Właściciele domów dobrze wiedzą, jak z upływem lat elewacja i inne elementy na zewnątrz mogą niszczeć. Brud, pleśń czy grzyb sprawiają, że dom wygląda na zaniedbany i stary. Jednak czyszczenie, zwłaszcza wysoko położonych i trudno dostępnych miejsc jest trudne, a nawet niebezpieczne. Takie właśnie jest wspinanie się po chwiejnych drabinach z wiadrem i szczotką. Zatrudnienie profesjonalnej ekipy sprzątającej jest kosztowne. Czy jest prostszy sposób na pożegnanie się z nieosiągalnym brudem i zanieczyszczeniami? Teraz już tak! Rozwiązaniem jest teleskopowa myjka Starlyf Telescopic Hydrocleaner, która czyści, mydli, szoruje, ściąga i spłukuje.


Starlyf Telescopic Hydrocleaner teleskopowa myjka ogrodowa

Model: STHND0440

429,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 429,99 zł
Czas wysyłki 48h (dni rob.)
Kup na raty: Rata od 43.00zł

Warunki atmosferyczne i inne czynniki mogą niekorzystnie wpływać na wygląd elewacji oraz innych elementów domów na zewnątrz. Pojawia się brud, grzyb czy pleść, a dom sprawia wrażenie starego i zniszczonego. Nie jest łatwo wyczyścić wysoko położone i trudno dostępne miejsca.

Ciężkie wiadra z wodą oraz chwiejne drabiny to mało bezpieczny, ciężki i czasochłonny sposób. Zatrudnienie fachowców wiąże się z kolei z wydatkami. Jak zaoszczędzić czas oraz pieniądze i wyczyścić trudno dostępne miejsca w sposób łatwy i bezpieczny? Okazuje się, że wystarczy zaopatrzyć się w teleskopową myjkę, która dotrze wszędzie.

Wszystko w
jednym

Starlyf Telescopic Hydrocleaner to teleskopowa myjka typu all-in-one, która czyści, mydli, szoruje, ściąga i spłukuje. A wszystko za jednym razem i w jednym przenośnym, kompaktowym urządzeniu! Oszczędza czas i pieniądze.

Można wyczyścić trudno dostępne i wysoko położone miejsca w sposób łatwy oraz bezpieczny. Wystarczy przymocować uchwyt myjki do węża ogrodowego i napełnić oraz przekręcić komorę na mydło. Następnie wydłużyć uchwyt teleskopowy do potrzebnej długości, żeby dotrzeć do każdego miejsca i zakątka.

Do czyszczenia wszystkiego

Myjka od Starlyf  ma teleskopowy kij, który rozciąga się do prawie 5 metrów. Można więc wyczyścić wszystkie miejsca, do których normalnie nie można dosięgnąć, także trudno dostępne i wysokie przestrzenie. Ma wystarczający zasięg, żeby łatwo i bezpiecznie wyczyścić:

  • okna na drugim piętrze i trudno dostępne okiennice,
  • rynny, fasady i teksturowany siding,
  • panele słoneczne,
  • wykończenie i szyby samochodów,
  • chodniki, cegły i kamienie,
  • drewno, winyl i marmur,
  • i wiele innych powierzchni oraz przedmiotów.

Inteligentna konstrukcja

Jak działa teleskopowa myjka Starlyf Telescopic Hydrocleaner? Wbudowana komora na mydło dozuje odpowiednią ilość mydła lub innego płynnego środka czyszczącego.

Tysiące włókien szczotki łączą się z dyszami wodnymi o dużej intensywności, żeby docierać głęboko i czyścić. Żeby ramy okienne, fasada domu oraz wszystko inne wyglądało jak nowe. Woda i płynny środek czyszczący rozluźniają zanieczyszczenia, podczas gdy włókna szczotki odrywają cały brud i zanieczyszczenia z każdej powierzchni.

Delikatna i
skuteczna

Starlyf Telescopic Hydrocleaner to urządzenie czyszczące typu "wszystko w jednym". To wytrzymała, gruba pianka do szorowania, a także szczotka i wbudowana ściągaczka.

Mocne, czyszczące włosie szczotki jest wystarczająco silne aby usunąć przyklejony brud, ale wystarczająco miękkie, żeby nie porysować wykończenia samochodu, szyb oraz okien. Wbudowane piankowe nakładki sprawiają, że czyszczenie szkła i delikatnych powierzchni jest bardzo proste. Potem wystarczy tylko odwrócić myjkę i użyć gumowej ściągaczki, aby uzyskać krystaliczną czystość.

Kompletny
zestaw

W zestawie do myjki Starlyf znajduje się Adapter Pro, czyli profesjonalna przystawka kątowa, idealna do dotarcia do trudnych miejsc pod odpowiednim kątem, aby uzyskać maksymalną moc czyszczenia hydrodynamicznego.

Przeźroczysty dozownik mydła Clean jest wyposażony w zawór odcinający oraz regulowane pokrętło, dzięki czemu można dodać odpowiednią ilość środka czyszczącego. Myjkę można używać zarówno na mokro, jak i lub na sucho.

Lekki ale
wytrzymały

Starlyf Telescopic Hydrocleaner jest zbudowany z materiałów klasy konstrukcyjnej, z przedłużaczem wykonanym ze stopu aluminium klasy
lotniczej dla długotrwałej wytrzymałości.

Całe narzędzie waży mniej niż 2,5 kg, więc jest na tyle lekkie i przenośne, że każdy może go używać. Można je przechowywać w garażu lub w bagażniku czy na pace samochodu ciężarowego, aby szybko wykonywać prace nawet w podróży.

Szczegóły produktu

STHND0440

Specyfikacja

Dodatkowe informacje: Do wielu zastosowań
Wymiary: 4,6 m
Funkcje dodatkowe: mydli, szoruje, i ściąga wode
Funkcje: czyszczenie aut
czyszczenie dachów
czyszczenie elewacji
czyszczenie szyb

Szybkie porównanie

Produkt
Starlyf Telescopic Hydrocleaner teleskopowa myjka ogrodowa NOVEEN Lampa owadobójcza Lampa owadobójcza IKN45
Dostępność
Cena
429,99 zł
449,99 zł
Dodatkowe informacje
Do wielu zastosowań
Wyróżnione1
Dołączona przedłużka o długości 4,6m!
Wyróżnione2
Delikatna myjka teleskopowa do wielu powierzchni!
Wyróżnione3
Zadbaj o wygląd, auta, tarasu, dachu, ogrodu.
Wymiary
4,6 m
Funkcje dodatkowe
mydli, szoruje, i ściąga wode
Funkcje
czyszczenie elewacji

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu.

Darmowa dostawa z PP