Kiedy na dworze jest zimno, wiele osób odczuwa brak komfortu cieplnego. Jest im po prostu zimno, niezależnie od tego jak grubo się ubiorą. Czy jest jakiś sposób na zimno i noszenie puchatych i obszernych rzeczy? Odpowiedzią jest odzież termoaktywna, która z powodzeniem zastąpi kilka warstw ubrań.

Thermaline Comfort Wear dostępna jest w rozmiarach:

  • S/M I L/XL.
  • W komplecie dla kobiet są 2 bluzki biała i beżowa.
  • W komplecie dla mężczyzn biała i czarna.

Komplet Thermline Comfortwear - koszulka termo


249,99 zł

Rozmiar

Wysyłka: 48h (dni rob.)

Koszt przesyłki: GRATIS

Miesiąc seniora

Co to jest bielizna termoaktywna?

Komfortowa bielizna termoaktywna Thermaline Comfort Wear to odzież, która świetnie utrzymuje ciepło zatrzymując je wewnątrz, a zimne powietrze z kolei zatrzymuje na zewnątrz. Dzięki temu ciało jest utrzymywane w idealnej temperaturze. Technologia nano splotu zapewnia termalne ciepło dużo lepiej niż grube ubrania.

Bielizna termoaktywna

Rewelacyjna odzież termoaktywna jest wygodna, miła w dotyku i bardzo ciepła niezależnie od tego jak jest zimno. Zapewnia ciepło bez grubych warstw ubrań, więc nie potrzeba rezygnować z atrakcyjnego wyglądu. Wystarczy założyć bieliznę termoaktywną a na nią swoje ulubione rzeczy, pod którymi w ogóle jej nie widać, można ją nawet nosić samą. Zamiast grubo i puchato, wygląda się gładko, smukło i stylowo. To idealny sposób na zimno i na smukłą sylwetkę, ponieważ bielizna utrzymująca ciepło wyszczupla. Porusza się razem z ciałem, jest stylowa, wygodna i rozciągliwa. Zapewnia komfort cieplny bez względu na temperaturę, kiedy tylko potrzeba wystarczy założyć odzież termoaktywną i czuć się komfortowo.

Jak działa bielizna termoaktywna?

Specjalna nano splot technologia wychwytuje ciepło, które blokuje zimne powietrze nie przepuszczając go. Tkanina jest zaawansowana, inteligentna i samoregulująca, ponieważ dostosowuje się do temperatury optymalnej dla każdej osoby. Dlatego nie jest w niej ani za zimno ani za gorąco. Ta rewelacyjna bielizna utrzymująca ciepło jest zaprojektowana ze specjalnych, izolujących włókien które je zatrzymują, tworząc zaporę dla zimna. Naturalna temperatura ciała nagrzewa ją w kilka sekund.

Delikatna odzież termoaktywna Thermaline Comfort Wear

Bardzo delikatny, rozciągliwy i lekko prześwitujący oddychający materiał nosi się jak drugą skórę. Jest ciepły, miły i super chłonny, zapewnia suchość i się nie pęczkuje. Specjalnie zaprojektowane włókna otulają ciało i izolują od zimna. W przeciwieństwie do zwykłej odzieży termoaktywnej nie podwija się i nie podrażnia skóry. Bielizna termoaktywna zapewnia komfort i brak skrempowania podczas chodzenia, ale też wykonywania na dworze różnych czynności gdy jest zimno. Dzięki temu że materiał jest rozciągliwy, dopasowuje się idealnie do ruchów i do ciała, utrzymując jego naturalne ciepło.

Bielizna Thermaline Comfort Wear

Rozciąga się w czterech kierunkach, a wyjątkowo delikatna tkanina sprawdzi się także do chodzenia po domu i do spania. Niezależnie od tego jak bardzo rozciągnie się bieliznę termoaktywną, zaraz wraca do swojej formy i dopasowuje się do kształtu ciała. Superchłonne włókna w bieliźnie termoaktywnej, w odróżnieniu od zwykłej odzieży termicznej zapewniają suchość przez cały dzień, dzięki temu można czuć się wygodnie i komfortowo, a skóra oddycha swobodnie.

Thermaline Comfort Wear dostępna jest w rozmiarach:

  • S/M i L/XL
  • W komplecie dla kobiet są 2 bluzki biała i beżowa.
  • W komplecie dla mężczyzn biała i czarna.

Szczegóły produktu

KPLND0378ND0379
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!