Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156
Pojemnik na herbatę to naczynie, które spotkać można w każdym domu. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od oryginalnego opakowania, które po otwarciu nie chroni liści herbaty przed wilgocią i utratą smaku. Dzięki pojemnikowi możemy mieć już zawsze posegregowaną i odpowiednio zabezpieczoną herbatę i z łatwością znajdziemy ulubiony smak.

Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156

Model: EI22162

24,99 zł

Czas wysyłki 2-5 dni roboczych
Newsletter

Puszka na herbatę z serii Black&White wykonana jest ze stali nierdzewnej, pozawala na przechowywanie herbat liściastych i innych produktów sypkich, utrzymując ich aromat na dłużej. Posiada wkładaną pokrywę oraz barwną powierzchnię. Bezpieczna do kontaktu z żywnością. Pojemność 200g (zależna od rodzaju wypełnienia). Nie nadaje się do mycia w zmywarkach i do użytku w kuchenkach mikrofalowych.

Szczegóły produktu

EI22162

Specyfikacja

Możliwość mycia w zmywarce: NIE
Wykonanie: stal nierdzewna
Kolor: niebiesko-złoty
Pojemność: 200 g
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: NIE

Szybkie porównanie

Produkt
Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156 Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156 Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156 Puszka na herbatę 200g Black&White BW8080156 FACKELMANN Zestaw solniczka pieprzniczka i pojemnik na wykałaczki Zestaw solniczka pieprzniczka i pojemnik na wykałaczki
Dostępność
Cena
24,99 zł
24,99 zł
29,99 zł
Opis
Pojemnik na herbatę to naczynie, które spotkać można w każdym domu. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od oryginalnego opakowania, które po otwarciu nie chroni liści herbaty przed wilgocią i utratą smaku. Dzięki pojemnikowi możemy mieć już zawsze posegregowaną i odpowiednio zabezpieczoną herbatę i z łatwością znajdziemy ulubiony smak. Pojemnik na herbatę to naczynie, które spotkać można w każdym domu. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie od oryginalnego opakowania, które po otwarciu nie chroni liści herbaty przed wilgocią i utratą smaku. Dzięki pojemnikowi możemy mieć już zawsze posegregowaną i odpowiednio zabezpieczoną herbatę i z łatwością znajdziemy ulubiony smak.

Solniczka i pieprzniczka w pojemniku, który posiada miejsce na wykałaczki z serii ECO Friendly.
W części wykonane z tworzywa sztucznego opartego na surowcach odnawialnych, zachowując 100% użyteczności w codziennym użytkowaniu.

Wysokość
8 cm
Możliwość mycia w zmywarce
NIE NIE TAK
Dodatkowe informacje
grube, odporne szkło jest gwarancją bezpieczeństwa
Wyróżnione1
Seria Ecolution to połączenie naturalnych materiałów, drewna, trzciny cukrowej, które są nie tylko odporne, ale też bardzo przyjemne w dotyku.
Wyróżnione2
Klasyczny zestaw, niezmiennie stylowy i do każdego rodzaju kuchni.
Wykonanie
stal nierdzewna stal nierdzewna tworzywo sztuczne
W zestawie
pojemnik na wykałaczki
Funkcje
przechowywanie
Kolor
niebiesko-złoty niebiesko-złoty miętowy
Pojemność [ml]
45 ml
Pojemność
200 g 200 g
Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej
NIE NIE
Kupiłeś ten produkt?
Oceń go jako pierwszy!