanych, 
 • mebli ogrodowych i grilla, 
 • samochodów i felg, 
 • wielu innych rzeczy oraz powierzchni. 

W zestawie są przystawka do dywanów, mała metalowa okrągła szczotka, duża okrągła szczotka z tworzywa sztucznego, nasadka do tekstyliów z padem z mikrofibry, nasadka do czyszczenia okien, nakładka kątowa, skrobak. 

 

Szczegóły produktu

M23647

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Długość kabla: 5m
Moc [W]: 1300 W
Wymiary: 27,5 x 17 x 62,5 cm
W zestawie: nakładka z mikrofibry, nakładka do skrobania, nasadka do dywanów, metalowa szczotka okrągła, duża, okrągła szczotka z tworzywa sztucznego, dysza kątowa, nakładka do czyszczenia tekstyliów, tekstylna podkładka czyszcząca

Specyficzne kody

EAN13
9010041023952

Szybkie porównanie

Produkt
Livington Prime Steam Scrubber - odkurzacz parowy Odkurzacz workowy DD2001 Odkurzacz workowy DD2001
Dostępność
Cena
359,99 zł
379,99 zł
Dodatkowe informacje
Długość kabla: 5m uchwyt do przenoszenia,zwijacz przewodu,filtr HEPA 10,poziom hałasu 77 dB
Moc [W]
1300 W 800 W
Wymiary
27,5 x 17 x 62,5 cm
W zestawie
nakładka z mikrofibry, nakładka do skrobania, nasadka do dywanów, metalowa szczotka okrągła, duża, okrągła szczotka z tworzywa sztucznego, dysza kątowa, nakładka do czyszczenia tekstyliów, tekstylna podkładka czyszcząca dysza szczelinowa, ssawka Combi,rura teleskopowa
Pojemność [l]
2 l
Rodzaj
workowy

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.